FILM ANNA - #STOP(KYBER)ŠIKANĚ! - crowfunding kampaň

FILM ANNA - #STOP(KYBER)ŠIKANĚ!

Pojďte s námi natočit mini film, ze kterého se každý posadí na p#del! Bez servítek natočíme mini film o tom, kam až šikana může zajít.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Proč právě náš projekt?

Dobrá otázka :) Jsme tým mladých kreativních lidí, které spojuje jedno. Touha natočit skvělý film. Odjakživa nás zajímalo natáčení krátkých videí a mini filmů, a proto bychom rádi natočili mini film pojednávající o často opomíjeném sociálním problému šikany.

O čem film bude?

Příběh filmu je o mladé dívce Anně a její setře Markétě, jejichž rodiče byli zavražděni. Obě dívky zůstaly odkázány samy na sebe. Starší sestra Markéta musela rychle začít pracovat, aby sehnala peníze na jídlo a nájemné na ubytovně. Vzhledem k jejich chudobě není Anna oblíbenou dívkou, nemá žádné kamarády a často se stává terčem šikany, takže jakmile ji na sociálních sítích osloví neznámý kluk Lukáš, nemá příliš velký problém v Anně vzbudit důvěru. Celý příběh končí tragicky.

 

Co pořídíme za Vaše peníze?

Každý, kdo něco trochu o natáčení filmu ví, nám může potvrdit, že je to sice obrovská zábava, ale tato zábava sebou také nese spoustu výdajů a úsilí. Za peníze, které přispějete na tento projekt, pronajmeme zvukovou a natáčecí techniku, zajistíme rekvizity a také potřebné lokality. Vaši důvěru nezklameme a rozhodně nebudete litovat :)

Co pro nás tento projekt znamená?

Vše :) Myslíte, že přeháníme? Ale kdeže. Poslední měsíce jsme intenzivně pracovali na námětu, scénáři našeho mini filmu, vyhledávání lokalit, herců a nehodláme s tím přestat, protože nás to baví a tento projekt chceme za každou cenu dotáhnout do konce a ukázat, že máme na to, natočit skvělý film. Ale bez vás to nepůjde!

 

Kdy bude film hotový?

Film začneme natáčet na přelomu července a srpna tohoto roku. Včetně postprodukčních prací je plánováno dokončení našeho filmu na konec září 2020. Takže v září, možná v říjnu letošního roku se můžete těšit na shlédnutí našeho díla :)

 

Naše předchozí práce

Od našeho posledního projektu už uplynuly skoro 3 roky. Za tu dobu jsme na sobě tvrdě makali a naše filmové myšlení i technické zdatnosti se zlepšily o milion procent. Všechny naše nové znalosti a dovednosti Vám rádi ukážeme v tomto novém filmu, ale ještě předtím se můžete podívat na naše starší práce :)

 

 

 

 

Závěrem

Děkujeme Vám za rozkliknutí a seznámení s naším projektem, jste skvělí, protože i toho si velice vážíme :) Pokud se Vám náš projekt líbí a chtěli byste ho finančně podpořit, budeme nesmírně potěšeni a vděčni za každou vybranou korunu :)

 

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našeho projektu, neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro vás:

Co si o tomto projektu myslíte?