Festival Žijící srdce - crowfunding kampaň

Festival Žijící srdce

Na louce u mlýna uprostřed lesů setkání otevřených srdcí. Zakupte si v předprodeji vstupenky na benefiční festival o naplnění v životě .

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Na louce u mlýna uprostřed lesů setkání otevřených srdcí...

Zakupte si v předprodeji vstupenky na benefiční festival o naplnění v životě.

Zakoupením vstupenky si zajistíte bohatý program plný přednášek, workshopů a koncertů. Stejně tak ale podpoříte Svobodnou školu Ronja v Jindřichovicích pod Smrkem. K tomu, aby škola mohla fungovat z dlouhodobějšího hlediska, je nutné zajistit peníze na platy průvodcům a na její lepší a pestřejší vybavení.

Zveme Vás tedy již na druhý ročník Festivalu Žijící srdce, který jsme se rozhodli opět zorganizovat i díky pozitivním ohlasům z ročníku minulého. My sami jsme si zamilovali jeho rodinnou atmosféru, kterou bychom rádi udrželi i v tomto roce. Z toho důvodu předpokládáme maximálně 200 návštěvníků a proto i v současné situaci by v létě podle dosavadních zpráv z krizového štábu, by takováto akce měla proběhnout.

Celou situaci samozřejmě pečlivě sledujeme a pokud by nastala nějaká změna, budeme všechny účastníky včas informovat. Za předpokladu, že by bylo povoleno například pouze 100 lidí, by dostali přednost ti, co se přihlásili dříve a ostatním bychom vstupné vrátili.

 

V předprodeji můžete zakoupit vstupenky celofestivalové, denní nebo víkendové. Ty můžete pořídit se skvělou veganskou stravou (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a nebo bez jídla - pokud si chcete jídlo připravovat sami na vašem cestovním vařiči (případně k dispozici bude jeden vařič a jedna rychlovarná konvice, ohniště a kotlík). Doporučujeme variantu s jídlem - ušetří Vám mnoho drahocenného času, který můžete strávit na programu. A ten bude letos zase našlápnutý :-).

Nabízíme také 30 % slevu na všechny typy vstupenek, studentům, dětem do 18 let důchodcům a lidem s kartou ZTP.

Děti do 120 cm mají festival zdarma s možností dokoupení polovičních porcí jídla.

Tento rok jsme se rozhodli vytvořit také rodinné vstupné na celý festival i víkend, které je vstřícné k rodinám se dvěma či třemi dětmi.

Protože je náš festival benefiční, rozhodli jsme se jít cestou crowdfundigové kampaně. Díky ní můžeme kromě standardních vstupenek zacílit i na ty, kteří se z nějakého důvodu nemohou účastnit, ale sympatizují s námi a chtějí nás podpořit. Nabídli jsem také možnost stát se SPONZOREM či PATRONEM festivalu.

Po "startovací" kampani bude stále možné zakoupit vstupenky na jednom ze vstupenkových portálů za cenu s 20ti procentním navýšením. 

V případě, že se Vám nečekaně změní plány, vrátíme Vám do 12.července 50% vstupného, po tomto datu činí storno poplatek 90%. Vstupné je možné převést na jinou osobu.

 

A co vás tu všechno čeká? Podívejte se na video a nebo na předběžný program. Sledovat můžete i facebookovou stránku s postupně uveřejňovanými medailonky lektorů.

Vybírat můžete z velkého množství přednášek, workshopů a koncertů. Vedle toho bude po každé snídani připravena řemeslná dílna pro děti i dospělé a po každém obědě s námi můžete zajet na výlet k jindřichovickým kamarádům, kteří mají pro Vás připravené povídání o svém hospodaření nebo o zajímavé architektuře jejich domu. Děti se u nás nudit rozhodně nebudou. Přírodní prostředí je přitáhne k volné hře a budou také moci vybírat z kreativních činností. Pro menší děti bude připraven dětský koutek ve stanu.

Pokud plánujete přijet na více dní, můžete přespat ve stanovém městečku na louce u mlýna. Musíte si s sebou tedy vzít stan a veškeré campingové vybavení. Tato volba Vám ušetří pár set korun, protože je zdarma v ceně vstupenky.

Máme pro Vás také připravené ubytování pod střechou v Jindřichovicích, které si u nás můžete zajistit za dobrou cenu. Pro tuto možnost si vyberte variantu "Ubytování na celý festival", kterou si přikoupíte k vybranému typu vystupenky. Máte-li speciální přání (např. výběr pokoje či spolubydlících), kontaktujte nás prosím na emailu: festivalzijicisrdce@seznam.cz nebo tel.776 213 236.

Další možností je zarezervovat si ubytování v penzionu nebo Airbnb blízko Jindřichovic.

https://www.murinky.cz/

https://www.penzion-u-dubu.cz/

http://ukyslika.cz

 

 

Kromě předplaceného jídla bude možné zakoupit jídlo v čajovně a dalších stáncích. U nich si budete moci zakoupit i něco na památku.

 

Těšíme se na Vás

Realizační tým ve složení: Ksenia, Káťa, Aleš, Marek, Honza, Mia a Zbyněk

 

Předběžný program:

Čtvrtek 16.7.

Anička Černá - Jóga Smíchu

Pjér la Šé´z - Projekce ve vztazích

Lucie Suchá-Groverová - Život ve svých rukou

Veronika Kicková - Naklepávání kosy

Ondřejka Černá - Ajurvéda

Marek Bednář - Dílna zdravých pohybových návyků

Veronika Kicková - koncert

Petr Linhart - koncert

Pátek 17.7.

Veronika Kicková - Kosení kosou

Ranní jóga - Lucie Polesná

Josef Šálek - Překonávání strachu a padání

Bára Hrubešová - Kineziologie

Eva Hauserová - Co je to permakultura a jak permakulturně zahradničit

Jana Nováčková - Motivace ve výchově i vzdělávání

Lenka Kočí, Honza Nejedlý - Community Building

Zbyněk Vlk, Mia Vlková - Tantra

Či kung - Bhavatarini Jarmila Bartošová

Seznamka - Marek Bednář

Zbyněk Vlk - Přírodní stavění - hlína

Lemura Lepá a David Noll - koncert + JAM

Řemeslné workshopy  + Výlety

18.7. Sobota

Ranní jóga - Lucie Polesná

Romana Rashmidevi - Porod z pohledu duly

Hanka Rakušanová -  Arteterapie

Vladimír Munz - Mužský kruh

Tara Radka Svobodová - Ženský kruh

Petr Velechovský - Alternativní pohled na výchovu dětí

Marek Bednář - Relaxačně-meditativní protahování ve dvojicích

Tara a Taran - Od strachu k lásce

Hanka Rakušanová - Mystická růže

Eva Hauserová - Jak aplikovat permakulturu na lidská společenství?

Alžběta Kostrhunová - Pohybově-hlasový workshop

Pavel Švarc - Numerologie

Martin Dušek a Duo Paradiso - Muž, který sázel stromy

Lady Gong - Meditace s gongem

Honza Dlabal - Přechod přes žhavé uhlíky

Řemeslné workshopy  + Výlety

19.7. Neděle

Ranní jóga - Aleš Turek

Vladimír Munz

Štěpán a Melanie Matějkovi - Zpívání manter

Kalyani - Živé se-tkání se Sofií... Přenos Vědomí

Zbyněk Vlk - Krajina útulná s jezírky

Lady Gong - Meditace s gongem

Síla pro Život (Matějkovi) - Výlet za divokými bylinami

Řemeslné workshopy  + Výlety

 

Reakce od návštěvníků z loňského festivalu: "Festival byl skvělý. Tak skvělý, že byl nad úroveň festivalu a nazval bych ho spíše jako setkávání. Místo je dokonalé. Mezi lesy a háji a loukami, což vytváří tutéž atmosféru klidu pohody a souznění. Dává klid roztěkaným, dává pohodu vystresovaným, dává mír honícím se pořád za něčím a to je na tomto setkávání nejdůležitější. Protože, jak to jednou pan Dušek nazval: místo slaďuje lidská srdce a vědomí k setkávání. Až tak je místo důležité a proto si myslím, že “festival” by měl mít tuto atmosféru, do které se všichni nalaďujeme."

"Festival byl úžasný. Témata a lektoři byli správně vybraní a do budoucna bych moc ráda, aby se i někteří objevovali na festivalu pravidelně. I když jsem se zúčastnila pouze jeden den dalo mi to hodně a doufám, že příští rok přijedu na víc dní a třeba i s rodinou."

 

Co si o tomto projektu myslíte?