FESTIVAL VOLNÝCH UMĚNÍ PEC POD SNĚŽKOU | crowdfunding kampaň

FESTIVAL VOLNÝCH UMĚNÍ PEC POD SNĚŽKOU

Pomozte nám uskutečnit unikátní akci FREEartFEST a zpříjemnit tak vzhled centra Pece pod Sněžkou.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pec pod Sněžkou je krásná horská vesnice, kde v letní sezóně projde tisíce turistů. Vyjedou či vyjdou na Sněžku a zase zpět. Na rozdíl od ostatních turistických míst zde však chybí zázemí kvalitních kulturních a uměleckých akcí.

Provozujeme v Peci objekt KlonDike, kde se snažíme vytvořit společenské centrum - kulturně i sportovně zaměřený prostor. Místo, kde je možné najít kvalitní zábavu.

Pec_pod_Snezkou-KlonDike_music_club1_xx.jpg

Pec_pod_Snezkou-KlonDike_music_club10_xx.jpg

 

Projekt FREEartFEST má zároveň několik cílů:

1/ zpříjemnit prostředí centra Pece pod Sněžkou, kde po soudruzích zůstal trochu nepatřičný "barák"
2/ představit lidem street art jako zajímavou součást umění a nechat je tvořit
3/ vytvořit pestrý doprovodný program z oblasti okrajových částí současného umění - hudební zážitky, tanec, divadlo, žongléřské show i školy, DJs, hair style, prostorové instalace a další.

A PROČ?

1/ máme rádi Pec pod Sněžkou a nelíbí se nám venkovní podoba KlonDiku
2/ snažíme se do Pece dostat kvalitnější kulturní akce a umění, a rozšířit tak možnost aktivit v Peci a okolí
3/ snažíme se zrušit KlonDiku špatnou pověst diskotéky, zprovoznit kvalitní hudební klub a společenské centrum - nejsme však majiteli objektu a veškeré úpravy, které by zlepšily vnější vizuální podobu jsou značně náročné a nákladné


Každý příspěvek nám pomůže o trochu více rozšířit doprovodný program, zaplatit další umělce, barvy na větší plochy či další kus lešení, materiál na workshopy a instalace, hudebníky, divadelníky, performery. Každý kdo přispěje se bude podílet na další části akce - čím více peněz vybereme, tím kvalitnější a bohatší program budete moct v srpnu 21. - 24. v Peci pod Sněžkou potkat.

 Všem kdo k akci přispějí jak finančně, tak materiální podporou bude poděkováno na graficky zpracované ploše v podloubí KlonDiku.

 

PROGRAM:

jak již bylo řečeno - velikost akce a množství doprovodného programu je závislé na množství peněz, které se nám podaří získat, a tak i program bude doplňovám postupně podle toho kolik peněz budeme aktuálně mít.

STREET ART je základním pilířem z něhož celý projekt vznikl. S organizací nám pomáhá zkušený tvůrce GENO, který se v oblasti street artu pohybuje přes 20 let a má za sebou množství českých i zahraničních projektů. Účastnil se již loňské akce:

1377356_453630664753616_2043341928_n.jpg

PROSTOROVÉ INSTALACE v objektu i okolí. Jejich množství, velikost, materiál i počet autorů záleží jen na Vás.

ŽONGLÉŘI můžou být z Prahy, ale i ze Španělska ;-)

ZVUKOVÉ ZÁŽITKY jsou domluveny ve spolupráci se vznikající "cestou za zvukem" v Černém dole. Uvidíte nástroje prapodivných tvarů z přírodních materiálů i kovu...a samozřrjmě si na ně budete moci zahrát.

HUDBA, DIVADLO, TANEC se běžně vyskytují v našem programu. V průběhu festivalu ve větším množství a tématicky koncipované k zaměření akce.

WORKSHOPY z oblasti výtvarné, hudební i pohybové. Vyzkoušíte si tvorbu sprejem na připravené desky ve venkovním podchodu KlonDiku, výtvarný program bude uzpůsobený i pro menší návštěvníky - především s ohledem na bezpečnost. Spreje však nejsou jedinou výtvarnou dílnou, která je připravována. Čeká nás také prostorová tvorba či výroba placek. Mezi další workshopy bude patřit žonglérský, zvukový a hudební, taneční...

 

Těšíme se na setkání v barevnější Peci pod Sněžkou na lyžích či kolech.

 

S díky a DRŽ PEC

KlonDike - Míša a Pepa

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 300 Kč (1 %)
  • 1 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

KlonDike - obrázek
  • projekt od KlonDike
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

DRINK

Stavte se na DRINK v průběhu FreeArtFestu- první pivo, kafe či limču máte GRATIS :-)


Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

DRINK300

Poukaz na útratu na baru KlonDike za 200,- Kč v průběhu FreeArtFestu, nebo útratu za 150,- Kč kdykoli do konce roku 2014.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

ZÁBAVA600

Volná permanentka na horolezeckou stěnu pro jednu osobu
do konce března 2015

& DRINK s Pepou a Míšou na baru :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

HUDBA800

Permanentka na koncerty a akce hudebního klubu KlonDike do konce roku 2014 & DRINK s Pepou a Míšou na baru :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

DRINK1000

Poukaz na útratu na baru KlonDike za 900,- Kč v průběhu FreeArtFestu, nebo útratu za 700,- Kč kdykoli do konce roku 2014.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

PEC1000

Sleva 50% na ubytování v domácí horské chatě v centru Pece pod Sněžkou pro jednu osobu a celodenní výlet s průvodcem po okolí Sněžky pro Vás a Vaše přátelé & DRINK s Pepou a Míšou na baru :-)

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 200 Kč

ART1200

Necháme Vaše jméno či přezdívku začlenit do vznikajících obrazů/graffiti na stěnách KlonDiku ve velikosti min 0,5x0,5m (domluva s konkrétním tvůrcem) & DRINK s Pepou a Míšou na baru :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

HUDBA1500

Permanentka na koncerty a akce hudebního klubu KlonDike do dubna 2015 (program bude opět pestrý) & DRINK s Pepou a Míšou na baru :-)

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
2 500 Kč

PEC2500

Víkendový pobyt na horách pro 2 lidi se snídaní v domácí horské chatě v centru Pece pod Sněžkou, cyklo nebo pěší výlet s průvodcem po východních Krkonoších & DRINK s Pepou a Míšou na baru :-)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
3 000 Kč

LYŽOVÁNÍ3000

Dvoudenní privátní kurz s profesionálním učitelem lyžování/snowboarding/telemark (1 - 2 osoby) v Peci pod Sněžkou & DRINK s Pepou a Míšou na baru :-)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
5 000 Kč

LYŽOVÁNÍ5000

Víkend plný lyžařských zážitků a zábavy pro pokročilé lyžaře (1 - 2 osoby). Zdokonalující jízdy na sjezdovce i ve volném terénu, projetí známých i neznámých tras v okolí Pece pod Sněžkou, Velké Úpy a Jánských Lázní, to vše pod dohledem profesionálního instruktora lyžování a se stylovým horským obědem & DRINK s Pepou a Míšou na baru :-)

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
7 000 Kč

ART7000

Necháme Vaší podobu, karikaturu, logo atd. graficky ztvárnit a po domluvě s konkrétním tvůrcem začlenit do vznikajících obrazů/graffiti na stěnách KlonDiku ve velikosti min 2x2 m & DRINK s Pepou a Míšou na baru :-)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

PARTY10000

Uspořádáme na Vaši počest párty s kapelou či DJs. Večer bude ve stylu, který si zvolíte (co rozhodně neprojde: Michal David a jiné nevtipné kraviny). Domluvíme s Vámi akční ceny drinku, název párty i výslednou podobu plakátu. Na rozjezd dáme k dispozici pro Vás a Vaše přátele GRATIS sud piva (popř. víno). K tomu všemu možnost pártybydlení ve spacáku nad klubem až pro 35 lidí. Termín musí být komunikován minimálně měsíc dopředu.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit