Festival Underwall 2019 - crowfunding kampaň

Festival Underwall 2019

UNDERWALL festival je díky vám s každým ročníkem větší a větší zážitek. Ukažte nám, že má smysl pokračovat. Potřebujeme vás!

Hudba
Festival Underwall 2019

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Proč potřebujeme podpořit

Od prvního ročníku se UNDERWALL nečekaně rychle rozrostl a náklady na jeho uskutečnění s každým dalším ročníkem stoupají. Právě proto je zapotřebí stále většího úsilí, aby festival nejen vznikl a měl ucházející vhodné zázemí, ale aby i nadále přinášel takový program, který Vás bude přitahovat a překvapovat.

Festival je financován díky podpoře partnerů a sponzorů. Jeho podporovatelem je samozřejmě i královské město Žatec a hlavní část tvoří partnerství s komerčními subjekty. I přesto jsme se dostali na hranici svých možností a jsme proto nuceni požádat o podporu i Vás - návštěvníky, pro které je festival zcela zdarma.

Podpořte nás a vyšlete zprávu, že chcete Žatec obohacen programem i pro mladší ročníky!

Termín akce: 7.9.2019 - FB event

Proč stále dál?

Celá akce vznikla propojením dvou samostatných eventů (Streetball cup + Skatečesná), kterým jsme chtěli dát lepší profesionálnější organizaci a vše takříkajíc uhladit a nedělat už jen na "pankáče". Máme rádi sport a chceme ho tak dopřát ať už aktivně větší základně či jen divákům v širším záběru. K tomu se přidala i hudba, která však činní největší náklady festivalu. Nadruhou stranu vás přitáhne vždy obrovské množství, což nás těší. Není to jen o nás, ale právě o těch jež se aktivně účastní a zápolí mezi sebou v eventech, tak i o všech návštěvnícíh jež přijdou podpořit sportovní klání, či si poslechnout skvělou hudbu a užít si tak den. Rozhodně chceme také dál podporovat a dávat prostor vystupujícím, jež nejsou na samém vrcholu hudební scény, ale k tomu vám dopřát i tu špičku.

Na co prostředky použijeme?

V současné době nás nejvíce tíží nutnost rozšířit kvalitně a využitelně zázemí celé akce a taktéž festival a jeho prostor více "obrendovat", aby měl svoji rozpoznatelnou tvář a značku. Taktéž každoročně přivážíme velká jména CZ/SK scény v rozsahu jež nám rozpočet dovolí a věřte, že to není rozhodně malá částka, která navíc každoročně stoupá, přičemž budget máme spíše neměný. Zatím jsme se drželi našich končin, avšak nyní to budou již 4 zásadní jména Slovenské hip-hop scény (Vec, Tono S, Škrupo, Supa). A nyní se nám naskytla obrovská možnost dostat se ještě dále za hranice! Nechceme nyní prozrazovat konkrétní jméno umělce, aby z toho bylo nějaké to překvapení, ale je to člověk z USA, který má na svém kontě spolupráce se jmény jako Method Man, Marco Polo, Large Professor či Snowgoons. Což by tedy znamenalo asi tu nejvyšší metu v rámci hudební části festivalu, na kterou bychom dosáhli a pro vás tak vytvořili nezapomenutelný zážitek.

Co získáte za vaši podporu

Za Vaši podporu můžete získat celou řadu báječných odměn. Věříme však, že vás především bude těšit pocit, že UNDERWALL jde dál i díky vám. B.t.w. všechna jména podporovatelů uveřejníme.

Co si o tomto projektu myslíte?