Festival Sbírka Motýlů | crowdfunding kampaň

Festival Sbírka Motýlů

V Novém Městě na Moravě pořádáme divadelní festival Sbírka motýlů 2015. Chcete se na něm podílet také? Pojďte do toho s námi!

Umění

Festival Sbírka Motýlů

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Chcete se podílet na nejskvělejším festivalu v Novém Městě na Moravě? Máte možnost! S vaší pomocí budeme moci uskutečnit opravdu peckovní a stylovej festival s cirukusovým šapitó v parku, kvalitními divadly a hlavně se skvělými diváky! DĚKUJEME!!

Na co vlastně přispějete?

Vaše příspěvky použijeme hlavně na zaplacení divadelních představení a koncerty, novinku - cirkusové šapitó na náměstí, letošní rok je pln nových věcí, jako je ŠAPITÓBAR, kde se budete moci občerstvit, nekoná se tradiční průvod, ale CIRKUSOVÁ DIVADELNÍ SLAVNOST na náměstí v parku. Samozřejmě mimo skvělého pocitu, že jste udělali něco dobrého vás čekají skvělé a originální odměny, které si pečlivě projděte a vybírejte, protože jsou famózní! Chcete být na zdi slávy v šapitó? Znáte Dittu N.? Věnoval vám už někdo písničku? Chcete se cítit jako VIP? Vyzoušejte s naši přírodní kosmetiku nebo motýlí šperky! 

10383641_288017651369435_1349340312586576559_n.jpg

 

Kdo jsme?

554516_127672877403914_1337842646_n.png

Jsme sdružení Lysina lenina a postupem času se nám nedaří získávat granty ani sponzory a začínáme z toho být trochu otrávení! Proto dáváme možnost vám, podpořte nás, podpořte kulturu, sdílejte a šiřte ji dál! Snažíme se dostat trochu kultůry do našeho města a okolí, spolupracujeme s jinými organizacemi a třeba hrabeme louky,...normálně. hráběma :) Taky pořádáme hudební festival Křídla (http://festivalkridla.cz/2014/) a spoustu dalších věcí, který nás baví. Koná se vždy v září a má slušnou tradici, sjíždějí se sem lidé z různých koutů! Momentálně a nejvíc, pracujeme na blížícím se divadelním festivalu Sbírka Motýlů 2015, který se kvapem blíží a my stále nevíme, zdali nebudeme muset rozbíjet prasátka až festival skončí. Proto se obracíme na vás! A doufáme, že nás a nejen nás, naše snažení, vaši iniciativu a možnost se na něčem takovém podílet. Pokud byste měli zájem i o jinou spolupráci než jen finanční, ozvěte se. Jsme otevření všemu!

 

Sbírka motýlů - motívů.

Sbírka motýlů je letní divadelní festival pro diváky všech věkových kategorií i divadelních chutí. Již od roku 2006 obohacuje kulturu v Novém Městě na Moravě.

 _DSC0654_w.jpg

Každoročně přivábí kolem 2.000 lidí z Nového Města a jeho okolí. V průběhu tří dnů přináší novoměstské kultuře zahajovací průvod s maskami, chůdami, křídly, kapelou a bubeníky, který letos vystřídá divadelní slavnost na náměstí v cirkusovém šapitó! Naším hlavním venkovním esem bude letos pokus oživit na několik hodin centrum města otevřenými výtvarnými a klaunskými dílnami v parku a na náměstí, pouličním divadlem a hudbou, a taky cirkusovým šapitó jako symbolickým srdcem festivalu, představením novoměstských spolků a již tradičními pozdravy organizátorů.Můžete se těšit na krátká i delší divadelní představení pro děti i dospělé, divadelní workshop, koncerty, ohňovou show a další.

_DSC0664_w.jpg

Letnošní scény festivalu:

1) cirkusové šapitó v parku za katolickým kostelem

2) sál ZUŠ na Monseově ulici

3) sál Kulturního domu na Tyršově ulici

4) salonek Galerie Sokolíček na Vratislavově náměstí čp. 119

 

Letošní ročník se uskuteční ve dnech 4. - 6.6. 2015.

 Letošní program a veškeré další informace najdete i tu: http://sbirkamotylu.lysinalenina.cz/

sbirka_plakat.jpg

A toto je video z minulého ročníku s podtitulem Hyjé divadlo!

Juchů! Pokud jste dočetli až sem, tak u nás máte jedno pivo! :) Zveme všechny, kteří rádi divadla, muziku, pobytí společně, popovídání a vůbec...!

za Lysinu leninu Kačka Vodička


 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 10 910 Kč (109 %)
  • 109 %
  • 10 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 18 Startérů

Autor projektu

Kačka Vodička - obrázek
  • projekt od Kačka Vodička
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Vaše jméno na zdi slávy v našem ŠAPITÓ

Napište nám na email vaše ctěné jméno či přezdívku nebo vzkaz a my ho vyvěsíme na zeď slávy v našem šapitó na náměstí :) Juchů!

Počet dostupných odměn: 39/40

Nelze podpořit
150 Kč

VIP sedadlo v Šapitó

Rezervujeme pro vás exluzivní sedadla na jakékoliv představení v našem šapitó! Neváhejte!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
200 Kč

Selfíčko s pořadatelem či pořadatelkou

Čapni nás někde v davu a my s tebou uděláme selfíí, co letíí! A to chceš!

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
220 Kč

Plátěná motýlí taška

Ručně malovaná sbírková taška plátěná, přes rameno na festivaly jako dělaná...! A to chceš!

Odměna vyprodána: 0/4

Nelze podpořit
300 Kč

Věnujeme vám píseň!

Při pátečním koncertu vám kapela věnuje píseň! :) A na jaké kapely se můžete těšit?

Člověk v písni (Braník, Žižkov a Dejvice) – post-folkové trio
Japka (Brno)
Žofie Kabelková (Jihlava)

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit
350 Kč

Buď originál!

Vyrobíme ti šperk, přesně pro tebe! Značka: HANDMADE. Motýlí náušnice či čelenka? Náhrdelník či prstýnek? Suprise!!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
400 Kč

Nádherné tričko od Dity N.

Dámské, pánské či dětské? Draka, myš, motýla, loď? ...vyberte si ze skvělé tvorby Dity https://www.facebook.com/pages/Ditta-N/900874423258524?fref=ts :)

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
500 Kč

Kosmetický balíček

Připravíme vám balíček plný motýlí, přírodní kosmetiky. Eko, bio děsně mňam! Nechte se překvapit! (můžete očekávat například šampónek, balzám na rty, parfémek či tělové mléko a mnoho dalšího...) Výživné a prospěšné!

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
600 Kč

DVA lístky na představení Šest miliard Sluncí

Vrcholem festivalu Sbírka motýlů je představení Šest miliard sluncí pražského souboru mladých divadelníků. Jedná se o autorský divadelní projekt inspirovaný Alzheimerovou chorobou. „Budete se smát a pak plakat, plakat a smát se, smát se a plakat až do stavu, kdy nebudete vědět, máte-li se smát či plakat,“ stojí v programu k představení. Více zde nebo v sekci Hlavní hvězda 2015. Po představení (od 21:00) bude následovat beseda s herci, režisérkou a odborníkem.

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
1 000 Kč

DVA LÍSTKY NA FESTIVAL KŘÍDLA

Jako každý rok se v září bude konat Festival Křídla 2015 v Křídlech u Nového Města na Moravě a vy máte jedinečnou možnost podpořit touto odměnou hned dvě akce!

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
1 500 Kč

Vykopávka

Divácká cena dnes již neexistujícímu divadelnímu uskupení Chandraradar (všichni jsme ho měli rádi!) za inscenaci Nevěsta v roce 2010, ručně vyřezaný a malovaný motýl, který se hodí do každé domácnosti!...:)

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
2 000 Kč

Pro odvážlivce!

Propagace sponzora na plakátech, bannerech, letáčcích. Osobní poděkování organizátorů a jedno speciální papírové poděkování s motýlem :)

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Zaplať si představení či kapelu!

Nezbývá než chvála, vděk a úsměv! Podílej se na platbě představení, které si vybereš z našeho programu! Propagace budiž ti odměnou.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit