Festival Sbírka Motýlů - crowfunding kampaň

Festival Sbírka Motýlů

V Novém Městě na Moravě pořádáme divadelní festival Sbírka motýlů 2015. Chcete se na něm podílet také? Pojďte do toho s námi!

Umění
Festival Sbírka Motýlů

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Chcete se podílet na nejskvělejším festivalu v Novém Městě na Moravě? Máte možnost! S vaší pomocí budeme moci uskutečnit opravdu peckovní a stylovej festival s cirukusovým šapitó v parku, kvalitními divadly a hlavně se skvělými diváky! DĚKUJEME!!

Na co vlastně přispějete?

Vaše příspěvky použijeme hlavně na zaplacení divadelních představení a koncerty, novinku - cirkusové šapitó na náměstí, letošní rok je pln nových věcí, jako je ŠAPITÓBAR, kde se budete moci občerstvit, nekoná se tradiční průvod, ale CIRKUSOVÁ DIVADELNÍ SLAVNOST na náměstí v parku. Samozřejmě mimo skvělého pocitu, že jste udělali něco dobrého vás čekají skvělé a originální odměny, které si pečlivě projděte a vybírejte, protože jsou famózní! Chcete být na zdi slávy v šapitó? Znáte Dittu N.? Věnoval vám už někdo písničku? Chcete se cítit jako VIP? Vyzoušejte s naši přírodní kosmetiku nebo motýlí šperky! 

10383641_288017651369435_1349340312586576559_n.jpg

 

Kdo jsme?

554516_127672877403914_1337842646_n.png

Jsme sdružení Lysina lenina a postupem času se nám nedaří získávat granty ani sponzory a začínáme z toho být trochu otrávení! Proto dáváme možnost vám, podpořte nás, podpořte kulturu, sdílejte a šiřte ji dál! Snažíme se dostat trochu kultůry do našeho města a okolí, spolupracujeme s jinými organizacemi a třeba hrabeme louky,...normálně. hráběma :) Taky pořádáme hudební festival Křídla (http://festivalkridla.cz/2014/) a spoustu dalších věcí, který nás baví. Koná se vždy v září a má slušnou tradici, sjíždějí se sem lidé z různých koutů! Momentálně a nejvíc, pracujeme na blížícím se divadelním festivalu Sbírka Motýlů 2015, který se kvapem blíží a my stále nevíme, zdali nebudeme muset rozbíjet prasátka až festival skončí. Proto se obracíme na vás! A doufáme, že nás a nejen nás, naše snažení, vaši iniciativu a možnost se na něčem takovém podílet. Pokud byste měli zájem i o jinou spolupráci než jen finanční, ozvěte se. Jsme otevření všemu!

 

Sbírka motýlů - motívů.

Sbírka motýlů je letní divadelní festival pro diváky všech věkových kategorií i divadelních chutí. Již od roku 2006 obohacuje kulturu v Novém Městě na Moravě.

 _DSC0654_w.jpg

Každoročně přivábí kolem 2.000 lidí z Nového Města a jeho okolí. V průběhu tří dnů přináší novoměstské kultuře zahajovací průvod s maskami, chůdami, křídly, kapelou a bubeníky, který letos vystřídá divadelní slavnost na náměstí v cirkusovém šapitó! Naším hlavním venkovním esem bude letos pokus oživit na několik hodin centrum města otevřenými výtvarnými a klaunskými dílnami v parku a na náměstí, pouličním divadlem a hudbou, a taky cirkusovým šapitó jako symbolickým srdcem festivalu, představením novoměstských spolků a již tradičními pozdravy organizátorů.Můžete se těšit na krátká i delší divadelní představení pro děti i dospělé, divadelní workshop, koncerty, ohňovou show a další.

_DSC0664_w.jpg

Letnošní scény festivalu:

1) cirkusové šapitó v parku za katolickým kostelem

2) sál ZUŠ na Monseově ulici

3) sál Kulturního domu na Tyršově ulici

4) salonek Galerie Sokolíček na Vratislavově náměstí čp. 119

 

Letošní ročník se uskuteční ve dnech 4. - 6.6. 2015.

 Letošní program a veškeré další informace najdete i tu: http://sbirkamotylu.lysinalenina.cz/

sbirka_plakat.jpg

A toto je video z minulého ročníku s podtitulem Hyjé divadlo!

Juchů! Pokud jste dočetli až sem, tak u nás máte jedno pivo! :) Zveme všechny, kteří rádi divadla, muziku, pobytí společně, popovídání a vůbec...!

za Lysinu leninu Kačka Vodička


 

Co si o tomto projektu myslíte?