Festival Mladá Krev - crowfunding kampaň

Festival Mladá Krev

Pomozte nám podpořit mladé hudební talenty. 2. června v Drnovicích, popáté vypukne festival, tentokrát i s legendárním hostem, kapelou ARAKAIN.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Už popáté!

 2.6.2018 v Drnovicích u Lysic, nedaleko Brna, proběhne další ročník festivalu Mladá krev. Už popáté nám zahrají nadějné mladé a dětské kapely. A přijede Arakain!

49.4669204,16.5399189

http://www.festivalmladakrev.cz/

 Předchozí ročníky nám ukázaly, že v malém měřítku bez účinkujících zvučných jmen se nám nedaří naplnit poslání festivalu, jímž je umožnit mladým hudebníkům vyzkoušet si vystupování s profesionálním zázemím před velkým publikem. Což nás vedlo k rozhodnutí že letošní ročník musí vypadat jinak.

logo_arakain (1).jpg

 Tentokrát vystoupí jako host legendární kapela Arakain uprostřed odpoledního programu, aby dovedla spoustu fanoušků a děti poznaly, jaké to je, hrát před velkým publikem, aby pocítily energii, která při takovém zážitku proudí. Jde nám totiž o to, aby mladí hudebníci měli motivaci zůstat u hraní, aby, jak máme zkušenost, neopustili tuto náročnou zálibu. Často se nám stává, že hlavně v náctiletém věku nadějní muzikanti ztratí o hudbu zájem právě proto, že nemají příležitosti a publikum.

Odpolední program je vlastně hlavní část festivalu, vystoupí mladé kapely:

REBELKY    KULEŽÁK    NELL   RE-GEN   ZKUSMETO   NICE NAVELS    BLACKSTARS BAND

Večerní program bude patřit dospěláckým kapelám:

KELWIN                             EXORTH                            HLUBOKÉ BEZVĚDOMÍ

 Pořádání festivalu v tomto rozsahu je však náročné na finance, rozpočet se vyšplhal na téměř 200 tisíc korun a to z našich osobních financí nejsme schopni zajistit.
 Proto oslovujeme firmy v regionu, což však naše potřeby kryje jen zčásti.
Kapely dokážeme zaplatit ze vstupného, na pódium, ozvučení a osvětlení ale potřebujeme částku, kterou chceme vybrat od Vás, našich startérů, výměnou za originální dary.

 Jsme parta nadšenců, máme rádi kvalitní hudbu a naší jedinou, zato velkou odměnou je nevšední zážitek z možnosti být při tom, když se rodí a rozvíjí mladé talenty. Bude nám potěšením, když se s Vámi o něj budeme moci podělit.

A v dalších ročnících chceme, aby každá mladá kapela měla svou slavnou předkapelu, takže teď je na nás, abychom to společně dotáhli do zdárného pokračování. 

Pro Vás, naše startovače máme připravené odměny, jako trička, samolepky, VIP vstupenky a audio, a video záznamy z vystoupení mladých i dospělých kapel.

samolepka3_2018 - kopie.jpg

triko_mk_2018 - kopie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?