Festival MELA - crowfunding kampaň

Festival MELA

MELA je literárně-mediální festival studentů Literární akdemie, kteří bojují za svoji školu! Pomozte nám dokončit projekt, který je nyní v ohrožení.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsme?

Jsme skupina studentů Literární akademie, která hýří nápady. Připravujeme skvělý festival v Krymské ulici v Praze, který bude plný našich filmů, výstav, básní i literárních povídek. Bohužel, jak to tak se studenty bývá, nedostává se nám prostředků. Jsme nadějní, jsme ambiciozní a nezklameme vás!

Proč Startovač?

Naše škola se ocitla v krizi. Potíže zavinilo vedení, které se ke svým studentům staví zády a pokládá je za stádo ovcí. Není vůbec jisté, jestli finance na náš festival dostaneme. My na něm už ale pracujeme několik měsíců. Víme, že bude kvalitní, a že bude vás, diváky, bavit. Pomozne nám naše snažení proměnit v realitu.

Na co prostředky použijeme?

Potřebujeme vybrat prostředky na materiální zajištění festivalu MELA. Tisk plakátů a propagačních předmětů, pronájem techniky a prostor, zajištění kapel a off-programu.

Detaily

MELA je nový soutěžní festival Literární akademie. Propukne 22. května 2015 v Krymské a bude bouřit do 23. května. Je otevřen široké veřejnosti. Studenti představí svá díla ve více než desítce podniků. V soutěžní části se objeví dokumentární i animované filmy, rozhlasové inscenace, autorské čtení povídek i publicistické práce.

V rámci off-programu pak MELA nabídne řadu literárně a mediálně zaměřených workshopů vedených profesionály z oboru. Nebudou chybět koncerty, divadelní improvizace a samozřejmostí je i závěrečná afterparty.

Zavedená škola s dobrou pověstí, Literární akademie,  je kvůli nekompetentnímu vedení v krizové situaci. Nám, studentům, ale není osud školy lhostejný. Pomozte nám prostřednictvím festivalu ukázat, že na LA vznikají práce hodné pozornosti.

Náš cíl?

Chceme, aby se o Literární akademii mluvilo i jinak než v posledních týdnech. Chceme ukázat, že je to kvalitní umělecká škola, za kterou stojí bojovat!

Odměny

Literární a mediální placky MELA

IMAG0161.jpg

 

Literární a mediální trička MELA

mela.jpg

Jedno z neposedných písmen MELA

11043009_10152734716501299_8515821448363154388_n.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?