FENOMENÁLNÍ  PLAVBA  MEDÚZ  DO  BELGIE - crowfunding kampaň

FENOMENÁLNÍ PLAVBA MEDÚZ DO BELGIE

Pomozte splnit dětský sen kladenským akvabelám v kategorii mladších žákyň, které se titulem vícemistrů ČR nominovali na prestižní závod v Belgii.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Koncem listopadu se chystáme na závody do Belgie. Jedná se o mezinárodní závody Flanders Open Synchro v kategorii mladších žákyň (9-12 let), kterých se každoročně zúčastní 10 i více států z celého světa. Rádi bychom tam dokázali, že se v mezinárodní konkurenci neztratíme.

 

Jako jediný klub synchronizovaného plavání se můžeme pyšnit tím, že máme v týmu chlapce.

duo mix2.png 

Náš klub má oproti ostatním klubům o dost ztížené podmínky. Pro velkou vytíženost bazénu nemáme možnost získat dostatek tréninkových hodin. Také jako jediný oddíl akvabel trénujeme na mělké vodě, přitom hloubka je pro trénink akvabel stěžejní. Přesto se nevzdáváme. Trénujeme 10 až 12 hodin týdně, vstáváme na ranní tréninky, dřeme v tělocvičně a dojíždíme za hloubkou do 40 km vzdáleného Mělníku.

 

provaz.png

Bez názvu.png

 

Všechnu naši píli jsme v květnu letošního roku přetavili v medailový úspěch na mistrovství České republiky, kde jsme se stali vícemistry. 

 

salto.png

medaile.png

vyhoz.png

 

 

Tento úspěch nám zajistil nominaci na prestižní mezinárodní závody v belgickém Kortrijku.

 

6330_de_00_p_346x260.jpg

Závody se konají 24.-26.11.2017 a celkové náklady na družstvo činí 120 000 - 130 000 Kč. Proto jsme si zvolili poloviční částku 65 000 Kč.

Na svůj věk jsou děti tohoto družstva neskutečně cílevědomé. Doufáme, že historický úspěch kladenských akvabel se s Vaší pomocí stane jejich splněným dětským snem. Moc bychom jim to přáli!!

 

děkujeme.jpg

 

Ochutnávka některých odměn, na které se můžete od nás těšit:

Plavecká destička, na které nebudou chybět podpisy dětí:

deska uprava.png

 

Plaveckou čepici s logem našeho oddílu:

 

logo upraveno.png

 

Placka s mottem FANDÍM AKVABELÁM:

placka 1.png

A mnoho dalších :-)

 

DĚKUJEME!!!

 

Co si o tomto projektu myslíte?