Fenomén Ecce Homo - crowfunding kampaň

Novinky - Fenomén Ecce Homo

Kniha Fenomén Ecce Homo - historie, rozhovory, vzpomínky, zajímavosti, osobnosti a hlavně jedinečné fotografie.

Knihy
O víkendu náš projekt překonal hranici 100 000 Kč vybrané částky. Věříme, že zbývajících 50 000 Kč chybějících k tomu, aby byl záměr úspěšný, vybereme cobydup. Děkujeme za Vaši podporu.

Šachovnicový praporek už vidíme na horizont. Prosím, pomozte nám k dosažení vytýčeného cíle. Sdílejte odkaz o knize Fenomén Ecce Homo mezi další příznivce vrchařského motorsportu.

Pokud do konce tohoto týdne překonáme částku 100 000 Kč, přibalíme ke každé objednané knížce dárek všem, kteří si již knihu koupili nebo tak do této neděle učiní.

Je to skvělá příležitost získat kromě cenově zvýhodněné knihy i další předmět, z něhož dýchá slavná historie závodu Ecce Homo!

Pokud jste již knihu zakoupili, nasdílejte nyní odkaz k zakoupení knížky svým přátelům. Tak zvýšíte šanci na získání příjemného bonusu. A vy ostatní, kupujte právě teď! Nic lukrativnějšího už pro vás nevymyslíme .

https://www.startovac.cz/projekty/fenomen-ecce-homo/

Milí přátelé, otevřeně se přiznáváme, že tak velkou vlnu zájmu o naši vznikající knihu jsme nečekali. Za první dva dny jsme vybrali už třetinu potřebných peněz.

Těší nás, že je o knihu Fenomén Ecce Homo zájem. Věříme, že vaše očekávání naplníme. Ne! My ho přeplníme!


Těšte se na nálož nádherných fotek, precizní texty, rozhovory s legendami, kompletní výsledkové listiny. To všechno jsme napěchovali do 296 stran Fenoménu.

Dovolte na závěr jednu prosbu. Určitě ve svém okolí máte někoho, komu šternberský závod přirostl k srdci stejně jako vám. A je možné, že o našem předprodeji za zvýhodněnou cenu doposud neslyšel. Prosím, sdílejte odkaz naší stránky na Startovači (https://www.startovac.cz/projekty/fenomen-ecce-homo/). Ať kniha potěší nejenom vás, ale i řadu dalších fandů vrchařského motorsportu.

Ze srdce děkujeme,
Karel, Lukáš a Roman