Faux Pase Fonet - miminko chce vééén - crowfunding kampaň

Faux Pase Fonet - miminko chce vééén

Pomozte nám, prosím, s financováním našeho prvního autorského CD, ať můžeme radost rozdávat nejen na festivalech, ale i u vás doma. Moc děkujeme, FPF

Hudba
Faux Pase Fonet - miminko chce vééén

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme rádi, že můžeme oslovit všechny své fanoušky a potenciální přispěvatele a ve zkratce se tedy představíme. Ačkoliv jsme za sebou všichni měli individuální muzikantské úspěchy, rozhodli jsme se několik málo let zpátky založit vlastní kapelu a po 2 měsících zkoušení se nám povedlo probojovat se až do finále Porty. V současné době za sebou máme mnoho dalších úspěchů, kterých si nesmírně vážíme ( výhru v soutěži Notování, i napodruhé finále Porty v Řevnicích, účast na těch nejznámějších folkových festivalech, živý koncert na rádiu Proglas, písničky hrané v rádiích...).

Naší devizou je autorská tvorba z pera Zuzany Pokorné, kterou oceňují i porotci soutěží, např. autorské Porty v Ústí nad Labem a osobitý styl muziky, který se jen těžko dá zaškatulkovat (v jednom časopise trefně pojmenováno jako Zuza-folk :) ). A našemu vlastnímu stylu jsme a budeme věrni, mainstream se nás netýká :) 

 

 

Jediné, co nám ještě chybí, je možnost nabídnout našim fanouškům vlastní CD, po kterém se tak ptají po vystoupení a zklamaní odchází, když zjistí, že tohle přání se nám zatím nepodařilo zrealizovat.

Vybrané peníze použijeme na nahrání našich písniček v hudebním studiu a jejich vypálení na CD, včetně varianty ke stažení CD online z internetu. Písniček už máme na celé album a určitě se máte na co těšit- kromě již známých, které si s námi zpíváte na akcích přibudou i 2 naše muzikantská miminka.

A je nám nesmírnou ctí, že CD nám pokřtí na festivalu Heřmánek v Heřmanově Huti v létě 2019 sám úžasný Pavel Žalman Lohonka.

Podpořte nás, prosím, ať do další sezóny vstoupíme již s vydaným CD.

 

A speciálně pro vás máme i odměny vytvořené naší zpěvačkou Kačkou ;)

 

Co si o tomto projektu myslíte?