Fate of Hero - crowfunding kampaň

Fate of Hero

Vžij se do role mladého rytíře, poraz nepřátele a zachraň svou matku. Pomoz nám dokončit novou českou RPG hru!

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vítejte !

Rádi bychom představili náš projekt - počítačovou hru Fate of Hero.
Jedná se o RPG hru s vtipným a poutavým příběhem.

proc jsme zde.png

Tvorba počítačové hry je velmi náročná. Je potřeba věnovat projektu hodně času a velké úsilí. Nelze zde mluvit o pár hodinách týdně, ale o každodenní intenzivní práci.

Je potřeba financovat hned několik zásadních věcí. Pokud chceme vytvořit plnohodnotnou hru namísto amatérského polotovaru, tak je potřeba získat peníze.

 

na co potrebujeme penize.png

Základní částku 10 000,- chceme použít na zdokonalení herního enginu a také pro koupi profesionální hudby, která vás bude provázet po celou dobu hry.
Rádi bychom naší hru představili i pro jinou platformu než Windows (např. iOS, nebo i mobilní zařízení), k čemuž je samozřejmě zapotřebí koupě rozšíření.

 

co je to vlastne za hru.png

Samotný příběh je založen na skutečné události, ale my jsme ho převedli do našeho fantasy světa a přidali také nádech pohádky. Děj se odehrává ve středověku, kde se snaží malý chlapec zachránit svou matku, která je vážně nemocná a pomoci ji může pouze speciální lék. V čem je problém? Tento lék střeží spoustu tajemných a většinou velmi nebezpečných bytostí jako třeba skřeti, čarodějnice a další monstra. Po zapnutí hry se vaším cílem stává jediné - projít tajemný komplex a nalézt vše potřebné k získání všech surovin na tvorbu lektvaru.

Ve hře budete potřebovat své logické myšlení např. při procházení labyrinty, nebo hledání cenných předmětů. Také zažijete napětí v podobě akčních bojů, nebo útěků před nepřáteli. Ve hře se nachází spoustu skrytých místností, které vám pomohou v dalším pokračování.

 

x6QucMQ.png

Velkou předností hry bude samotný příběh, který bude kompletně v češtině a s velkou dávkou humoru. Doufáme, že pobaví hráče všech věkových kategorií.
Čeká na vás také skvělý dabing ve spolupráci s Fénix ProDabing a se známými českými mediálními osobnostmi.

Celá hra je napsána pomocí programovacího jazyka Game Maker Language (GML) a za pomoci programu Game Maker, který se nám zdál pro tvoru této hry jako ideální.

 

platformy.png

Momentálně je hra tvořena pro platformu Windows, ale pokud by se vše podařilo, tak se můžete dočkat i verze pro iOS. V případě velkého zájmu je tu ještě možnost uvedení mobilní platformy.

 

aQM4eoy.png

13563322_1020001444734818_1668970348_n.png

eGeY7Fj.png

H09HWTZ (1).png

 

engine.png

Dlouho jsme váhali, jaký pro náš projekt zvolíme vhodný engine, ale nakonec jsem se rozhodli pro SimplexRpgEngine, který se nám zdál jako ideální volba z hlediska dostupného a přehledného systému, ve kterém lze snadno pracovat.

 

mate pochybnosti.png

• Naší motivací je náš sen nikoliv peníze.

• Na naší scéně není mnoho podobných titulů.

• V našem projektu naleznete i slavná jména z internetového prostředí.

• Hra s plně československým dabingem.

• Jsme otevření komunitě a rádi si necháme poradit!

 

o nas.png

Jsme parta složená z kreativních lidí rozprostírajících se po celé České republice a Slovensku. Našemu studiu je v současné době připisována jen hrstka malých projektů pro různé firmy. Fate of Hero bude doposud největší projekt na jakém jsme kdy pracovali a doufáme, že to bude stát za to!

  A na závěr vám chceme všem poděkovat za vaši pomoc. Budeme moc rádi za každý peněžní             příspěvek, nebo sdílení našeho projektu na sociálních sítích. Moc si toho vážímě !

Co si o tomto projektu myslíte?