Mažoretky Fantasy do Afriky - crowfunding kampaň

Mažoretky Fantasy do Afriky

Pomozte nám, prosím, splnit veliké přání našich mladších sestřiček a společně jim umožněme reprezentovat ČR v Jihoafrické republice!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj všichni!
Ze všeho nejdřív je na místě představit se. Jmenujeme se Kuba a Michal a obracíme se na Vás s velkou prosbou o pomoc.

Naše mladší sestry jsou členkami úspěšného souboru mažoretek FANTASY Přerov. Jakožto jejich bratři je každý den od útlého věku vidíme, jak tvrdě trénují jejich sestavy, jak nikdy nepoleví ani doma a neustále protáčí hůlku mezi prsty; jak jsou pro tento sport zapálené a plně se mu věnují. Nejde přehlédnout ani to, že jsou skvělým týmem, a tak pro ně tréninky jsou i radostí. Mnohokrát jsme byli při tom, když holky při úspěchu plakaly radostí, také jsme jim ale už mnohokrát utírali slzy smutku při neúspěchu. Oba v nich nacházíme potenciál a nejsme to jen my dva… v našich sestrách i celém jejich souboru jej našli už mnohokrát i jiní. Možná také proto byly se svou sestavou nominovány na reprezentovaci České republiky na Mistrovství světa v Jihoafrické republice.

A tak nás napadlo, že jim pomůžeme jejich veliký sen, jet na Mistrovství světa za hranice našeho kontinentu, splnit. Jak ale jistě víte, Afrika není za rohem. Po sečtení všech nákladů, které bychom potřebovali pro to, aby mohly holky s celou sestavou odletět a zúčastnit se, jsme stanuli před pro nás nereálnou částkou 400 000,-Kč.

Tímto bychom se tedy chtěli na vás všechny obrátit a požádat vás o jakoukoli finanční podporu, aby mohla tato sestava holek z Fantasy svůj sen uskutečnit a se svými ambicemi třeba i vyhrát MS!

obe dve.jpg

 

 

zuzka káka.jpg

 

 

Kdo jsou FANTASY?

Fantasy je sportovní oddíl z Přerova, v současné době čítající na 70 členů ve věkovém rozmezí 3-20 let. Soutěží a vystupují ve dvou hlavních kategoriích - baton (hůlka) a pompom (třásně). Celý rok se děvčata připravují na mistrovství České republiky, kde následně bojují o postupy na mezinárodní šampionáty. Každoročně pak reprezentují ČR v mezinárodních federacích MWF, IAM, IFMS a dosahují na medailové posty v rámci ME a MS.

Jaké mají úspěchy?

Mezi ty hlavní bychom nejspíš zařadili:

  • Mistryně a vícemistryně ČR v letech 2014, 2015, 2016 a 2017
  • Mistryně a vícemistryně Evropy v letech 2016 a 2017
  • Mistryně a vícemistryně světa v letech 2013, 2014 a 2015

a samozřejmě mnohá další ocenění a tituly.

mago.jpg

Závěrem bychom vám rádi poděkovali za jakoukoliv pomoc s realizací tohoto projektu. Pomoci můžete přímo finančním příspěvkem, sdílením na všech sociálních sítích a v neposlední řadě také používáním unikátního hashtagu #FANTASYTOJAR. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Kuba a Michal

Co si o tomto projektu myslíte?