fantasy karetní hra CESTY ZA ZLATEM | crowdfunding kampaň

Startéři - fantasy karetní hra CESTY ZA ZLATEM

V Cestách za zlatem si hráči sestavují skupiny lidí, netvorů a zvířat, se kterými vstupují do krajin a hledají zlato.

Hry & Apps

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 2 404 Kč (6 %)
  • 6 %
  • 40 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Jan Bílý - obrázek
  • projekt od Jan Bílý
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Poděkování

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Hra

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále dostanete 1 krabičku hry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Hra a 1 karta

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále dostanete 1 krabičku hry a 1 speciální kartu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Hra a 2 karty

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále dostanete 1 krabičku hry a 2 speciální karty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Hra a 3 karty

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále dostanete 1 krabičku hry a 3 speciální karty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

2 hry a 3 karty

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále dostanete 2 krabičky hry a 3 speciální karty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Navrhovatel jména

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále budete moci navrhnout jedno jméno pro tvora, který se ve hře objeví. Dále dostanete 2 krabičky hry a 3 speciální karty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Navrhovatel postavy

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále budete moci navrhnout jedno jméno pro tvora, který se ve hře objeví a určit jeho rasu (člověk, zvíře, netvor, rostlina). Dále dostanete 2 krabičky hry a 3 speciální karty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Navrhovatel 2 postav

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále budete moci navrhnout dvě jména pro tvory, kteří se ve hře objeví a určit jejich rasu (člověk, zvíře, netvor, rostlina). Dále dostanete 4 krabičky hry a 3 speciální karty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Navrhovatel 5 karet

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále budete moci navrhnout kompletně pět karet (tvory, události, předměty, kouzla), které zpracujeme. Dále dostanete 10 krabiček hry a 3 speciální karty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Tvář do hry

Bude Vám veřejně poděkováno na internetových stránkách projektu, které se momentálně tvoří. Dále bude možno dát jednomu tvorovi i konkrétní podobu kohokoli živého (musí s tím souhlasit!) a to z jeho fotografií. Dále dostanete 10 krabiček hry a 3 speciální karty.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
50 000 Kč

Tvář do hry a setkání s autory

Bude Vám poděkováno na internetových stránkách projektu. Dále budete moci navrhnout pět karet (tvory, události, předměty, kouzla), které zpracujeme. Dále bude možno dát jednomu tvorovi i konkrétní podobu kohokoli živého (musí s tím souhlasit!) a to z jeho fotografií. Dále dostanete 20 krabiček hry a 3 speciální karty. Dále budete pozván na setkání s autorem hry, tedy mnou, a panem Bauerem, ilustrátorem. Ukázky z jeho tvorby najdete na http://www.bauerpetr.cz/ .

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
100 000 Kč

Vlastní království

Bude Vám poděkováno na internetových stránkách projektu. Dále budete moci navrhnout své vlastní království (název, specifikace království, tvory, události, předměty, kouzla), které zpracujeme. Jen pro informaci, ve hře se již objevují 4 království - „rytířské“, „horské“, „močálové“ a „ledové“. Dále bude možno dát 1 tvorovi i konkrétní podobu kohokoli živého (musí s tím souhlasit!) a to z jeho fotografií. Dále dostanete 20 krabiček hry a 3 speciální karty. Dále budete pozván na setkání s autorem a ilustrátorem hry.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit