Fanouškovský film Star Trek: Skryté hry | crowdfunding kampaň

Startéři - Fanouškovský film Star Trek: Skryté hry

Star Trek: Skryté hry je amatérský film, zasazený do světa sci-fi seriálu Star Trek, natáčený českými fanoušky.

Film & Video

  • Splněno 78 423 Kč (166 %)
  • 166 %
  • 47 047 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 48 Startérů

Autor projektu

Star Trek fanfilm - obrázek
  • projekt od Star Trek fanfilm
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

147 Kč

Červené tričko

Poděkování emailem a na našich stránkách (facebooku) za odvahu narukovat do naší posádky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
247 Kč

Kadet

Scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry v elektronické podobě (ve formátu PDF) do vaší emailové schránky do týdne po premiéře filmu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
247 Kč

Praporčík

Podepsaná promo fotografie Vámi vybrané postavy z fanfilmu Skryté hry. Fotografie 20x30 cm na fotografickém papíru. Fotografie můžete vidět na www.startrekfanfilm.cz.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
347 Kč

ID štítek

Federační ID štítky označující místnosti na vesmírných lodích a základnách. Lze použít i na základnách, které se nacházejí na povrchu planet. Pro natáčení vyrobeno na zakázku dodavatelem "Xyll". Jde o barevné samolepky o rozměrech 150x35 mm.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
447 Kč

Podporučík

Plakát fanfilmu Star Trek: Metrénský incident. Plnobarevný, velikost A2. Vhodný do každé kajuty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
447 Kč

Poručík

Plakát fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Plnobarevný, velikost A2. Vhodný do každé kajuty vyššího důstojníka i důstojnice.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
447 Kč

Ambasador

Tištěný scénář s věnováním a podpisem od kapitána Talisy Ren (Jana 'Xyll' Krčmářová) a režiséra (Anna 'Annie' Štefánková). Tištěný certifikát Ambasador filmu Star Trek: Skryté hry.

Počet dostupných odměn: 23/25

Nelze podpořit
547 Kč

Nadporučík

Skupinová fotografie posádky USS Avatar z fanfilmu Star Trek: Skryté hry (20x30 cm) podepsaná alespoň pěti přeživšími členy posádky. Plus pro porovnání dnes již archivní skupinová fotografie posádky z Metrénského Incidentu (10x15cm).

Počet dostupných odměn: 23/25

Nelze podpořit
547 Kč

Komandér

Panoramatický plakát k filmu Star Trek: Skryté hry v širokoúhlém formátu. Rozměry 100x29,7 cm, papír lesklá křída 160g/m2.

Počet dostupných odměn: 25/25

Nelze podpořit
547 Kč

Památka z výsadku

Přežili jste výsadek. Na pámátku z něho si ale odnášíte pěknou novou jizvu či spáleninu, kterou je možné opakovaně použít a strašit tak své blízké.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
647 Kč

Kapitán

Tričko s potiskem na motivy fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Velikost dle vlastního výběru (S, M, L, XL, XXL pánské/dámské). Plus scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry v elektronické podobě ve formátu PDF do vaší emailové schránky do týdne po premiéře.

Počet dostupných odměn: 90/100

Nelze podpořit
647 Kč

Tal-Shiar

Nové, nepoužité protetikum romulanského čela. Vyrobeno z latexu, testováno za přítomnosti tajných agentů z Tal-Shiaru. Nezbytné vybavení pro dovolenou poblíž Neutrální zóny.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
647 Kč

Fanoušek Metrénského incidentu

Dvoudiskové DVD s filmem Metrénský incident včetně bonusů. První disk podepsaný kapitánem Talisou Ren, druhý disk podepsaný režisérem. Plus společná promofotka posádky, emzáků a fotografie USS Avatar z Metrénského incidentu (10x15 cm), plus tištěný scénář Metrénského incident.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
647 Kč

Latinium

Nejrozšířenější platidlo 24. století. Lze ho použít téměř ve všech koutech Mléčné dráhy. Vyrobeno na zakázku exkluzivním dodavatelem Federace: "Made in Titan". Materiál "smooth cast" - a.k.a. licí polyuretan a.k.a. tekutý plast. Dodáváme v netekuté podobě.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
847 Kč

Velitel bezpečnosti

Federační fázer použitý pro natáčení fanfilmu Star Trek: Skryté hry. V odhodlaných rukou důstojníka Flotily se jedná o nebezpečný fázer typu 2. Pro natáčení vyrobeno na zakázku exkluzivním dodavatelem Federace: "Made in Titan". Materiál "smooth cast" - a.k.a. licí polyuretan a.k.a. tekutý plast. Dodáváme v netekuté podobě.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
847 Kč

PADD

Federační PADD použitý při natáčení fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Nedílná součást vybavení každého člena Hvězdné flotily i civilistů. Pro natáčení vyrobeno na zakázku dodavatelem "Xyll". Materiál kartón a různé druhy fólií. Rozměry 10x15 cm.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
847 Kč

Výlet na Denobulu

Krásné denobulanské čelo, použité při natáčení, vám určitě přivede spoustu partnerů nebo partnerek. Ale pozor polygamie/polyandrie na Zemi ve 21. století není příliš dovolena.

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit
1 147 Kč

Andorian

Máte rádi modrou barvu? Andorianské čelo a tykadla opravdu použitá ve filmu jsou tu připravena právě pro vás. Možno použít jako dekoraci, případně i jako masku. Pozor lepí se na kůži! Bílá paruka není součástí.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
1 500 Kč

Admirál

Vaše jméno (nick) v závěrečných titulcích filmu v sekci poděkování Admiralitě. Certifikát Admirál fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Plus plakát fanfilmu Star Trek: Skryté hry (A2) a scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry v elektronické podobě týden po premiéře (PDF).

Počet dostupných odměn: 5/10

Nelze podpořit
1 747 Kč

Romulanský voják

Romulanský disruptor použitý pro natáčení fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Poboční zbraň romulanských ozbrojených složek. Pro natáčení vyrobeno na zakázku exkluzivním dodavatelem Federace: "Made in Titan". Materiál "smooth cast" - a.k.a. licí polyuretan a.k.a. tekutý plast. Dodáváme v netekuté podobě.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
3 000 Kč

Velitel výsadku

Přijďte se podívat na jeden den natáčení nového Star Trekového fanfilmu. Neomezený přístup do zákulisí, plus certifikát Velitel výsadkového týmu je samozřejmostí. Navíc na památku obdržíte fotky z navštíveného natáčení v digitální podobě.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
4 700 Kč

Šéfinženýr

Chtěli jste se někdy postavit za kameru a točit Star Trek? Získáte několikahodinové osobní zaškolení filmování s DSLR (digitální zrcadlovka) a funkci asistent hlavního kameramana (ovládání 2. kamery) se zvěčněním se v titulcích filmu. Vhodné pro alespoň trochu technicky nadané příslušníky Flotily.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
5 000 Kč

Q

Pokud se chcete stát součástí natáčení, stačí lusknout prsty jako všemocná bytost Q a vybrat si tuto odměnu. Jedná se o malou roli bez dialogů ve fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Navíc na památku obdržíte fotky z navštíveného natáčení v digitální podobě. Uvedení vašeho jména (nicku) v závěrečných titulcích filmu v sekci herci je samozřejmostí. Jako bonus pak obdržíte dvoudiskové DVD fanfilmu Metrénský incident.

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
10 000 Kč

Prezident Spojené Federace Planet

Vaše logo na konci titulků filmu, certifikát Prezident Spojené Federace Planet. Plus DVD Metrénský incident, plus tištěný scénář fanfilmu Metrénský Incident, plus tištěný scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry (do týdne po premiéře), plus panoramatický plakát fanfilmu Star Trek: Skryté hry (100x29,7cm, papír lesklá křída 160g/m2).

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
35 000 Kč

Velký Nagus

Vaše logo na začátku filmu a velké logo na jeho konci (3s). Certifikát Velký Nagus. Plus panoramatický plakát fanfilmu Star Trek: Skryté hry (100x29,7cm, papír lesklá křída 160g/m2), plus tričko s potiskem, plus tištěný scénář fanfilmu Metrénský Incident, plus tištěný scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry s věnováním a podpisem od kapitána Talisy Ren a režiséra, plus dvoudiskové DVD Metrénský incident.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit