Fanouškovský film Star Trek: Skryté hry - crowfunding kampaň

Novinky - Fanouškovský film Star Trek: Skryté hry

Star Trek: Skryté hry je amatérský film, zasazený do světa sci-fi seriálu Star Trek, natáčený českými fanoušky.

Film & Video
Podívejte se, jak vypadají nové odměny. Obrázky nových odměn Obrázek
Podpora našeho projektu Star Trek fanouškovského filmu se dostala do půli cesty. Děkujeme všem za podporu a věříme, že náš projekt na startovači dopadne úspěšně. Tento týden pro vás chystáme i nové odměny a některé již pomalu odtajňujeme. Dnes jsme díky vám přesáhli 50% + příprava nových odměn Obrázek

Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás podporují a to jak finančně, tak reklamou. Dnešního dne jsme dosáhli významného milníku, 50% základní cílové částky. Potěšilo nás, že je zájem zejména o odměny vyšších částek.

Některé odměny jsou již vyčerpané, další stále ještě čekají na své nové majitele. Pokud vás zaujaly například makety zbraní použité pro natáčení, máme pro vás překvapení. Tento týden přidáme odměnu zastupující spíše druhou stranu. Romulanský disruptor v originální (docela velké) velikosti, pro pravé romulanské válečníky. Množství bude velmi omezeno, proto neváhejte.

Připravujeme i další speciální odměnu. Místa herců ve Fan filmu jsou již obsazená, ale ne každý je extrovert nebo rozený herec. Kdo má rád techniku kombinovanou s kreativitou jistě ocení možnost stát se na jedno natáčení pomocným kameramanem a mít na starost "B kameru". Odměna bude obsahovat i základní kurz a praktické zaškolení filmování na digitální zrcadlovku Canon (DSLR) i místo v titulcích. Vzhledem k tomu, že odměna je velmi specifická, bude počet kameramanů silně omezen. Proto neváhejte.

Uvítáme i pomoc se šířením naší kampaně na startovači mezi vaše přátele a kolegy v práci.

Ještě jednou děkujeme.

Za celý tým Star Trek Fan Film
Radek

 

Nové obrázky

Nahráli jsme nové obrázky odměn. Abyste měli lepší představu, co vám bude doma dělat radost. Nové obrázky Obrázek