Comp 1_00059.jpg

Fanouškovský film Star Trek: Skryté hry Film & Video

Star Trek: Skryté hry je amatérský film, zasazený do světa sci-fi seriálu Star Trek, natáčený českými fanoušky.

StarTrekFanfilm.jpg

Vybráno78 424 Kč(167 %)

167 %
47 047 Kčpožadováno
39startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Veškeré informace o projektu naleznete na našich stránkách: www.startrekfanfilm.cz

Star Trek je náš oblíbený seriál. Líbí se nám jeho ideály, nápady a to, že se už od svého vzniku vydává tam, kam se dosud odvážilo jen málo televizních seriálů.

Před pár lety, v mladické nerozvážnosti, jsme se rozhodli natočit vlastní příběh, který se odehrává právě ve světě Star Treku. Vznikl Star Trek: Metrénský incident. Po natáčení a letech náročné post-produkce jsme film dokončili. Slavnostní premiéra proběhla v roce 2007 v pražském kině Atlas před vyprodaným sálem s reprízami na mnoha setkání fanoušků v ČR i zahraničí. Film bez bonusů je stále zdarma ke stažení na internetu na stránce www.kontinuum.cz/fanfilm.

Uplynulo několik let, stihli jsme si odpočinout a začaly se vynořovat nové nápady. Zrodil se projekt Star Trek: Chybějící příběhy zastřešující různé nápady, které se rozhodneme realizovat. Jeho jádrem je však jednoznačně natáčení amatérského nekomerčního filmu Star Trek: Skryté hry. A právě pro tuto konkrétní misi se na vás obracíme pro finanční podporu.

O čem bude Star Trek: Skryté hry

Od incidentu na planetě Metrén uběhlo jen pár měsíců. Federace je ve válce s Klingony a hledá nové spojence. Zatímco kapitán se vydává na zaslouženou dovolenou, posádka hvězdné lodi USS Avatar pomáhá s přípravou konference, které se účastní i nevyzpytatelní Romulané.

Natáčení Star Treku Skrytých her

První klapka padla druhý březnový víkend roku 2013. Film točíme v digitálním formátu s častým použitím zeleného pozadí tzv. greenscreenu, který je následně v počítači nahrazen interiéry hvězdné lodi, stanice či jiného prostředí. Část děje se pak odehrává na povrchu mimozemské planety a je natáčena v exteriérech (bohužel zatím pozemských).

Přestože je film natáčen v amatérských podmínkách, snažíme se zajistit nejlepší dostupnou techniku - HD kamery (Canon DSLR), svépomocí vyrobený kamerový jeřáb a dolly, světla atd. Oproti předchozímu fanfilmu, Metrénskému incidentu, chceme výrazně vylepšit kvalitu zvuku a využít i propracované masky pro naše mimozemské (ne)přátele.

Proč to vyjde a stojí za to náš projekt podpořit?

Tentokrát už víme, do čeho se pouštíme. Předchozí zkušenosti nás neodradily a odvážně se pouštíme do nového natáčení. Přidejte se k nám a pomozte nám úspěšně dokončit naši misi. Za vaši důvěru si mimo našeho vděku můžete vybrat z tematických odměn.

Každému, kdo přispěje jakoukoliv částkou na náš fanfilm dorazí děkovný email a po dokončení projektu na startovači bude uveden na našich stránkách a v závěrečných titulcích filmu.

Pokud se rozhodnete náš fanfilm podpořit budeme rádi, z příspěvků zaplatíme náklady na zlepšení výroby (i celoobličejových) masek a rekvizit, lepší vybavení na natáčení (světla, stativy, zelené pozadí), kostýmy a další náklady, které se během natáčení hromadí. Cílem je získat alespoň 30-50% přímých nákladů, které máme s výrobou. Zbylá část je hrazena přímo námi. Celkové náklady na produkci hodinového fan filmu se pohybují okolo 200.000 Kč pouze na přímých nákladech, bez započítání jakékoli práce.

Star Trek: Skryté hry je plánovaným dílem většího projektu Chybějící příběhy. Pokud by se ukázalo, že o náš projekt je zájem a vybralo se více než 47.047 Kč, rádi bychom pro pokračování vyrobili kulisy můstku hvězdné lodi. Snížili bychom tak potřebu přílišného použití zeleného pozadí, které komplikuje a zdržuje počítačovou postprodukci.

47.047 Kč produkce fanfilmu v HD (720p) kvalitě, kvalitní masky mimozemšťanů, perfektní zvuk, základní 3D modely ve výrazně vyšší kvalitě než v Metrénském incidentu.

94.092 Kč produkce ve Full HD (1080p) kvalitě, větší množství maskovaných mimozemšťanů, bohaté 3D efekty, výroba reálných klíčových rekvizit pro další natáčení.

147.047 Kč základ můstku a několik dalších místností formou kulis pro další díly i pro použití fanoušky při různých příležitostech.

Nejnovější informace o celém projektu se dozvíte na našich stránkách www.startrekfanfilm.cz.

Kontaktovat nás můžete i přes naše facebookové stránky: www.facebook.com/startrekfanfilm nebo přímo emailem info 'zavináč' startrekfanfilm tečka cz.

Pokud jste dočetli až sem, mockrát Vám děkujeme. Pokud se  rozhodnete náš fanfilm podpořit, ať už finančně nebo třeba tím, že o něm dáte vědět svým kamarádům a známým, budete mít náš vděk.

Žijte dlouho a blaze

Odměny

Abyste věděli, co jsme si pro vás připravili jako díky za vaši podporu:

lcars_2-3.jpg lcars_4-6.jpg

lcars_9-11.jpg

lcars_12-13.jpg

lcars_14-15.jpg

lcars_21-22x.jpg

lcars_24-25.jpg

lcars_23_Sefinzenyr.jpg

FAQ

O fanfilmu Star Trek: Metrénský incident

Star Trek: Metrénský incident byl naší filmovou prvotinou. Vyzkoušeli jsme si na něm poprvé napsat scénář, stát před i za kamerou, i sedět celou noc u počítače a pořád dokola upravovat stejných pár sekund záznamu nebo renderovat model můstku pokaždé s jinou barvou sedačky.

Film si můžete zdarma stáhnout na stránkách: www.kontinuum.cz/fanfilm

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Star Trek, a všechny s ním spojené obchodní značky, jsou registrované známky společnosti CBS Studios Inc. Tento film je nekomerčním filmem natáčeným fanoušky seriálu Star Trek a nejedná se o oficiální film společnosti CBS/Paramount Pictures. 

 

Vybráno78 424 Kč(167 %)

167 %
47 047 Kčpožadováno
39startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuStar Trek fanfilm

Odměny

147 KčČervené tričko

Poděkování emailem a na našich stránkách (facebooku) za odvahu narukovat do naší posádky.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

247 KčKadet

Scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry v elektronické podobě (ve formátu PDF) do vaší emailové schránky do týdne po premiéře filmu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

247 KčPraporčík

Podepsaná promo fotografie Vámi vybrané postavy z fanfilmu Skryté hry. Fotografie 20x30 cm na fotografickém papíru. Fotografie můžete vidět na www.startrekfanfilm.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

347 KčID štítek

Federační ID štítky označující místnosti na vesmírných lodích a základnách. Lze použít i na základnách, které se nacházejí na povrchu planet. Pro natáčení vyrobeno na zakázku dodavatelem "Xyll". Jde o barevné samolepky o rozměrech 150x35 mm.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

447 KčPodporučík

Plakát fanfilmu Star Trek: Metrénský incident. Plnobarevný, velikost A2. Vhodný do každé kajuty.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

447 KčPoručík

Plakát fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Plnobarevný, velikost A2. Vhodný do každé kajuty vyššího důstojníka i důstojnice.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

447 KčAmbasador

Tištěný scénář s věnováním a podpisem od kapitána Talisy Ren (Jana 'Xyll' Krčmářová) a režiséra (Anna 'Annie' Štefánková). Tištěný certifikát Ambasador filmu Star Trek: Skryté hry.

Počet dostupných odměn: 23/25

Odměna nedostupná

547 KčNadporučík

Skupinová fotografie posádky USS Avatar z fanfilmu Star Trek: Skryté hry (20x30 cm) podepsaná alespoň pěti přeživšími členy posádky. Plus pro porovnání dnes již archivní skupinová fotografie posádky z Metrénského Incidentu (10x15cm).

Počet dostupných odměn: 23/25

Odměna nedostupná

547 KčKomandér

Panoramatický plakát k filmu Star Trek: Skryté hry v širokoúhlém formátu. Rozměry 100x29,7 cm, papír lesklá křída 160g/m2.

Počet dostupných odměn: 25/25

Odměna nedostupná

547 KčPamátka z výsadku

Přežili jste výsadek. Na pámátku z něho si ale odnášíte pěknou novou jizvu či spáleninu, kterou je možné opakovaně použít a strašit tak své blízké.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

647 KčKapitán

Tričko s potiskem na motivy fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Velikost dle vlastního výběru (S, M, L, XL, XXL pánské/dámské). Plus scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry v elektronické podobě ve formátu PDF do vaší emailové schránky do týdne po premiéře.

Očekávané doručení odměny: listopad 2013

Počet dostupných odměn: 90/100

Odměna nedostupná

647 KčTal-Shiar

Nové, nepoužité protetikum romulanského čela. Vyrobeno z latexu, testováno za přítomnosti tajných agentů z Tal-Shiaru. Nezbytné vybavení pro dovolenou poblíž Neutrální zóny.

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

647 KčFanoušek Metrénského incidentu

Dvoudiskové DVD s filmem Metrénský incident včetně bonusů. První disk podepsaný kapitánem Talisou Ren, druhý disk podepsaný režisérem. Plus společná promofotka posádky, emzáků a fotografie USS Avatar z Metrénského incidentu (10x15 cm), plus tištěný scénář Metrénského incident.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

647 KčLatinium

Nejrozšířenější platidlo 24. století. Lze ho použít téměř ve všech koutech Mléčné dráhy. Vyrobeno na zakázku exkluzivním dodavatelem Federace: "Made in Titan". Materiál "smooth cast" - a.k.a. licí polyuretan a.k.a. tekutý plast. Dodáváme v netekuté podobě.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

847 KčVelitel bezpečnosti

Federační fázer použitý pro natáčení fanfilmu Star Trek: Skryté hry. V odhodlaných rukou důstojníka Flotily se jedná o nebezpečný fázer typu 2. Pro natáčení vyrobeno na zakázku exkluzivním dodavatelem Federace: "Made in Titan". Materiál "smooth cast" - a.k.a. licí polyuretan a.k.a. tekutý plast. Dodáváme v netekuté podobě.

Počet dostupných odměn: 0/3

Odměna nedostupná

847 KčVýlet na Denobulu

Krásné denobulanské čelo, použité při natáčení, vám určitě přivede spoustu partnerů nebo partnerek. Ale pozor polygamie/polyandrie na Zemi ve 21. století není příliš dovolena.

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná

847 KčPADD

Federační PADD použitý při natáčení fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Nedílná součást vybavení každého člena Hvězdné flotily i civilistů. Pro natáčení vyrobeno na zakázku dodavatelem "Xyll". Materiál kartón a různé druhy fólií. Rozměry 10x15 cm.

Počet dostupných odměn: 2/5

Odměna nedostupná

1 147 KčAndorian

Máte rádi modrou barvu? Andorianské čelo a tykadla opravdu použitá ve filmu jsou tu připravena právě pro vás. Možno použít jako dekoraci, případně i jako masku. Pozor lepí se na kůži! Bílá paruka není součástí.

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná

1 500 KčAdmirál

Vaše jméno (nick) v závěrečných titulcích filmu v sekci poděkování Admiralitě. Certifikát Admirál fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Plus plakát fanfilmu Star Trek: Skryté hry (A2) a scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry v elektronické podobě týden po premiéře (PDF).

Počet dostupných odměn: 5/10

Odměna nedostupná

1 747 KčRomulanský voják

Romulanský disruptor použitý pro natáčení fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Poboční zbraň romulanských ozbrojených složek. Pro natáčení vyrobeno na zakázku exkluzivním dodavatelem Federace: "Made in Titan". Materiál "smooth cast" - a.k.a. licí polyuretan a.k.a. tekutý plast. Dodáváme v netekuté podobě.

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

3 000 KčVelitel výsadku

Přijďte se podívat na jeden den natáčení nového Star Trekového fanfilmu. Neomezený přístup do zákulisí, plus certifikát Velitel výsadkového týmu je samozřejmostí. Navíc na památku obdržíte fotky z navštíveného natáčení v digitální podobě.

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

4 700 KčŠéfinženýr

Chtěli jste se někdy postavit za kameru a točit Star Trek? Získáte několikahodinové osobní zaškolení filmování s DSLR (digitální zrcadlovka) a funkci asistent hlavního kameramana (ovládání 2. kamery) se zvěčněním se v titulcích filmu. Vhodné pro alespoň trochu technicky nadané příslušníky Flotily.

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

5 000 KčQ

Pokud se chcete stát součástí natáčení, stačí lusknout prsty jako všemocná bytost Q a vybrat si tuto odměnu. Jedná se o malou roli bez dialogů ve fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Navíc na památku obdržíte fotky z navštíveného natáčení v digitální podobě. Uvedení vašeho jména (nicku) v závěrečných titulcích filmu v sekci herci je samozřejmostí. Jako bonus pak obdržíte dvoudiskové DVD fanfilmu Metrénský incident.

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

10 000 KčPrezident Spojené Federace Planet

Vaše logo na konci titulků filmu, certifikát Prezident Spojené Federace Planet. Plus DVD Metrénský incident, plus tištěný scénář fanfilmu Metrénský Incident, plus tištěný scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry (do týdne po premiéře), plus panoramatický plakát fanfilmu Star Trek: Skryté hry (100x29,7cm, papír lesklá křída 160g/m2).

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

35 000 KčVelký Nagus

Vaše logo na začátku filmu a velké logo na jeho konci (3s). Certifikát Velký Nagus. Plus panoramatický plakát fanfilmu Star Trek: Skryté hry (100x29,7cm, papír lesklá křída 160g/m2), plus tričko s potiskem, plus tištěný scénář fanfilmu Metrénský Incident, plus tištěný scénář fanfilmu Star Trek: Skryté hry s věnováním a podpisem od kapitána Talisy Ren a režiséra, plus dvoudiskové DVD Metrénský incident.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná