Fandona - podílejte se na výhře velmistra Lázničky - crowfunding kampaň

Novinky - Fandona - podílejte se na výhře velmistra Lázničky

Za 33 000 Kč nabízím 90% své výhry a šachovou simultánku! // For 33 000 CZK I offer 90% of my prize money and chess simultaneous game on top of that!

Ostatní
Odměny Rapid 200 NEW! se dnes vyprodaly a tak do finále kampaně nabízím nové Rapid 300 NEW!, Rapid 400 NEW! a Rapid 1500 NEW! Dále jsou stále k dispozici Rapid 500 NEW!, Rapid 1000 NEW! a Rapid 4000 NEW!

Zbývají 4 dny a potřebujeme ještě 18%......děkuji vám za podporu a sdílení!

Viktor

Rapid NEW! Vyšší odměny v RAPIDU pro všechny! Obrázek

S ohledem na posílení startovní listiny jsem se rozhodl snížit svoji ambici pro RAPID z druhého na třetí místo, čímž se zvyšují odměny pro vás, včetně těch co již do RAPIDU přispěli!

Všechny tedy odměním podle tohoto nového rozpisu, kterému odpovídají odměny uvedené v sekci "ODMĚNY" vpravo pod názvem "Rapid – NEW!"

 

Turnaj v RAPID šachu - výhry a finanční odměny
Tournament in RAPID chess - prize money and rewards

rapid dva newpppp.png

 

Reflecting the starting list quality improvement I decided to drop my ambition for RAPID from second to third place which makes the rewards for you increase, comprising all fans who already contributed to RAPID!

I will reward all of you according to the new plan table displayed above with corresponding rewards as specified in the section "ODMĚNY (Rewards)" right to this text with the name "Rapid NEW!" 

 

fandona_logo.png

 

Pro srovnání připomínám původní odměny odpovídající ambici na 2. místě v RAPIDU.

 

rapid dvaaaaaa.png

 

For comparison you can check out the initial rewards corresponding to the 2.place ambition in RAPID.

 

Viktor

Podíl na RAPIDU

Děkuji za všechny příspěvky do BLESKU, který se vyprodal za 10 dnů. Celkový objem odměn pro jeden turnaj nemůže být navýšen a tak již do BLESKU není možné přispět!

Zbývají odměny v RAPIDU - vyberte si podle výše odměny vyšší nebo nižší pravděpodobnost, že si zahrajeme simultánku.

Viktor