Ezopové - dokument o televizních věštcích | crowdfunding kampaň

Novinky - Ezopové - dokument o televizních věštcích

Kde končí věštba a začíná podvod? Podíváme se do karet Jolandě, Vlastíku Plamínkovi nebo Stanley Bradleymu. Jak se věšctům z EZO.tv žije dnes?

Film & Video

  • Splněno 10 437 Kč (104 %)
  • 104 %
  • 10 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 31 Startérů

Autor projektu

Apropo - obrázek
  • projekt od Apropo
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

99 Kč

Link v HD kvalitě s filmem

Věšteckou rétorikou řečeno, základní léčebný tarif pro náš projekt obsahuje zaslání adresy na server Vimeo, kde bude uložen zaheslovaný celý film v HD kvalitě. Stejně jako u dalších odměn, vaše jméno bude uvedeno v titulcích jako donátor.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Pozvání na premiéru a věštecký raut

V říjnu 2014 se bude konat premiéra filmu. Je skoro jisté, že promítat se bude v Praze. Pokud přispějete na náš film, zajistíte si pozvánku na tuto projekci, jejíž součástí bude i speciální raut. Na menu bude třeba i oblíbený drink věštkyně Jolandy. Pozvaní budou i sami věštci - osobní setkání s jedním z jasnovidců tak může být dalším originálním zážítkem.

Počet dostupných odměn: 45/50

Nelze podpořit
500 Kč

Karty s motivem věštců, pozvánka na premiéru

Kromě pozvání na premiéru a raut dostane od nás dárek v podobě originálních hracích karet s motivy věštců, kteří ve filmu vystupují. Stanley Bradely jako žaludový král? Alenka Pastelka jako srdcový svršek a Jolanda jako zelená sedma?

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
1 000 Kč

Osobní věštba na premiéře

Je jisté, že náš projekt některé věštce nepotěší, jiné ale snad ano. Právě od nich si budete moci nechat předpovědět na premiéře budoucnost výkladem z karet, z ruky nebo z kyvadla. Na vlastní kůži se tedy přesvědčíte, zda jsou věštci dobří hráči, podvodníci, nebo mocní senzibilové.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
5 000 Kč

Věštec ve svém prostředí

Nejvyšší tarif, který vám nabízíme je balíček výletu a poradenství. Vydáte se s naším teamem za Jolandou do Děčína, za Vlastíkem do jeho Osady plamínek a za Stanley Bradleym do jeho prazvláštní jeskyně. Během výletu také dostanete radu na nejlepšího osobního věštce, u kterého nenecháte tisíce korun a který vám skutečně bude schopen pomoci. Poslání filmu a pozvání na premiéru je samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit