EXPEDITION ALL AFRICA 2016  NA PLÁTNĚ | crowdfunding kampaň

Novinky - EXPEDITION ALL AFRICA 2016 NA PLÁTNĚ

Komplexní dokumentární seriál o naší páté expedici po Africe. Bude se týkat Gabonu, Rovníkové Guinei, Kamerunu, Čadu a SAR.

Film & Video

17. únor 2016

pohled z Gabonu

Za příspěvek 200 Kč vám pošleme originální pohled z Gabonu. Co kus, to originál!
  • Splněno 68 833 Kč (34 %)
  • 34 %
  • 200 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Alexandr Bílek a Veronika Machová - obrázek
  • projekt od Alexandr Bílek a Veronika Machová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

PENÍZE PRO VELMI ZOUFALÉHO ČLOVĚKA

Tato speciální stokoruna bude směřovat lidem, kterým během našich cest pomáháme. V dokumentu bude vždy určitá část věnována tomu, jak a koho obdarováváme, čím ho obdarováváme a proč. Jedna stokoruna, to jsou asi 4 USD a to je částka, která už dokáže udělat velkou radost. Více v odměnách na konci karty projektu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

MRAVENEC

Prvotřídní alkoholický nápoj u nás v hotelu (hromovka.cz). Nejlepší fotografii z expedice. Vaše jméno bude uvedeno v dokumentu a vaše jméno a fotografie na webu alexandrbilek.cz. Více o odměnách na konci v kartě projektu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

ORIGINÁLNÍ POHLED Z GABONU

Pošleme vám pohled, který vytvoříme sami pomoci mobilního telefonu a který vám přijde domů běžnou poštou. Každý bude originál.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
300 Kč

VELBLOUD

Nejlepší fotku z expedice. Vaše jméno bude uvedeno v dokumentu a na webu alexandrbilek.cz včetně fotografie.
Přivezeme vám z expedice dárek (více o odměnách na konci v kartě projektu).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

LEOPARD

Unikátní vzkaz vám vygravírujeme do dubové destičky o rozměru 3 x 15 cm. Vzkaz bude umístěn na sloup u hotelu Hromovka po dobu nejméně 30 let (cestavzkazu.cz). Prvotřídní nápoj (hromovka.cz). Vaše jméno bude uvedeno na webu alexandrbilek.cz i v dokumentu. Přivezeme vám dárek. Dostanete nejlepší fotku z expedice (více o odměnách na konci v kartě projektu).


Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

LEV

Unikátní vzkaz, který vygravírujeme do dubové destičky o rozměru 6 x 15 cm. Vzkaz bude umístěn na sloupu u hotelu Hromovka po dobu nejméně 30 let (cestavzkazu.cz). Vaše jméno bude uvedeno v dokumentu i webu alexandrbilek.cz včetně vaší fotografie. Prvotřídní alkoholický nápoj v našem hotelu (hromovka.cz). Přivezeme vám dárek a dostanete tři nejlepší fotky z expedice (více o odměnách na konci v kartě projektu).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Vaše fotka a jméno na našem autě

Pošlete nám své foto, vyrobíme z ní samolepku, opatříme jménem i místem odkud pocházíte a umístíme ji na naše expediční auto. Samolepka o rozměru 10 x 10 cm bude umístěna na bocích našeho Land Rovera.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
2 500 Kč

NOSOROŽEC

Ubytování v hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně na jednu noc pro dvě osoby se snídaní. Vytvoříte si unikátní vzkaz, který vygravírujeme do dubové destičky o rozměru 3 x 15 cm. Vzkaz bude umístěn na sloup u hotelu Hromovka po dobu nejméně 30 let (cestavzkazu.cz). Vaše jméno bude uvedeno v titulcích dokumentu i webu alexandrbilek.cz včetně vaší fotografie. Prvotřídní alkoholický nápoj v našem hotelu (hromovka.cz).Přivezeme vám dárek z expedice. Dostanete několik nejlepších fotek z expedice (více o odměnách na konci v kartě projektu).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

ZEBRA

Ubytování v hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně na dvě noci pro dvě osoby se snídaní. Vytvoříte si unikátní vzkaz, který vygravírujeme do dubové destičky o rozměru 9 x 15 cm. Vzkaz bude umístěn na sloup u hotelu Hromovka po dobu nejméně 30 let (cestavzkazu.cz). Vaše jméno bude uvedeno v titulcích dokumentu i webu alexandrbilek.cz vč. vaší fotografie. Prvotřídní alkoholický nápoj u nás v hotelu (hromovka.cz).Přivezeme vám dárek z expedice. Dostanete několik nejlepších fotek (více o odměnách na konci v kartě projektu)


Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

ŽIRAFA

Ubytování v hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně na dvě noci pro 4 osoby se snídaní. Vytvoříte si vzkaz, který vygravírujeme do dubové destičky o rozměru 18 x 15 cm. Vzkaz bude umístěn na sloup u hotelu Hromovka po dobu nejméně 30 let (cestavzkazu.cz). Vaše jméno bude uvedeno v dokumentu i webu alexandrbilek.cz. Na naše expediční vozidlo vám umístíme reklamu o velikosti 30 x 30 cm. Prvotřídní alkoholický nápoj u nás v hotelu. Přivezeme vám dárek z expedice a několik fotek (více o odměnách na konci karty projektu)

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
25 000 Kč

SLON

Ubytování na Hromovce ve Špindlerově Mlýně na 5 nocí pro 4 osoby se snídaní. Unikátní vzkaz o rozměru 45 x 15 cm. Vzkaz bude umístěn na sloup u hotelu Hromovka po dobu nejméně 30 let (www.cestavzkazu.cz). Vaše jméno bude uvedeno v titulcích dokumentu na začátku i na konci, na webu alexandrbilek.cz mezi hlavními sponzory. Na naše expediční vozidlo vám umístíme reklamu o velikosti 40 x 40 cm. Několik prvotřídních alkoholických nápojů v luxusní skleničce v našem hotelu. Přivezeme vám dárek z expedice i nejlepší fotky. Více o odměnách na konci karty projektu.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
50 000 Kč

GORILA

Ubytování v hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně na 8 nocí pro 5 osob se snídaní a zahrneme vás nejlepšími nápoji. Unikátní vzkaz, který vygravírujeme do dubové destičky o rozměru 99x15 cm. Vzkaz bude umístěn na sloup u hotelu Hromovka po dobu nejméně 30 let. Vaše jméno bude uvedeno v titulcích dokumentu na začátku i na konci a na webu alexandrbilek.cz na titulní straně. Na naše expediční vozidlo vám umístíme reklamu o velikosti 40 x 40 cm na obě strany. Přivezeme vám dárek z expedice. Více o odměnách na konci karty projektu.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
100 000 Kč

STONOŽKA

Kromě všech odměn uvedených v předešlé kategorii prostor pro reklamu na našem autě o velikosti 30 cm x 120 cm z obou stran. Expediční trička budou opatřena výrazným logem vaší společnosti a pořídíme vám speciální sadu fotografií z každé země. Více o odměnách na konci karty projektu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 000 Kč

AFRIKA

Generální partner. Vše jako v předešlé kategorii.Logo vaší společnosti bude na věky věků uvedeno na začátku i na konci každého dílu. Největší reklamní prostor na expedičním vozidle. Reklamní prostor na webu alexandrbilek.cz. Reklamní destičku s logem a libovolným textem o velikosti 129 x 15 cm, která bude umístěna na cestě vzkazů po dobu 30 let (cestavzkazu.cz). Týden ubytování se snídaní v našem hotelu pro 5 osob. A ještě se na mnoha bonusech domluvíme..

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit