Expedice – divadelní bojovka o samizdatu | crowdfunding kampaň

Expedice – divadelní bojovka o samizdatu

Dobrodružně-divadelní skupinová hra plná rozmanitých úkolů, které prověří Vaši duševní i fyzickou zdatnost a schopnost týmové spolupráce.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co je Expedice?

Absolventi a studenti DAMU pro Vás pod hlavičkou společensky užitečného divadla Krutý krtek připravují dobrodružnou bojovku. Vezměte televizní soutěž Pevnost Boyard, smíchejte ji s interaktivním divadelním představením a špetkou společenských her nebo motivy z počítačových her na hrdiny. Když to všechno dobře protřepete a přenesete do temných uliček pražského Starého Města 80. let 20. století, máte Expedici – dobrodružně-divadelní outdoorovou bojovku o samizdatu a době totality.

samizdat2.jpg

O čem hra je?

Konspirační byty a schůzky, mrtvé schránky, tajné spojky, šifrované vzkazy a záznamy – s tím vším se potkávali ti, kteří za minulého režimu vydávali zakázanou literaturu. I když sebe sami tak nevnímali, pro nás jsou hrdinové. Dobrodružně-divadelní projekt Expedice vzdává hold všem, kteří se podíleli na vzniku a šíření samizdatových edic, včetně Expedice, kterou v roce 1975 spoluzakládal Václav Havel.

Jak hra vypadá?

Pokud si chcete bez rizika zatčení StB připomenout atmosféru šíření samizdatu, utvořte skupinku 3–5 osob. Čeká vás dobrodružná cesta, na níž budete muset řešit rozmanité úkoly, které prověří vaši duševní i fyzickou zdatnost a schopnost týmové spolupráce. A hlavně buďte opatrní a své kontakty důkladně prověřujte!

samizdat1.jpg

Proč potřebujete mou podporu?

Aby byla hra co nejpropracovanější, potřebujeme Vaši pomoc. Čím víc prostředků se nám podaří od Vás vybrat, tím pestřejší zážitek Vás čeká!

Jaké jsou odměny?

Ručně sítotiskem vyráběné drobnosti jako jsou tašky nebo trička, ale především lístky na Expedici a unikátní možnost se zúčastnit ne jako hráč, ale jako tvůrce a spolu s námi chystat dobrodružství pro ostatní. Pro štědré dárce je připraveno poděkování na propagačních materiálech projektu a webových stránkách pořadatele Krutý krtek.

Krutý krtek - tričko.jpg

Bavlněná trička s ručním domácím sítotiskem a logem Krutého krtka.

Krutý krtek - taška.jpg

Praktické bavlněné tašky s ručním domácím sítotiskem a logem Krutého krtka.

kyprá hlína.jpg

Krutým krtkem ručně prokypřená hlína.

A samozřejmě vstupenky a mnoho dalších - viz seznam odměn!

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 37 186 Kč (106 %)
  • 106 %
  • 35 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 27 Startérů

Autor projektu

Krutý krtek - obrázek
  • projekt od Krutý krtek
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

199 Kč

Krtinec

Symbolická odměna, kterou Vám dřív nebo později doručí Krutý krtek na libovolnou zahrádku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Taška s ručním sítotiskem

100% bavlněná černá taška s dlouhým uchem, ručně sítotiskem opatřená logem Krutého krtka

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Tričko s ručním sítotiskem

100% bavlněné černé tričko s krátkým rukávem, ručně sítotiskem opatřené logem Krutého krtka. Poznámku o velikosti S/M/L/XL prosím připište do poznámky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tajná odměna

Chcete-li Krtkovi udělat velkou radost a posunout ho dopředu v jeho snažení o společensky užitečné divadlo, pošlete mu třeba tisícovku. Bude se tetelit a pošle Vám poštou originální poděkování.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 200 Kč

Zlevněný lístek pro skupinku 3-5 hráčů

Užijte si se svými přáteli Expedici v libovolný z nabízených termín. Dostanete přednostní možnost vybrat si startovní datum i čas. 4., 5., 6., 7. nebo 8. května vždy po 18. hodině. Preferovaná data napište prosím do poznámek, dáme Vám vědět možné časy.

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit
1 500 Kč

Staň se tvůrcem Expedice

Užijte si Expedici ne jako hráč, ale jako tvůrce a připravte s námi po jeden večer dobrodružství pro ostatní. Vůbec nevadí, pokud nemáte s divadlem zkušenosti. Důležitá je chuť! Po krátkém seznámení s fungováním zákulisí Vám přidělíme roli a další instrukce.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Sponzor projektu

Pro sponzory projektu jsme si připravili poděkování na propagačních materiálech Expedice a dárkový balíček obsahující tašku a tričko Krutého krtka.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

Sponzor Krtka

Sponzor divadla Krutý krtek dostane bezplatný přístup na každou premiéru v sezóně 2018/2019, dárkový balíček obsahující tašku a tričko Krutého krtka a samozřejmě veliké poděkování na všech propagačních materiálech divadla. Krtek vás zkrátka bude velebit všude, kam se dohrabe!

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit