Expedice – divadelní bojovka o samizdatu - crowfunding kampaň

Expedice – divadelní bojovka o samizdatu

Dobrodružně-divadelní skupinová hra plná rozmanitých úkolů, které prověří Vaši duševní i fyzickou zdatnost a schopnost týmové spolupráce.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co je Expedice?

Absolventi a studenti DAMU pro Vás pod hlavičkou společensky užitečného divadla Krutý krtek připravují dobrodružnou bojovku. Vezměte televizní soutěž Pevnost Boyard, smíchejte ji s interaktivním divadelním představením a špetkou společenských her nebo motivy z počítačových her na hrdiny. Když to všechno dobře protřepete a přenesete do temných uliček pražského Starého Města 80. let 20. století, máte Expedici – dobrodružně-divadelní outdoorovou bojovku o samizdatu a době totality.

samizdat2.jpg

O čem hra je?

Konspirační byty a schůzky, mrtvé schránky, tajné spojky, šifrované vzkazy a záznamy – s tím vším se potkávali ti, kteří za minulého režimu vydávali zakázanou literaturu. I když sebe sami tak nevnímali, pro nás jsou hrdinové. Dobrodružně-divadelní projekt Expedice vzdává hold všem, kteří se podíleli na vzniku a šíření samizdatových edic, včetně Expedice, kterou v roce 1975 spoluzakládal Václav Havel.

Jak hra vypadá?

Pokud si chcete bez rizika zatčení StB připomenout atmosféru šíření samizdatu, utvořte skupinku 3–5 osob. Čeká vás dobrodružná cesta, na níž budete muset řešit rozmanité úkoly, které prověří vaši duševní i fyzickou zdatnost a schopnost týmové spolupráce. A hlavně buďte opatrní a své kontakty důkladně prověřujte!

samizdat1.jpg

Proč potřebujete mou podporu?

Aby byla hra co nejpropracovanější, potřebujeme Vaši pomoc. Čím víc prostředků se nám podaří od Vás vybrat, tím pestřejší zážitek Vás čeká!

Jaké jsou odměny?

Ručně sítotiskem vyráběné drobnosti jako jsou tašky nebo trička, ale především lístky na Expedici a unikátní možnost se zúčastnit ne jako hráč, ale jako tvůrce a spolu s námi chystat dobrodružství pro ostatní. Pro štědré dárce je připraveno poděkování na propagačních materiálech projektu a webových stránkách pořadatele Krutý krtek.

Krutý krtek - tričko.jpg

Bavlněná trička s ručním domácím sítotiskem a logem Krutého krtka.

Krutý krtek - taška.jpg

Praktické bavlněné tašky s ručním domácím sítotiskem a logem Krutého krtka.

kyprá hlína.jpg

Krutým krtkem ručně prokypřená hlína.

A samozřejmě vstupenky a mnoho dalších - viz seznam odměn!

Co si o tomto projektu myslíte?