EXPEDICE PŘES BARIÉRY 2019 - crowfunding kampaň

EXPEDICE PŘES BARIÉRY 2019

Pomozte nám uskutečnit jedinečnou expedici pro zdravotně postižené, do Chorvatska, Slovinska a Rakouska, kde budou překonávat své vlastní hranice .

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

         

       Speciální projekt pro zdravotně postižené - Katedry aplikovaných pohybových aktivit Fakulty tělesné kultury.

        Navšivte náš facebook Expedice přes bariéry:               https://www.facebook.com/ExpedicePresBar/?epa=SEARCH_BOX

 

         Organizační tým tvoří kromě pedagogů také studenti navazujícího magisterského studia, kteří prostřednictvím této expedice vytváří podmínky pro absolvování série outdoorových zážitků osobám se zdravotním postižením. 
           Letošní téma Expedice Přes Bar je Cesta za poznáním Živlů.

                               

          Člověk poznává sám sebe teprve tehdy, kdy opouští hranice své vlastní komfortní zóny a dostává se tam, kde poznává, jakou sílu může mít Vítr, kde všude pomáhá, ale i může brát Oheň, seznamuje se s místy čistého plynutí, kde začíná a končí Voda, vnímá vůně a barvy naší krásné Země. Živly jsou neodmyslitelnou lidskou součástí a na naší společné červnové Cestě se budeme snažit vnímat jejich podstatu a nechat se unášet nekonečnou krásou
přírody, která nás vede zpět k sobě samým.

         Přesto, že se to může zdát neuvěřitelné, bude náplní naší expedice například vysokohorská a vodní turistika, zdolávání ferrat, cykloturistika a stanování v zemích jako jsou Slovinsko a Chorvatsko.

                     

         Pokud Vás akce zaujala a rozhodnete-li se akci podpořit, pomůžete nám tak zabezpečit dopravu, stravování, poplatky v kempech nebo možnost zapůjčení kompenzačních pomůcek pro osoby s tělesným či smyslovým postiže ním. Především nám, ale poskytnete možnost zrealizovat akci, která může pozitivně ovlivnit skupinu lidí, kterým osud vážně změnil život.

                           

                               Uvedené fota jsou z loňské Expedice Přes Bar 2018.

Co si o tomto projektu myslíte?