Evropou pěšky z jihu na sever | crowdfunding kampaň

Novinky - Evropou pěšky z jihu na sever

Pěšky z mysu Punta Marroqui s batohem až na sever Norska. Cesta potrvá kolem 190 dní a kniha, která vznikne, bude plná zážitků a fotek z cesty.

Knihy

  • Splněno 560 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 70 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

GeoKapo - obrázek
  • projekt od GeoKapo
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Základní pomoc

Za tuto základní pomoc, která určitě není zanedbatelná, získáte e-book ve formátu PDF ke stažení + děkovný e-mail. I touto menší částkou mi pomůžete k uskutečnění mého projektu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
290 Kč

E-book + foto s věnováním

Za 290Kč Vám pošlu e-book v PDF a e-mail s poděkováním + odkazy na zajímavé fotky z cesty a jako bonus získáte podepsanou fotku s věnováním. Fotka bude zaslána poštou ve formátu 15x20cm. Každá fotka bude jiná, takže budete mít originál a nikdo na světě nebude mít stejnou fotku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
590 Kč

Kniha s věnováním

590Kč už je velký příspěvek. Knihu, která bude mít kolem 200 stran plných zážitků a poznámek z cesty, Vám osobně podepíšu a přidám věnování. Samozřejmě získáte celou knihu i v PDFku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
890 Kč

Kniha s věnováním + fotka z jihu a severu

Za tuto částku mi pomůžete cestovat jeden den. Poštou ode mně obdržíte knihu s věnováním, kterou Vám podepíšu + samozřejmě ve formátu PDF. Jako bonus Vám pošlu dvě fotky ve formátu 15x20cm. Jedna bude z jihu, kde moje cesta začne a druhá bude z nejsevernějšího bodu Evropy. Sice to bude náročné, ale i na tyto dvě fotky Vám na zadní stranu napíšu věnování, protože jedině díky Vám se cesta uskuteční.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 290 Kč

Štědrý příspěvek

Přispět částkou přes tisícovku je od Vás velmi štědré a proto Vám pošlu knihu s fotkami z jihu a severu Evropy (samozřejmě s věnováním a podpisem) + knihu ve formátu PDF a jako bonus Vám pošlu pohled z mé cesty po Evropě. Dále budete uvedeni na konci knihy jako poděkování za Váš příspěvek.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 800 Kč

Dvoudenní putování

Dva dny budu schopný za tuto částku plnohodnotně cestovat a jako poděkování Vám zašlu knihu s fotkami z jihu a severu s věnováním + obdržíte knihu ve formátu PDF. Pošlu Vám pohled z mé cesty po Evropě. Budete uvedeni na konci knihy jako poděkování za Váš příspěvek. Obdržíte společně s knihou také flash disk, na kterém bude výběr těch nejlepších a nejzajímavějších fotek z celé cesty.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Cestovatelské tričko

Budu velmi rád, pokud mi pomůžete touto částkou. Jako poděkování Vám zašlu knihu s fotkami z jihu a severu s věnováním + obdržíte knihu ve formátu PDF. Pošlu Vám pohled z mé cesty po Evropě. Budete uvedeni na konci knihy jako poděkování za Váš příspěvek. Obdržíte společně s knihou také flash disk, na kterém bude výběr těch nejlepších a nejzajímavějších fotek z celé cesty. Navíc dostanete ode mně originální cestovatelské tričko ve velikosti, kterou si sami zvolíte.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 900 Kč

Cestujete se mnou

Budete cestovat se mnou na originálním cestovatelském tričku, které také obdržíte (samozřejmě vyprané). Obdržíte také pozvánku na autogramiádu, kde se vyfotíme. Jako poděkování Vám zašlu knihu s fotkami z jihu a severu s věnováním + obdržíte knihu ve formátu PDF. Pošlu Vám pohled z mé cesty po Evropě. Budete uvedeni na konci knihy jako poděkování za Váš příspěvek. Obdržíte společně s knihou také flash disk, na kterém bude výběr těch nejlepších a nejzajímavějších fotek z celé cesty. Navíc dostanete ode mně originální nové cestovatelské tričko ve velikosti, kterou si sami zvolíte.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
9 000 Kč

Osobní setkání

Osobně se s Vámi setkám po návratu do ČR. Vše co bylo v předchozích odměnách Vám dovezu osobně a budu rád, když natočíme video nebo rozhovor. Dovezu Vám knihu, fotky z jihu a severu (věnování vlastnoručně napíšu u Vás) flash disk s fotkami, osobní cestovatelské tričko + nové tričko dle Vaší velikosti. Z cesty Vám také pošlu pohled a budete uvedeni na zvýrazněné stránce v knize a také na facebooku a na webu.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit