Evropa potřebuje Piráty! - crowfunding kampaň

Novinky - Evropa potřebuje Piráty!

Míříme do Evropského parlamentu – buďte s Piráty na stejné palubě. Vaše hlasy pomůžou změnit Evropu!

Ostatní
Dnes v pozdním odpoledni skončil crowdfunding České pirátské strany na volební kampaň do Evropského parlamentu. Díky Vaší podpoře jsme vybrali neuvěřitelných 588 232 korun! Crowdfunding je u konce! Děkujeme, že jste podpořili naší kampaň! Obrázek

Velké díky všem, kteří nám doposud pomohli s kampaní a přispěli!

Kampaň na Startovači dnes skončila a my vám proto již brzy odešleme detaily k vyzvednutí odměn a poděkování!

Máte už plány na zítra? Točíme velké volební video a potřebujeme komparz. Vezměte děti, mámy, táty, babičky a prababičky a vyražte za námi! Registrujte se prosím zde. Zábava zaručena! Točíme v Praze a v Řeporých, detaily naleznete na naší facebookové události. Rádi vás uvidíme!

Děkujeme za Vaší podporu!

Piráti

Díky vám jsme dosáhli cíle a vybrali 500 000 Kč. Děkujeme za neuvěřitelnou podporu! Zbývají nám necelé tři dny a my budeme rádi, když nás dále podpoříte. A třeba nakonec vyjedeme nejen volebním autobusem, ale i tím kombajnem... Vybrali jsme 100 %, zahájili ostrý start kampaně, pokřtili Pirátské listy a vypustili autobus na cestu po republice! Obrázek

Vážení podporovatelé a fanoušci,

 

děkujeme vám, jste skvělí!  Pokořili jsme náš první milník – vybrali jsme 500 000 korun a zahájili ostrou fázi volební kampaně se vším všudy! Ta bude trvat následující čtyři týdny až do voleb 24. a 25. května.

Jako poděkování jsme pro vás připravili další odměnu. Točíme volební video, a aby bylo skutečně velkolepé, potřebujeme vaši podporu a potřebujeme vás! Přispějte nám na realizaci videa, pozvěte i svoje kamarády a přijďte s námi točit. Natáčíme v pátek 3. května a o zábavu bude postaráno. Vítání jsou všichni. Budeme vám za to neskonale vděční!

Dnes jsme vyjeli na cestu pirátským autobusem. Dokonce se na něm objevila jména některých z vás, kteří si jako odměnu zvolili stát se Patronem pirátského autobusu. A další budou přibývat. Autobus se v následujících týdnech vydá na tour po Česku, jeho cestu můžete sledovat na našem facebooku. To všechno díky vám!

Kromě toho jsme pokřtili nové vydání Pirátských listů. A ne jen tak ledajaké. Letošní vydání jsme okořenili o rozšířenou realitu. Tu objevíte po namíření chytrého telefonu na QR kód na titulní straně.

 

Buďte s námi i nadále, sdílejte nás!

 

Ještě jednou díky!

 

Piráti

 

Pokořili jsme hranici tří čtvrtin cílové částky, moc vám děkujeme! Kampaň ale zatím nekončí a my vás chceme poprosit – sdílejte náš projekt! Týden do konce a my přidáváme nové odměny! Obrázek

Kampaň se blíží do cílové rovinky. Rozhodli jsme se, že je čas vyplnit vaše přání, a tak přidáváme nové odměny! Vytvořili jsme limitovanou edici látkových motivačních tašek. Za 500 Kč získáte nejenom skvělý pocit, ale i báječný doplněk. A tím nekončíme!

 

Markétu Gregorovou – dvojku pirátské kandidátky – jsme vám v přehledu našich odměn zatím nepředstavili. Markéta ve volném čase hraje na ukulele a skládá písně. Jednu ráda složí i pro vás! Bude o vás nebo o vašich blízkých? Nebo snad sháníte originální dárek pro svoji drahou polovičku? Neváhejte a pojďte do toho.

 

Pokud věříte Pirátům a chcete nám ještě více pomoct ve volbách do Evropského parlamentu, sdílejte nás prosím, mluvte o nás! Ideálním prostředí pro diskusi nad kampaní, ale i následujícími volbami a budoucností Evropy, jsou právě sociální sítě. Dejte o kampani vědět i svým známým, kteří Pirátům fandí.

 

Kampaň končí za sedm dní, to není mnoho. Budeme vám vděční za šíření slovem i facebookovým příspěvkem!

 

Děkujeme za podporu!

 

Piráti