EVAMORE - Na vysokym kopcu - NAŠE VELKÁ DESKA - crowfunding kampaň

Novinky - EVAMORE - Na vysokym kopcu - NAŠE VELKÁ DESKA

Autorské album, které posouvá odkaz beskydského folkloru do současného zvuku s moderními aranžemi, zajímavou grafikou i příběhem.

Hudba
Vtipné ilustrace z úvodního videa nám nakreslila naše kamarádka Martinka Žižková. Jedná se  o "grafické leporelo" natočené jako snímky jdoucí za sebou. Poznáte v nich celý příběh naší kapely Evamore od jejího počátku až po natáčení první desky. Originální obrazy od Martiny Žižkové aneb podpořte dobrou věc :) Obrázek

Martina kreslí jednoduše, stručně, přesně a má svůj osobitý styl. Na její práci se můžete podívat na www stránky, kde jsou ukázky její tvorby, tedy skicy, grafické práce, animovaná tvorba i výtvarné počiny - https://www.martinazizkova.com/Marťa má titul bakaláře umění, který získala na Baťově univerzitě ve Zlíně v oboru klasická animace. Po těžké autonehodě v roce 2014, následném probuzení z kómatu a dlouhé rekonvalescenci se již nemohla vrátit k normálnímu zaměstnání. Avšak kreslením má stále co říci. Martina pracuje v kavárně a prodává své obrazy. My bychom ji také rádi podpořili a z prodeje originálních obrázků ji dali část vybraných financí (konkrétně 500Kč za obraz). Originály jako jednotlivé snímky z úvodního videa si můžete zakoupit na našem Startovači. Je jich celkem 25 a vy si můžete vybrat, který se vám líbí nejvíce.

Líbí se vám tvorba Martiny? Podpořte její talent a naše cd, díky moc !

 

Všechny obrázky jsou k nahlédutí na naši FB stránce: https://www.facebook.com/evamoremusicband

 

Milí kamarádi, slavíme! ? Právě dnes vychází naše první deska "EVAMORE - Na vysokym kopcu" digitálně na všech hlavních distribučních a streamovacích kanálech (iTunes, Deezer, GoogleMusic, Spotify, YouTube). Vidíte těch 36, krásných, usměvavých, kreativních lidí? Ti všichni se nějak podíleli na vzniku desky a my jim za to z celého srdce děkujeme. Je to oficiálně venku :) Obrázek

Desku jsme v uplynulém roce natočili s hudebním producetem a kamarádem Martinem Horáčkem.

O mastering se postaral Petr Kakaxa Fleissig.
Překrásnou grafiku vytvořily: Hančes de Novice a Nikola Kociánová
Hosté:
Judita Šprochová
- cello
Diana Pomklová
- housle
Renáta Judita
- text Pírka
Gabriela Tannertová - cimbál
Gabriela Eastweek - didgeridoo
Martin Galia - pozoun
Vít Yorkshire Bořil - bicí

Ženský sbor:
Danka Ražnoková
Tereza Palacká
Jana Svěrkošová
Kamila Polehlová
Vendula Dobesova
Kateřina Chrobáková
Zuzana Váchová
Vera Terra Sibarah
Nelča Simićová
Markéta Sýkorová
Kateřina Kučová

Mužský sbor:
Michal Raška
Mirek Přívetivý
Mikasedlinen Solen'ya Sedláček

Petr Janík

Michal Kriske
Petis Stuchlý
Leosek Hrabkal Horatius
Michal Burget

Naši desku si můžete zdarma poslechnout na:https://www.youtube.com/watch?v=u0iK7ehGWpY&list=OLAK5uy_nYbEOulc6xB3Ynox01xTe83qh0-jcrfKw

Díky, sdílejte a užívejte prázdniny ?

Křest alba Evamore Na vysokym kopcu proběhne v pátek 28.8.2020 v Kulturním domě v Příboře. Startujeme v 19:00 s předkapelou, afterparty následuje po křtu cd :) a bude zřejmě dlouhá.... Vstupenky v předprodeji na Startovači - zde :) Vstupenky na místě o kousek dražší ANEB kupujte lístky přes Startovač - vyplatí se to ! Křest alba Na vysokym kopcu v pátek 28.8.2020 Obrázek

Křest 1.alba EVAMORE - Na vysokym kopcu
Pátek 28.8.2020 v 19:00 hod
Kulturní dům Příbor

Vstupné:
Na místě: 180 Kč dospělí / 90 Kč důchodci, děti do 12 let a studenti
Předprodej: 150 Kč - https://www.startovac.cz/projekty/evamore/
Podpořte kapelu ve vydání cd a lístky si kupte v rámci crownfundingové kampaně na Startovači levněji :)

19:00
Support / předkapela:
Gabriela Dreslerová a Václav Zuchnický (Bílovec)
https://www.youtube.com/watch?v=MwJDkt05sUw
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012574603278

Gabka stále překvapuje svou zajímavou hrou na klavír, milým zpěvem a velmi poetickými texty, které člověka donutí přemýšlet, zastavit se. Fandíme ji v její autorské tvorbě a proto jsme si ji pozvali jako "předskokanku", která otevře celý slavnostní večer. Gabka mne přiměla k tomu, abych si koupila klávesy NORDY tím, že mi je také kdysi na jeden koncert zapůjčila a já ji moc děkuji ! (Eva) Gabka vystoupí v doprovodu s kytaristou Václavem Zuchnickým. Těšíme se ! 


20:00
Koncert kapely EVAMORE se všemi muzikanty, kteří se podíleli na desce Na vysokym kopcu LIVE. Jedná se o jedinečný koncert, křest prvního cd s "šampáněm", pokřtěním jak má být a hosty. Uslyšíte songy tak, jak jsou nahrané na desce - se sbory, nástroji, přítomni budou všichni, co se na vzniku desky podíleli hudebně, organizačně i jinak :) Teda skoro všichni, jsou to muzikanti že a mají kšefty :)

22:00 - 02:00
Afterparty / party až do rána bílého:
FCM Radegast (Frenštát pod Rahoštěm)

https://www.facebook.com/FCM-Radegast-161071936086/
http://www.freecimbalmusic.cz/
https://www.youtube.com/watch?v=AB67YfDSVnk

Cimbálová muzika z Frenštátu pod Radhoštěm, která zahraje všechny žánry od Karla Gotta po Black Sabbath a nebojí se experimentovat. Po jednom koncertě si je zamilujete na pořád.
Jako název zvolili trochu patrioticky jméno pohanského boha slunce, války, hojnosti a úrody — Radegasta — a aby se to nepletlo, užívají v názvu zkratku FCM, což je Frenštátská cimbálová muzika anebo Free Cimbal Music. Tato cimbálovka osloví především svým nadšením do hry, které dokáže nevídaným způsobem strhnout ke zpěvu či tanci. Při poslechu tak často pookřeje nejedno srdce posluchače. Moc se těšíme !!!

O pití a mini občerstvení se postará bar ze Studánky ze Skotnice:
https://www.facebook.com/Studanka228/

Těšíme se, že naši roční práci s vámi řádně oslavíme :)