ETIKETA DOMÁCÍ - KNIHA O CHOVÁNÍ DOMA - crowfunding kampaň

Novinky - ETIKETA DOMÁCÍ - KNIHA O CHOVÁNÍ DOMA

Ať chcete mít lepší vztahy s partnery, cítit se lépe s vašimi dětmi nebo změnit způsob komunikace doma, tato kniha vám s tím pomůže.

Knihy
V pořadí třetí jazyková korektura, doplnění příloh a grafické zpracování ilustrací a textů do jednoho celku umožní, aby byla kniha již v srpnu předána do tiskárny. Kniha míří do tisku + nová partnerství Obrázek

Dnes již víme, že kniha bude mít téměř 350 stran, to z ní dělá opravdu velkou knihu. Při rozměru A4 je to už pořádná "bichle". Už si udělejte pomalu místo v knihovně, protože koncem srpna míří kniha, graficky připravená, do tiskárny.

Z tiskárny vede její cesta do tzv. knihárny, kde budou jednotlivé strany sešity do tvaru knihy a poté vloženy do desek. Podobně jako v případě Smart Casual jsme zvolili odolnou obálku a krásný papír, aby se Vám v knize dobře listovalo.

Začátkem října bude kniha expedována a dopravce nám ji přiveze na sklad. A to je moment, kdy Vám ji začneme posílat na Vámi uvedené adresy.

I po skončení kampaně se nám podařilo získat další partnery knihy, velkou podoporu jsme dostali také od různých médií, tištěných i těch on-line. Jejich výčet najdete společně s Vašim jménem také v knize.

Dovolte mi tedy jmenovitě poděkovat těmto novým partnerům publikace Etiketa domácí. Významným partnerem se stala a já srdečně děkuji:

PPC capital a.s., jmenovitě JUDr. Petru Cechovi, předsedovi představenstva. Za stavebními projekty, ať už jsou to rekonstrukce významných městských domů s historií nebo novostavbami této firmy, stojí vždy něco navíc. Firma přináší na nemovitostní trh jedny z nejzajímavějších bytů v atraktivních lokalitách s přirozenou vazbou na hodnotný život.

Za důvěru a partnerství knihy děkuji také:

BEZONES s.r.o., konkrétně panu Radimu Kadlčkovi, jednateli. On-line platforma je vytvořena na míru firmám, které zde získají nástroje pro podporu svého podnikání, spolupráce a nalezení nových příležitostí. Spojuje firmy ze stejného oboru, aby si mohly být nápomocné a poskytuje také způsob, jak získat nové zákazníky nebo dodavatele. Více na www.bezones.cz

LENOVO Česká republika, konkrétně Patrikovi a Angelice, kteří mají na starosti marketing  PR. Jedna z nejvýznamnějších technologických společností na světě dodává svým zákazníkům chytrá řešení, výjimečně krásné produkty, software i služby inteligentních domácností. Jejich výkonné notebooky s červeným tlačítkem v klávesnici jsou jen špičkou obřího ledovce. Celý ledovec objevíte na www.lenovo.com

Ateliér ORSEI s.r.o., osobně paní Dagmar Křížové, jednatelce. Interiérové studio bylo založeno v roce 1992 jako jedno z prvních dekoratérských studií u nás. Všechny zakázky pro firmy, hotely i rodinné domy a byty jsou promyšleným návrhem vlastních interiérových designérů. Snoubí záclony a závěsy, koberce, tapety nebo potahy v jeden celek. Nahlédněte do něj na www.orsei.cz

Pro jakékoli dotazy či připomínky mě kontaktujte, cesty jak najdete na www.danielsmid.cz

 

Moje nová kniha vyjde na podzim. Její předprodej v kampani na Startovači dostal od Vás a veřejnosti ohromnou podporu. Cílová částka byla překonána o více jak čtvrtinu, splněno na 128 %. Toto byl obří úspěch. Děkuji. Obrázek

Jak mohu pomocí několika řádků vyjádřit tolik vděku a radosti? Jakým způsobem Vám mohu dát najevo, jak moc jste mě Vaším zájmem a důvěrou potěšili a podpořili moji práci?

Byť je slovo "děkuji" jednou z nejkrásnějších reakcí na vše, co se Vám dostává, na tomto místě by si zasloužilo napsat velkými písmeny DĚKUJI, využít textový editor a napsat jej tučně, děkuji, případně zvolit kurzívu a nechat slovo sklonit vpravo. Děkuji.

Děkuji Vám tímto srdečně za zájem o téma etikety, díky za milá slova, která jste psali do komentářů a děkuji za trpělivost do podzimu, než Vám knihu pošlu.

Před celým kreativním týmem knihy je spousta práce. Dokončit grafiku knihy, doplnit přílohy s poděkováním a několikrát zkontrolovat. Knihu vytisknout, bezchybně svázat a připravit k odeslání do Vašich rukou.

Napište mi s jakýmkoli Vašim dotazem na daniel@danielsmid.cz nebo zavolejte na 602 573 739, pokud budete potřebovat nějakou informaci. 

Do té doby si můžete číst můj blog nebo poslouchat můj podcast Jemný pán, třeba na Spotify. nebo iTunes nebo Google podcasts.

Přeji Vám úspěšné a pěkné dny. A díky moc :)

Daniel Šmíd

Ke konci projektu je často mnohem větší zájem než na jeho začátku. Vážím si toho. Představuji Vám další partnery knihy a děkuji také všem jednotlivcům za obří dávku podpory. Další partnerství uzavřeno. Díky. Obrázek

Jsem si vědom toho, že podpořit knižní projekt právě knižním partnerstvím je velký signál důvěry. Těší mě, že jsem si ji u následujících firem vysloužil, v případě ERA a SMART NETWORK opakovaně již podruhé. 

Děkuji tedy těmto společnostem (v abecedním pořadí) za to, že své jméno spojily se jménem mým a obsahem knihy. Děkuji tedy srdečně:

společnosti ČISTĚ.CZ, jmenovitě paní Monice Melicharové, jednatelce. Třinácttiletá historie firmy je znát. Co bylo dříve "one woman show" je nyní profesionální úklidový servis kancelářkých komplexů, výrobních hal a garáží a také bytů a bytových domů. Čistota významně ovlivňuje harmonii prostředí, ve kterém trávíme své životy. Více čistoty na www.ciste.cz

společnosti ERA a.s, jmenovitě panu Milanu Starému, řediteli HR a komunikace. Výrobky firmy nevidíte, neslyšíte a nevnímáte. Přitom jsou rozesety kolem vás, tady a v celém světě. ERA produkuje lokátory, které hlídají letový provoz nad spoustou států celého světa. Sednete-li do jakéhokoli letadla s cílem užít si dovolenou, ERA se postará, že dosednete. Více? www.era.aero

Podnikatelskému klubu SMART NETWORK, jmenovitě paní Gabriele Mrkvicové, jednatelce. Příběh, který začal v Brně, pokračoval cestami v přeplněném autě z Brna do Bratislavy (byl jsem u toho) nyní propojuje podnikatele, freelancery a zákazníky po celé republice. Profesionální systém získávání referencí, nových kontaktů a podpory pro firmy i živnostníky. www.smart-network.cz

Ještě stále se můžete postavit vedle těchto firem a také své logo nechat vytisknout do knihy, kde bude nastálo. Dostane se vám nejen poděkování, ale také významného spojení vaší fírmy s tématem chování.

Máte-li zájem být tam s námi, napište mi na smid@danielsmid.cz nebo zavolejte na 602 573 739.