Škola spoluřízená dětmi v Opavě - crowfunding kampaň

Podpořit - Škola spoluřízená dětmi v Opavě

Jsme nová opavská základní škola, na jejímž řízení se budou podílet děti. Otevíráme v září. Potřebujeme pomoc, abychom mohli zrekonstruovat prostory.

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

100 Kč Podpořit jen tak

Chcete vyjádřit svou podporu nové základní škole jen tak?

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

125 Kč Ručně pletená ponožka jako od babičky

Nový život starým svetrům, doporučujeme objednávat vždy dvakrát, ať nemáte pouze liché

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

150 Kč Placka: podporuju školu řízenou dětmi

Velký nápis, který dává najevo, že podporujete školu řízenou dětmi. Pod ním logo naší školy. Placka o průměru 56 mm s připínáčkem. Cena včetně poštovného. Náhled: erazim.cz/placky

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

150 Kč Placka: vzdělávání je zodpovědností dětí

Dítě s pampeliškou a nápis, že vzdělávání je zodpovědností dětí. Placka o průměru 56 mm s připínáčkem. Cena včetně poštovného. Náhled: erazim.cz/placky

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

150 Kč Vstupenka na zahajovací večírek

Na konci srpna uspořádáme oslavu otevření školy, a to v rekonstruovaných prostorech. Nabídneme drobné občerstvení, prohlídku i (ne)řízený program. A protože dítě je taky plnohodnotný člověk, platí také plnou cenu. :) Pouze děti, které si přivedou vlastní mléčný bar, z nějž se stravují, platit nemusejí.

Počet dostupných odměn: 26/30

Podpořit projekt

200 Kč Po stopách opavských tramvají

Věděli jste, že tramvaj jezdila i na hřbitov a některé vozy měly poštovní schránku? Hodinová komentovaná procházka centrem Opavy s výkladem o éře opavské tramvajové sítě. Cena za dvě osoby. Zářijový termín bude ještě upřesněn

Počet dostupných odměn: 5/10

Podpořit projekt

250 Kč Pohlednice nebo přání vyrobené dětmi

Přání k narozeninám, výročí nebo originální pohlednice pro radost vyrobená dětmi naší školy. Doručení v prvním pololetí 2020/2021.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč Náramek z minerálních kamenů

Je vyrobený spolu s dětmi naší školy, velikost korálků 8 mm. Navlečené jsou na kvalitní pružence. Náramek je velký 18 až 19 cm a zasíláme ho v ochranném sáčku. Fotky: erazim.cz/naramky (prosíme upřesnit, který chcete)

Počet dostupných odměn: 4/9

Podpořit projekt

400 Kč Poděkování v seznamu dárců na našem webu

Po dobu aspoň dvou let bude Vaše jméno uvedené na našich webových stránkách, a to mezi podporovateli, kteří finančně přispěli na chod školy.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč Posezení a domácí lazaně se zakladateli

V srpnu se sejdeme v opravených prostorách školy, abychom spolu strávili příjemné odpoledne. Na oběd se budou podávat masové lazaně, které budeme péct s láskou už od rána.

Počet dostupných odměn: 28/30

Podpořit projekt

600 Kč Na den členem svobodné demokratické školy

V průběhu druhého pololetí školního roku 2020/2021 Vás pozveme, abyste strávili den v naší škole. Stanete se právoplatým členem našeho společenství včetně možnosti účasti na sněmu, jehož členy jsou všichni dospělí i všechny děti. Budete se moct účastnit veškeré vzdělávací nabídky daného dne.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

700 Kč Knížka Cesta kolem světa

„Cestovaly jsme, jak to šlo, stopem, pěšky, skútrem a naše destinace vybíraly nabízené lowcost lety. Bydlely jsme ve stanu, autě, pod hvězdami, v hamace, u lidí i v hostelech.“ Cestopisné knížky do kampaně darovala Mája. Obal knihy

Počet dostupných odměn: 3/3

Podpořit projekt

850 Kč Kurz dětských a kojeneckých masáží

Kurz o délce 3× 120 min v prostorách naší školy. Kojenecký kurz vhodný pro děti 2–12 měsíců i teprve budoucí maminky (trénuje se na panence) nebo kurz pro deti 1 rok a výše, maximální počet účastníků 5. V ceně kniha nebo DVD a olejíčky používané na místě. Od prosince 2020.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč Na měsíc prezidentem

Po dobu jednoho měsíce vystavíme Váš portrét i se jménem formátu A4 v jedné z našich tříd.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč Lego. Spousta lega

Máte rádi lego? Tak nám ho můžete koupit do herny! Potřebujeme spoustu lega a jedno balení klasického vychází na tisícovku. Čím víc balení, tím víc radosti. :) Podrobnosti o klasickém legu zde

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč Poradenství k zakládání školy

Chcete založit školu, ale nevíte, jak začít? Jaký směr zvolit? Nasdílíme vše, co víme, pomůžeme s žádostí na MŠMT. Budeme neustále dostupní na mailu i na telefonu. To vše nabízíme běžně zdarma, ale teď máte možnost nám i přispět. :)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 500 Kč Webové stránky ve WordPressu

Vytvoříme pěkné, jednoduché webové stránky pro Vás nebo Vaše uskupení. Budou ve WordPressu, ve kterém je pak sami můžete upravovat. Cena bez hostingu a domény. Ukázky práce: www.dkbystrouska.cz, www.lisakovodoupe.com, www.erazim.cz, www.sudbury.cz

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 500 Kč Individuální kurz dětských a kojeneckých masáží

Kurz o délce 6 hodin (2× 3 h nebo 3× 2 h) u vás doma (osoblažsko-krnovsko-opavsko) nebo v prostorách naší školy. Kojenecký kurz vhodný pro děti 2–12 měsíců i teprve budoucí maminky (trénuje se na panence) nebo kurz pro děti 1 rok a výše, exkluzivně pro vás, vašeho partnera a vaše děti. V ceně kniha nebo DVD a olejíčky používané na místě. Od prosince 2020.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

2 000 Kč Korektura 100 stran

Opravíme Vám jazykové chyby v bakalářce, diplomce či jakémkoli jiném českém textu v rozsahu do 180 000 znaků. Zaměřujeme se na VŠKP (bakalářky, diplomky).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

3 000 Kč Živá hudba pro tebe

Chceš překvapit hosty na své párty a rozjet zábavu s živou hudbou? Nebo chceš darovat originální zážitek milované osobě? Pak je tu jedinečná příležitost objednat si kapelu, která přijede až za tebou. A co kapela nabídne? Dvě hodiny živé hudby, oblíbené skladby Divokýho Billa. Dojedeme do Opavy a blízkého okolí. Že jsi o kapele nikdy neslyšel? Více informací včetně videí zde: https://www.facebook.com/%C5%A0NOJS-2080575885567104/

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

3 000 Kč Kurz dětských a kojeneckých masáží vám i kámoškám

Kurz o délce 6 hodin (2× 3 h nebo 3× 2 h) u vás doma (osoblažsko-krnovsko-opavsko) nebo v prostorách naší školy. Kojenecký kurz vhodný pro děti 2–12 měsíců i teprve budoucí maminky (trénuje se na panence) nebo kurz pro deti 1 rok a výše, exkluzivně pro vás a až 2 kamarádky a samozřejmě vaše děti. V ceně pro každého kniha nebo DVD a olejíčky používané na místě. Od prosince 2020.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

3 000 Kč Ilustrace z knihy Cesta kolem světa

Set tří ilustrací A5 v rámečku z knihy Aawsome.cz Cesta kolem světa od Marie Šnajdrové Náhled na ilustrace

Odměna vyprodána: 0/1

Vyprodáno

5 000 Kč Chata na Kružberku na týden

Klidně i v průběhu hlavní letní sezóny se naše chata na Kružberku stana na týden Vaší. Zděná budova z osmdesátých let se nachází padesát metrů od řeky Moravice, v klidné chatové oblasti pod přehradou, u lesa, u louky a poblíž lezeckých skal. Postele a matrace jsou pro osm lidí, ale díky dvěma podlažím se jich tu vleze klidně dvacet. Teplá voda, studna, Wi-Fi, krb, velká zahrada s ohništěm, společenské hry, vybavená kuchyň s velkou (nevybavenou) lednicí. Dostupné na kole, autem, autobusem i vlakem. Před zakoupením nutno dohodnout termín.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

8 000 Kč Hrdinný ochránce dětí

Do řádírny, jejíž název odpovídá účelu, potřebujeme velké dopadové žíněnky. Skvěle se z nich a na ně skáče. Jedna vychází na osm tisíc. Čím víc jich bude, tím budou zvláště hoši šťastnější. Foto žíněnky zde

Počet dostupných odměn: 4/6

Podpořit projekt