EE_Background006.png

Engine Evolution Hry & Apps

Vývoj velkých her v dnešní době stojí více než natočit celovečerní film. Já se rozhodl, že to musí jít i jinak! Za 1/10000 uděláme taky velkou muziku!

engineEvolutionBackground004.png

Vybráno75 763 Kč(101 %)

101 %
75 000 Kčpožadováno
50startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

(ENGLISH VERSION BELOW, all videos have english subtitles)

Stažení posledního dema/Last demo:
Windows 64 bit:  http://bit.ly/EEdemoWin64 
Windows 32 bit:  http://bit.ly/EEdemoWin32 
Mac OS:  http://bit.ly/EEdemoMAC 
Linux:  http://bit.ly/EEdemoLinux 

Každý máme svůj sen, mým snem bylo od mala vyvinout opravdu hezkou a velkou počítačovou hru. Na rozdíl od ostatních mi ale moje nadšení zůstalo i v dospělosti a postupně jsem si k tomu vybudoval i potřebné znalosti a schopnosti... Poslední nekonečné měsíce jsem připravoval podrobný plán jak o prádninách mezi semestry provedu svůj záměr! Je čas! Pomůžete mi můj sen spnit?

Proč zrovna 75 000 Kč? Hra Kingdom Come: Deliverance stála 750 000 000 Kč. Symbolika je tedy jasná! Chci ukázat že i s 1/10 000 rozpočtem a dvěma zaměstanci se dá taky dělat velká muzika.

Souhrn:
- Plánované platformy: PC, Mac, Linux, Android, iOS.
- Plánované vydání hratelné verze volně ke stažení: podzim 2019.
- Neomezené množství motoristické zábavy v závodech o délce 3 až 10 minut.

Jak bude hra vypadat? Hra bude obsahovat 7 generací (= levelů/úrovní) motorek. 1. generace bude v letech 1900-1920, 7. v letech 2010-2019. V každé generaci bude více motorek, které půjdou vylepšovat, budete si na ně moci kupovat různé bonusy a měnit jejich vzhled. Z motorek nižších generace pak půjdou vždy vyzkoumat motorky vyšších generací za zkušenosti. Zkušenosti získáte v závodech, do kterých budete muset zaplatit startovné v herní měně, kterou budete dostávat vždy na konci závodu v závisloti na tom jak se Vám dařilo. Po tom, co si vyzkoumáte novou motorku si ji můžete koupit a opět vylepšit. Prémiové motorky vám budou vydělávat mnohem více peněz a nebudete si je muset složitě odemykat. Prémiový účet vám zajistí větší přísun peněz i zkušenosti na všechny vaše motorky. Prémiovou měnu také můžete rovnou překonvertovat na herní měnu.

Na co peníze půjdou? Je potřeba nakoupit velkou spostu modelů, jelikož takové množství bychom nikdy sami nevymodelovali. Také je potřeba mnoho softwaru, například na kreslení skinů motorek, urychlení práce při kreslení okruhů nebo zlepšení výkonu a vzhledu hry. V neposlední řadě potřebuji zaplatit práci mím zaměstnancům a nakoupit nezbyné vybavení.

Reklama u nás? Za tříleté působení hry jsme nashromáždili 25 000 stažení napříč všemi generacemi. Také jsme během naší cesty získali mnoho partnerů. Neustále však hledáme další partnery, jejiž zapojení by bylo přínosné oboum starnám.

Plány do budoucna: Pokud vše půjde skvěle a vybere se o dost více než se plánovalo, tak bych moc rád s projektem pokračoval a rád bych rozšířil obsah hry i zaměstance. Také bych rád v budoucnu rád založil e-sports ligu, ale to je zatím ve hvězdách. Více v "Další cíle".

Tuhle hru jsem chtěl jako dítě hrát a nebyla tehdy a není ani dnes, takže si ji musím udělat sám.

Další cíle

Další cíle berte mírně s nadhledem. Máme rozhodně více plánů než je zde, ale vzhledem k tomu, že nevíme ani jak se vyvyne tato část vývoje, tak jsem logicky další možnosti vývoje moc podrobně neplánoval. S velkou pravděpodobností se bude jednat o malý mix více věcí. Zkraceně: s více penězi toho uděláme víc. Kdyby vše šlo opravdu dobře, tak nám tato kampaň poskytne odrazový můstek na příští rok! :)

Cíl 1: 100 000 - Megascans. Za další peníze bych mohl investovat do profesionálních textur, které by zaviděla i kdejaká AAA hra. Něco plánuji například čerpat z Quixel Megascanů, ale i dalších zdrojů, viz video pod textem. Nebo zde.

Cíl 2: 150 000 - Více reálných jezdců. Za 150 000 bychom zvládli udělat mnohem více reálných jedců, snad i nějaké historické!

Cíl 3: 200 000 - Více motorek 2. Za 200 000 uděláme další sadu motorek, snad i 4. linii motorek. (na začátku roku 2020)

Cíl 4: 250 000 - E-sports. Za 250 000 budeme vědět, že určitě chceme na hře alespoň trochu pokračovat (možná ne jako hlavní projekt), budeme ale vědět, že chceme držet hru při životě a tak začneme pořádat E-sports šampionáty.

Cíl 5: 500 000 - Pokračování - jiné závodní motorky, auta, formule. 500 000 je no brainer... jdeme na všechno co jezdí, další tratě, řekněte co Vás napadne, všechno nad tohle jde na ultimátního simulátoru všeho co má kola! (Možná to vypadá jako kupa peněz, ale i tato astronomická částka je stále pouze 1/1500 ceny relativně levné hry Kingdom Come)

Cíl 6: 1 000 000 - MEGA-hra. S touto sumou se staneme (na vybraná %) nejúspěšnějším projektem na startovači. A příští léto najmu kupu lidí a rozjedeme to na plný plyn!

Tým

Leader: Petr Šimůnek - Student informatiky na MFF UK, jsem velmi matematicky založený člověk, dokonce jsem spočítal i optimální název této hry. Vývojem hry žiji, je to můj hlavní koníček a jednou by chtěl hru posunout ještě dále. Svoji školu mám až na výjimky opravdu rád, především počítačovou grafiku. Na hře vyvíjím programování, herní mechaniku, kreslím Hořice a s vyjímkou texturování motorek a zbytku tratí dělám vlastně zbytek. Více v BIO. Peťův Facebook

Brigádník: Tomáš Dvořák - Tomáš je student strojařiny na ČVUT a motorkami přímo žije! Ve volném čase Tomáš velmi rád staví motorky a jednou by i rád závodil. Ve hře navrhuje smyšlené okruhy, sestavuje vývojový strom motorek a pracuje na fyzikálních modelech. Dvořkův Facebook

Brigádník 2: Tomáš Suchomel - Suchy dokáže podpořít i v těch psychycky nejtěžších chvílich, vždy je na něj spoleh a zpravidla odvede kvalitní práci. Suchy ve hře texturuje motorky. Suchyho Facebook

 

Odměny

Každý příspěvek nad 599 Kč (včetně) má nárok na přístup do uzavřeného alfatestu, příspěvky nad 299 (včetně) do uzavřeného betatestu. Ceny se pokusíme dávat co nejdříve (i v průběhu kampaně). Alfatest bych rád spustil v průběhu srpna. Uzavřený betatest během září nebo řijna.

- Rok prémiového účtu ≈ 10 000 zlaťáků
- 1 motorka 7. generace ≈ 10 000 zlaťáků
- Za zlaťáky si budete moci také koupit prémiové doplňky, které zvýší vaši výkonnost jako například odlehčený rám motorky, lepší gumy nebo prémiový benzín.
- Zatím můžeme potvrdit, že budou ve hře současní jezdci (např: Marek Červený/Danny Webb/Pierre Coppa/Ričí Sedlák/Jiří Petrla/Nadieh Schoots). Nevíme jestli získáme souhlasy na starší jezdce. Každopádně, prémiové motorky budou vydělávat více herních zdrojů, takže Vám určitě maximalizují požitek ze hry.
- Odměny Vám doručíme na e-mail (pošleme bonusový kód)

Zlaťáky jsou prémiová měna ve hře, která Vám zlepší požitek ze hry. Můžete si za ně i kupovat prémiové motorky, doplňky, jako například lepší gumy, atd. nebo cokoliv, čeho budete mít ve hře nedostatek.

 

Prototyp hry

Předhůce hry je volně ke stažení zde.

Trailer na předchůdce hry:

(Zlaté mince v Racing 300 nemají s měnami ve hře Engine Evolution nic společného)

 

ENGLISH VERSION:

I would like to welcome all fans of road racing and this project! We are trying to develop AAA game. We will be very happy for any gifts, which will help us fund this project! In return you will be able to get some awesome rewards in the upcoming game. Thanks for support and do not forget to share the project with friends!

I am aiming to collect 75 000 Kč (about 3 000 Euro), which is exactly 1/10 000 of the cost of famous czech game "Kingdom Come: Deliverance".

Summary:
- Planned platforms: PC, Mac, Linux, Android, iOS.
- Scheduled release of free playable version: (Q3) Autumn 2019.
- Unlimited amount of motorbike fun in races from 3 to 10 minutes.

How will the game look like? The game will contain 7 generations (=levels) of motorbikes. Generation 1 will be between 1900 - 1920, generation 7 in 2010 - 2019. At each generation there will be more motorbikes, that can be improved, you will be able to buy different bonuses and change their appearance. You will be able to research new higher-generation motorbikes from lower-generation motorbikes for experience. You will earn experience in races, where you will have to pay the starting fee in the in-game currency, which you will always receive at the end of the race depending on how you did. After you research a new bike, you can buy it and improve it again. Premium bikes will earn you a lot more money and you won't have to unlock them (only purchse them for gold currency). The premium account will give you more money and experience on all your bikes. You can also convert the premium currency directly into the in-game currency.

I hope, that I will be able to collect more resources, than is the target and continue with the project and in future introduce even more vehicles of different types and e-sports! :)

Rewards: Any contribution above 599 Kč (24 Euro) (inclusively) is entitled to access to the alpha test, contributions above 299 Kč (12 Euro) (inclusive) are entitled to access to the closed betatest. We will try to give prizes as soon as possible (even during the campain). I'd like to launch Alfatest by early August. Closed betatest by early September.

- Premium account for a year ≈ 10,000 gold coins
- 1 motorbike of 7th generation ≈ 10,000 gold coins
- For goild coins, you will also be able to buy premium accessories, which will increase your performance, such as a lightweight motorcycle frame, better tires or premium gasoline.
- There will surely be some current real drivers (e.g. Marek Červený/Danny Webb/Pierre Coppa/Ričí Sedlák/Jiří Petrla/Nadieh Schoots), but so far, we cannot confirm, that there will be any older racing drivers, we do not have copyright rights for them right now. However, premium motorbikes will earn more in-game resources, so they will definitely maximize your in-game experience.
- We will deliver the rewards to you via email (we will send you a bonus code)

FREE DOWNLOAD OF OLD PROTOTIPE:
PC/MAC/Linux: bit.ly/Racing300
Android: Google Play or bit.ly/Racing300_GooglePlay
iOS: App Store

You can also support us by hitting like on our Facebook and sharing our game with your friends! :)

GALERIE/GALERY:

Vybráno75 763 Kč(101 %)

101 %
75 000 Kčpožadováno
50startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuPetr Šimůnek

Odměny

99 KčPexeso

Pexeso s obrázky ze hry. 35 párů kartiček, spousta motorek, ale i jiných věcí! ;)

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet dostupných odměn: 248/250

Odměna nedostupná

149 KčMalá odměna/Small reward

Dostanete 1 000 herních zlaťáků, za které si budete moci koupit například jedno z následujících: - Prémiová motorka 1. generace z let 1900 - 1920 - Týden prémiového účtu You will receive 1 000 in-game gold for which, you can buy for example one of the following: - Premium motorbike of 1st generation from years 1900 - 1920 - Premium account for a week

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

299 KčStřední odměna/Middle reward

Dostanete 2 500 herních zlaťáků, za které si budete moci koupit například jedno z následujících: - Prémiová motorka 3. generace z let 1940 - 1960 - Měsíc prémiového účtu - Dvě malé odměny You will receive 2 500 in-game gold for which, you can buy for example one of the following: - Premium motorbike of 3rd generation from years 1940 - 1960 - Premium account for a month - Two little rewards

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

499 KčVelká odměna/Big reward

Dostanete 5 000 herních zlaťáků, za které si budete moci koupit například jedno z následujících: - Prémiová motorka 5. generace z let 1980 - 2000 - Půl roku prémiového účtu - Dvě střední odměny You will receive 5 000 in-game gold for which, you can buy for example one of the following: You can choose one of the following things: - Premium motorbike of 5th generation from years 1980 - 2000 - Half year of a premium account - Two medium rewards

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

699 KčMega odměna/Huge reward

Dostanete 10 000 herních zlaťáků, za které si budete moci koupit například jedno z následujících: - Rok prémiového účtu - Prémiová motorka 7. generace z let 2010 - 2019 (např. Marek Červený/Danny Webb/Pierre Coppa/Ričí Sedlák/Jiří Petrla/Nadieh Schoots) - Dvě velké odměny You will receive 10 000 in-game gold for which, you can buy for example one of the following: - Premium account for a year - Premium motorbike of 7th generation from years 2010 - 2019 (e.g. Marek Červený/Danny Webb/Pierre Coppa/Ričí Sedlák/Jiří Petrla/Nadieh Schoots) - Two big rewards

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

699 KčTričko EE (pouze ČR)/ T-shirt of EE (CZ ONLY!)

Dostanete tričko Engine Evolution (můžete si ho také vzít za 10 000 zlaťáků v nějaké z dalších odměn). POUZE V ČR You will get the Engine Evolution T-shirt (you can also take it for 10,000 gold coins in one of the following rewards). !!!CZ REWARD ONLY!!! (If you are not from CZ and you really want the T-shirt, please send at least extra 199 Kč. Sorry, shipping is expensive)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

699 KčHrníček EE (pouze ČR)/Mug of EE (CZ ONLY!)

Dostanete hrníček Engine Evolution (můžete si ho také vzít za 10 000 zlaťáků v nějaké z dalších odměn). POUZE V ČR You will get the Engine Evolution mug (you can also take it for 10,000 gold coins in one of the following rewards). !!!CZ REWARD ONLY!!! (If you are not from CZ and you really want the mug, please send at least extra 199 Kč. Sorry, shipping is expensive)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 199 KčDvě mega odměny/Two huge rewards

Dostanete 20 000 herních zlaťáků, za které si budete moci koupit více odměn, které byly uveden výše, pokud chcete tričko nebo hrníček (za 10 000 zlaťáků) napište to prosím do vzkazu. You will get 20 000 game gold coins for which you will be able to buy more rewards that were listed above, if you want a T-shirt or a mug (for 10 000 gold) please write it in the message.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 499 KčTři mega odměny/Three huge rewards

Dostanete 30 000 herních zlaťáků, za které si budete moci koupit více odměn, které byly uveden výše, pokud chcete tričko nebo hrníček (za 10 000 zlaťáků) napište to prosím do vzkazu. You will get 30 000 game gold coins for which you will be able to buy more rewards that were listed above, if you want a T-shirt or a mug(for 10 000 gold) please write it in the message.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 999 Kč5 mega odměn/5 huge rewards

Dostanete 50 000 herních zlaťáků, za které si budete moci koupit více odměn, které byly uveden výše, pokud chcete tričko nebo hrníček (za 10 000 zlaťáků) napište to prosím do vzkazu. You will get 50 000 game gold coins for which you will be able to buy more rewards that were listed above, if you want a T-shirt or a mug (for 10 000 gold) please write it in the message.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 999 Kč10 mega odměn/10 huge rewards

Dostanete 100 000 herních zlaťáků, za které si budete moci koupit více odměn, které byly uveden výše, pokud chcete tričko nebo hrníček (za 10 000 zlaťáků) napište to prosím do vzkazu. You will get 100 000 game gold coins for which you will be able to buy more rewards that were listed above, if you want a T-shirt or a mug(for 10 000 gold) please write it in the message.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 999 KčZpracování Vaší motorky/Your motorbike recreation

Zpracujeme Vaší motorku ve hře. Jste jezdec a chcete mít svoji motorku ve hře? Rádi Vám ji ztvárníme a bude ve hře jako prémiová motorka (samozřejmě pro Vás zdarma). We will re-create your motorbike in the game. Are you a rider and you want to have your motorbike in the game? We will be happy to recreate it for you in the game as a premium motorbike (for you for free of course).

Počet dostupných odměn: 2/5

Odměna nedostupná

3 499 KčVlastní okruh ve hře/Your own circuit

Budete si moci navrhnout vlastní okruh ve hře, jehož jméno bude podle Vašeho uvážení. You will be able to design layout your own circuit in the game, whose name will be at your discretion.

Počet dostupných odměn: 3/5

Odměna nedostupná

9 999 KčPlnohodnotná reklama ve hře/In-game adds

Plnohodnotná reklama ve hře, taková jako mají ostatní dlouholetí sponzoři hry. Možnost otestování hry předem v alfatestu, ukázky navíc a podobně... Jakákoliv domluva možná přes simunekpetr98@gmail.com. Doba trvání je jeden rok od prvního veřejného vydání (včetně bety). Full-featured in-game advertising, such as other long-term game sponsors. Possibility to test the game in advance in alphatest, extra samples and so on... Any agreement possible via simunekpetr98@gmail.com. The length of campaign is one year since first public release (beta included).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná