Nový singl a videoklip kapely Endless Drain - crowfunding kampaň

Nový singl a videoklip kapely Endless Drain

Prosíme vás o pomoc s nahráním našeho nového singlu "NEVERENDING" a natočením našeho prvního videoklipu vůbec!

Hudba
Nový singl a videoklip kapely Endless Drain

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Update 2:

V první řadě všem moc děkujeme, že se vám podařilo splnit naší cílovou částku a tím pádem splnit i náš projekt. Samozřejmě pokud někdo měl v plánu přispět a dosud tak neudělal, samozřejmě může. Částka nemá žádný strop. Čím více se nám podaří vybrat, tím více prostředků budeme moc do singlu investovat a tím kvalitnější výsledek bude :-)

Vydání už máme naplánované na únor 2020, stay tuned!

Děkujeme!

Update:

Jsme přesně v polovině našeho času na startovači, i v polovině naší cílové částky. My jsme mezitím dokončili nahrávací část práce, a teď se pustíme do míchání, masterování a natáčení.

Moc si vážíme vaší podpory. Slibujeme, že pokud se cílová částka dotáhne, bude náš nový singl to nejlepší co jste od nás kdy slyšeli!

Děkujeme.

 

Kapela při natáčení singlu "NEVERENDING"Kapela ve studiu Woodland při natáčení singlu "NEVERENDING"

 Endless Drain potřebují pomoc!

Letos, po vydání debutového alba "War of my Hate", jsme začali pracovat na novém materiálu. Od července tak děláme na novém songu s názvem „NEVERENDING“. Jako první vznikla kytarová kostra, kterou složil Zděnek, text vznikal souběžně s hudbou. Jako poslední jsme pracovali na sólech, teď už je ale vše hotovo a připraveno do studia! K tomuto songu bychom rádi natočili náš první videoklip, protože věříme, že má potenciál a mohli bychom se s kapelou zase posunout o kus dále. Produkce songu a všech věcí okolo nás však už stála tolik, že při natáčení klipu se neobejdeme bez vaší pomoci.Singl "NEVERENDING"

 

Máme skvělé fanoušky, moc si vážíme jejich podpory a to jak návštěvou našich koncertů, sdílením kapely tak zakoupením našeho CD. A právě naši fanoušci ví, že to s kapelou myslíme vážně a chtěli bychom to dotáhnout co nejdál!

Zdeněk s Dejvem při nahrávání alba "War of my Hate"                                                                                                                                             Zdeněk s Dejvem při nahrávání alba "War of my Hate"

 

Na začátku prosince se chystáme do studia Woodland v Táboře, pokud vše půjde jak má, tak by to celé mohlo být hotové v únoru.

                                                            Producent a zvukař Michal Steinz ve studiu Woodland při nahrávání našeho debutového alba

 

Tímto prosíme naše fanoušky a přátele o podporu tohoto projektu. Tvorba tohoto songu je pro nás v začátcích dost nákladná a bez podpory neuskutečnitelná. Pokud by projekt vyšel, určitě bychom tak mohli v další tvorbě snadněji pokračovat. Chystaný singl s klipem by tak byl první ochutnávkou naší druhé chystané desky a směru, jakým kapela momentálně směřuje!

                                                                                                                                                                                 Křest CD v Soběslavi 25.5. 2019

 

Kde nás můžete vidět?

Nejbližší koncerty:

16.1. Finále Spark Fresh Blood - Kabinet Múz, Brno

24.1. Thrash in Kladno - Auto Da Fé, Kladno

25.1. Fishfest 2020 - Modrá Vopice, Praha

28.1. Souboj kapel 2020 - m13 klub, Brno

Naše songy z alba "War of my Hate" najdete buď na našem YouTube kanále, nebo na našem Bandzone.

Bandzone: https://bandzone.cz/endlessdrain

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC6gJpn8hURH2gyj3U6XRuXA

 

Děkujeme!

Co si o tomto projektu myslíte?