End of Scream vydávají CD! - crowfunding kampaň

End of Scream vydávají CD!

Dovolte nám podělit se o energii prýštící ze vznešeného zpěvu houslí, ostré elegance elektrických kytar a chvějivé ráznosti bicích.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

EOS 2.jpgVážení posluchači i všichni ostatní, kteří právě čtete tyto řádky,

rádi bychom Vás požádali o pomoc při dokončení našeho prvního alba, které jsme v polovině srpna úspěšně nahráli v rokycanském Mercury studiu. Aby však toto CD, které ponese název Violincore, bylo kvalitní jak svým vnitřkem, tak svým zevnějškem, rozhodli jsme se ho vydat v podobě šestistranného digipacku, jehož výroba (300 ks) přesáhne 20 000 Kč, což je naše cílová částka. Další výdaje půjdou také na grafický návrh, který by nám zprostředkoval mladý talentovaný grafik Rawen. Naším společným cílem tedy bude vydat autorské album kvalitní po všech stránkách, u kterého Vy ani my nebudeme litovat vynaložených prostředků.

DSC_0001.jpg

Co se stane, když se částka nevybere?

Samozřejmě, i s takovou možností musíme počítat. V tom případě bychom album bezpochyby také vydali, avšak nízkonákladově v běžných plastových obalech s našimi grafickými návrhy, které by nedodaly našemu prvnímu počinu onu správnou atmosféru. 

EoS.png

A co kdyby se náhodou vybralo více, než je naše požadovaná částka?

Pokud byste nám poslali více než 30 000 Kč, použijeme je navíc k výrobě profesionálního videoklipu, o který se postará filmová společnost R+works.

A pakliže k nám budete nevýslovně štědří a podaří se nám vybrat až 40 000 Kč, použijeme je dále k výrobě kvalitních triček a dalších reklamních předmětů s naším logem.                        

DSC_0312.jpg

A čím bychom Vás chtěli motivovat k finanční podpoře?

Na pravé straně můžete vidět odměny, které jsme pro Vás připravili. Od těch běžných, jako je věnování našeho CD, až po speciální odměny, jako jsou cover na Vaše přání, možnost vystoupit s námi na pódiu, případně soukromý koncert, kdekoliv si budete přát, vždy samozřejmě i s naším albem jmenovitě pro Vás a s podpisy všech členů kapely.

Děkujeme za podporu

End of Scream

11806550_1658711397706485_183944427_o.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?