Eliška Sýkorová vydává album Stínohra | crowdfunding kampaň

Eliška Sýkorová vydává album Stínohra

Podpořte vznik druhého alba písničkářky s klavírem, akordeonem, a tentokrát i pěknou řádkou hostů. Stínohra spatří světlo světa i díky vám!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Tou starou cestou si za novým jít...

Od vydání debutových Vlaštovek uběhly víc než čtyři roky a všechno nasvědčuje tomu, že pomalu dozrál čas pustit do světa další třináctku songů. Pozvala jsem hosty do nahrávacího studia, psala noty pro sbor, nahráváme, experimentujeme, hrajeme si a zdá se, že z toho opravdu bude deska!

Jsem jenom kámen, kdosi mě obrousil a teď se diví...

Dvanáct autorských písní, tentokrát téměř výhradně v češtině (až na jednu sanskrtskou výjimku), a navrch jedna norská ukolébavka, jejíž přebásnění Hátou Kresinger Komňackou mě uchvátilo natolik, že jsem ji zaranžovala pro komorní sbor Subito, ve kterém také zpívám.

Sama se doprovázím převážně na klavír nebo akordeon. Zhruba před rokem a půl jsem si pořídila ukulele - původně jen jako společníka na cesty, ale ozvalo se, že by taky chtělo být slyšeno. Navíc jsem moc ráda, že v tom nebudu takříkajíc úplně sama, anobrž svými tóny podpořili vybrané písně i Honza Kusovský (kontrabas, baskytara, kytara), Anna Štěpánová (housle), Jitka Malczyk (norské housle hardingfele) a Vojta Nejedlý (violoncello).

A o čem to bude?

Stoupnu si do tvýho stínu...

Nepíšu scénář, nechystám divadlo, opona se nebude zatahovat mezi jednotlivými dějstvími. A přece to bude Stínohra. Světlo, stín, přechody mezi jedním a druhým, hra s barvami, stínování. Svět, který není černobílý. Někdy jsme dlouho ve tmě, abychom posléze ocenili radost z paprsků světla. Jindy se noříme do hloubky tmy, abychom hledali. I se svým vlastním stínem můžeme hrát hru, zkoumat, učit se od něj. Smutek zastíní radost, jindy úsměv rozsvítí chmury. To je moje Stínohra.

Nedívej se zpátky ani o píď, chtít pak musí každej sám...

Celý projekt stojí na takzvaném principu Do-it-yourself. Všechno od nahrávání, přes grafiku, až k samotnému vylisování desky si zařizuji sama a do této chvíle i financuji z vlastních zdrojů. Aby mohly proběhnout veškeré závěrečné práce a deska se dostala až k vám, potřebuji pomoc. Můžete si album koupit předem a přispět tak k jeho dokončení. Předem za vaši důvěru a podporu moc děkuji! Bez vás to nejde!

Z křídel perutí spletu ti objetí...

Kromě samotného CD si můžete vybrat i z dalších odměn. Ráda zahraju třeba i ve vašem obýváku :) A úplně nejradši budu, když se všichni potkáme v pátek 13.4. v Divadle Za plotem v Praze na velkolepém křtu! Dorazí i hosté, kteří se na desce podílejí. Bude to velký koncert na velkém podiu. Pozvěte všechny! Díky, že tu jste. Díky, že je pro koho hrát.

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 60 904 Kč (121 %)
  • 121 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 82 Startérů

Autor projektu

Eliška Sýkorová - obrázek
  • projekt od Eliška Sýkorová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Stínohra v mp3

Chci podpořit desku a dostat ji v digitální formě, protože už nemám cd mechaniku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Album Stínohra

Vylisované CD s bookletem, podpisem, předané na křtu 13.4.2018 v Divadle Za plotem, nebo na nějakém s dalších koncertů, případně zaslané poštou.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Album Stínohra + vstupenka na křest

Chci CD a dorazím na velkolepý křest 13.4.2018 do Divadla Za plotem v Praze!

Počet dostupných odměn: 36/40

Nelze podpořit
500 Kč

Dvě Stínohry

Chci CD Stínohra a navíc bych jím rád někoho podaroval/-a.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
550 Kč

Hodina zpěvu, akordeonu, klavíru nebo písňopsaní

Co takhle poznat možnosti svého hlasu? Naučit se jednoduchou píseň na klavír nebo hramoniku? Zhudebnit svůj vlastní text nebo zkusit poskládat první verše a doprovodit je hudbou? Všechno je možné. I namíchat koktejl z výše uvedeného.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
600 Kč

Album Stínohra + 2 vstupenky na křest

Chci CD a beru s sebou jednu osobu na velkolepý křest 13.4.2018 do Divadla Za plotem v Praze!

Počet dostupných odměn: 22/40

Nelze podpořit
1 234 Kč

Album Stínohra + 2 vstupenky + píseň na přání

Chci CD a nejdu sám na velkolepý křest 13.4.2018 do Divadla Za plotem. Navíc chci přímo na křtu zahrát písničku a ideálně dám Elišce předem vědět, která by to měla být ;)

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
3 000 Kč

Koncert Sýkorky Elišky

Eliška zahraje ve vašem klubu, kavárně, divadle, obýváku... Prosím připočítejte cestovné mimo Prahu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 678 Kč

Chci všechno - jsem mecenáš!

Dvě vstupenky na křest, podepsané CD, Elišky koncert a neskonalý vděk na věky věků. Fandím svobodné tvorbě a rád podporuji mladé-neznámé-začínající!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit