ELEMENTUM II: Tajemství sudby - crowfunding kampaň

ELEMENTUM II: Tajemství sudby

Alex vyhrál bitvu, ale válka pokračuje! Podpořte vydání druhého dílu Elementum! Příběhu, v němž vládnou jednotlivé elementy přírody!

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Anotace knihy:

Největší starostí Alexe Summerse byla blížící se maturita. Pak se mu ale život obrátil naruby, když zjistil, že je potomkem královské rodiny jedné z nejstarších, dávno zaniklých civilizací, jež vládla magickou mocí. Přesněji všemi silami přírody. Tato civilizace ale nikdy nezanikla. Už po tisíce let se skrývá mimo zraky lidstva a nyní se nachází v nebezpečí. Aby Alex zabránil krveprolití a zkáze, musel se postavit vlastnímu bratrovi.

I když ale vyhrál bitvu, válka pokračuje – šílený Zek se ukryl se svými přívrženci v horách a plánuje pomstu. A Alex, třebaže si již osvojil všechny magické schopnosti, je nyní zranitelnější víc než kdy dřív. Musí se totiž vrátit zpět do normálního světa, k lidem, kteří jej znají jako obyčejného středoškoláka. K lidem, kteří budou nyní v ohrožení života. Pokud Alex selže, ulice lidských měst zrudnou krví a vše pohltí nekonečné plameny..

uvodka 2.jpg

Proč startovač?

Vydání kníhy, jak spousta lidí tuší, není moc jednoduché. Navíc když se jedná o začínajího českého autora. První díl Elementum si získal pěkných pár stovek čtenářů, ale i tak má tato knižní série ještě velkou cestu teprve před sebou. A právě proto potřebuje pomoc! Počet prodaných kusů zatím nedosáhl takového množství, aby vydání druhého dílu považovalo nakladatelství za bezrizikové. Proto autor i nakladatel uvítá každou pomoc, která se naskytne! 

 

 Parametry knihy

Kniha bude mít zhruba 520 stran, měkká vazba, formát 125x200.

Každý příspěvek má svou váhu!

Dokážeme ocenit pomoc, a tak chceme, abyste vy samotní měli z vašeho příspěvku a odměny za něj radost. Proto zde na startovači přinášíme spoustu skvělých odměn!

Bez názvu.jpg

 

Bez názvu2.jpg

Odměny za příspěvky budou svým majitelům doručeny co nejdříve po vydání.

 

Co si o tomto projektu myslíte?