Elektromotorka pro vozíčkáře - crowfunding kampaň

Novinky - Elektromotorka pro vozíčkáře

Nadšený konstruktér, motorkář - závodník, který neměl tolik štěstí a touha pomoci vozíčkářům na motorku. To jsou ty prvky, díky kterým to celé vzniklo

Technika

Benefice pro Lukyho

22.10. se v Praze v klubu Double Trouble od 20:00 Uskuteční benefice Benefice pro Lukyho Obrázek

Děkujeme miluši Dosoudilové a Lukáši Peškovi za organizaci benefiční akci na podporu projektu :-) přijďte se podívat a podpořit Luky v návratu za řidítka :-) 

Informace můžete najít na facebooku Srdcovky 

A nezapomeňte že první kolo uzavření objednávek v našem Fan Shopu se blíží !! :-) 

FAN SHOP

Tak a je to tady :-) FAN SHOP Obrázek

Zprovoznili jsme Fan Shop, kde nás můžete podpořit ve stavbě Caf-e. Doufáme, že jsme Vás neomrzeli a fandíte nám dál :-) 

Odkaz na FAN SHOP 

Startovač sice nedopadl tak, abychom motorku dokončili hned, ale určitě se nevzdáváme. Bike dokončíme a Lukyho na to posadíme :-) jen to bude trvat dýl :-)

Ahojte, či Dobrý den,

Chtěl bych Vám všem moc poděkovat za podporu, sdílení a hlavně startérům za příspěvky. Moc si podpory Vážíme a chceme Vás ujistit, že projekt tímto nekončí. Pokračujeme dále :-)

Rozpracované Caf-e jste mohli v minulém týdnu vidět na Autoshow Praha v pavilonu Elektromobility, a v neděli na Brněnském Automotodromu. Kde by vystaven při příležitosti Motorekordu 2015. Věřím, že kdo měl čas a byl na místě si motorky všimnul. 

Aktuálně pro Vás připravujeme možnost jak nás podpořit nákupem upomínkových předmětů. Samozřejmě Vám dáme všem vědět skrz novinky zde na startovači jak to všechno spustíme. Budeme moc rádi, když nám i tak pomůžete. Každá koruna se počítá a půjde do Baterií pro motorku.

A co že je s motorkou vlastně nového ? V neděli na motorekordu jsem jí kompletně odkapotoval a Roman s Honzou domluvili, že dostane konečně ucházející lak :-), Zbytek poputuje na zpětné námontování motoru a kontroleru (tentokrát již v krabičce) a započneme tahat instalaci :-)

Doufáme, že Vás bude projekt zajímat i dále a budete nás sledovat a podporovat.

 

                                                     Za celý tým děkuji - Jirka Plesník