Elektromotorka pro vozíčkáře | crowdfunding kampaň

Novinky - Elektromotorka pro vozíčkáře

Nadšený konstruktér, motorkář - závodník, který neměl tolik štěstí a touha pomoci vozíčkářům na motorku. To jsou ty prvky, díky kterým to celé vzniklo

Technika

20. říjen 2015

Benefice pro Lukyho

22.10. se v Praze v klubu Double Trouble od 20:00 Uskuteční benefice
Benefice pro Lukyho Obrázek

Děkujeme miluši Dosoudilové a Lukáši Peškovi za organizaci benefiční akci na podporu projektu :-) přijďte se podívat a podpořit Luky v návratu za řidítka :-) 

Informace můžete najít na facebooku Srdcovky 

A nezapomeňte že první kolo uzavření objednávek v našem Fan Shopu se blíží !! :-) 

11. říjen 2015

FAN SHOP

Tak a je to tady :-)
FAN SHOP Obrázek

Zprovoznili jsme Fan Shop, kde nás můžete podpořit ve stavbě Caf-e. Doufáme, že jsme Vás neomrzeli a fandíte nám dál :-) 

Odkaz na FAN SHOP 

Startovač sice nedopadl tak, abychom motorku dokončili hned, ale určitě se nevzdáváme. Bike dokončíme a Lukyho na to posadíme :-) jen to bude trvat dýl :-)

Ahojte, či Dobrý den,

Chtěl bych Vám všem moc poděkovat za podporu, sdílení a hlavně startérům za příspěvky. Moc si podpory Vážíme a chceme Vás ujistit, že projekt tímto nekončí. Pokračujeme dále :-)

Rozpracované Caf-e jste mohli v minulém týdnu vidět na Autoshow Praha v pavilonu Elektromobility, a v neděli na Brněnském Automotodromu. Kde by vystaven při příležitosti Motorekordu 2015. Věřím, že kdo měl čas a byl na místě si motorky všimnul. 

Aktuálně pro Vás připravujeme možnost jak nás podpořit nákupem upomínkových předmětů. Samozřejmě Vám dáme všem vědět skrz novinky zde na startovači jak to všechno spustíme. Budeme moc rádi, když nám i tak pomůžete. Každá koruna se počítá a půjde do Baterií pro motorku.

A co že je s motorkou vlastně nového ? V neděli na motorekordu jsem jí kompletně odkapotoval a Roman s Honzou domluvili, že dostane konečně ucházející lak :-), Zbytek poputuje na zpětné námontování motoru a kontroleru (tentokrát již v krabičce) a započneme tahat instalaci :-)

Doufáme, že Vás bude projekt zajímat i dále a budete nás sledovat a podporovat.

 

                                                     Za celý tým děkuji - Jirka Plesník 

 

  • Splněno 109 738 Kč (54 %)
  • 54 %
  • 200 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Jirka Plesník - obrázek
  • projekt od Jirka Plesník
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Podpora

Děkujeme ti mnohokrát a ještě poděkujeme skrz FB a Web

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Podpis na vždy

Moc ti děkujeme, na vždy už budeš součástí projektu. Poděkujeme ti na FB a Webu ve finální verzi, ale hlavně bude tvé jméno na vždy na masce nebo "nádrži" motocyklu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Chci Vás u sebe

Úžasné, že i ty budeš na vždy součástí projektu. Poděkujeme ti na FB a Webu ve finální verzi, dostaneš od Nás náramek a hlavně bude tvé jméno na vždy na masce nebo "nádrži" motocyklu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Aby nefoukalo na krk.

Moc ti děkujeme, chtěl by si něco pěknýho na mašinu ? co takhle šátek s logem amperie ? :-).Samozřejmě i ty budeš mít jméno nesmazatelně na masce nebo "nádrži" stroje aby bylo vidět, že i ty, máš motorky v srdci.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kluk z plakátu

Děkujeme, že si se nám podepsal, podepíšeme se též. Budeš mít jméno nesmazatelně na masce nebo "nádrži" motorky aby bylo vidět, že jsi navždy zapsán jako super člověk, taky od Nás dostaneš plakát z testování Caf-e podepsaný Lukášem s datumem a místem, kde byla fotka pořízena.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

Aby nesvítilo do očí !

Díky ti mnohokrát, jsme moc rádi, že si nás podpořil. Aby ti v létě při koukání na mašiny, nesvítilo do očí, dostaneš od nás kšilotvku s Lukyho novým číslem. A tvé jméno si budemem vozit na masce nebo "nádrži" motorky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Chci ukázat, že podporuji

Jsme moc rádi, že se ti to líbí. Připravili jsme trička s logem projektu Caf-e na pod límcem pro Vás, dobré duše ze startovače. Tohle tričko už nikdy znova k mání nebude, objednáváme pouze nyní.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Jsem nadšenec

Neuvěřitelně si ceníme takové podpory, proto dostaneš tričko, podepsaný plakát, a tvé jméno bude na "nádrži motocyklu" větším písmem a to za to stojí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Fanda

Fíha, to už je balík, děkujeme ti moc. Protože si tě moc vážíme, podepíšeme tě na podsedlovku nebo nádrž největším písmem, taky budeš zmíněn v propagačních materiálech. Zároveň od nás dostaneš tričko, plakát a náramek v dárkovém balení s certifikátem pro fandy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Super Fanda

Neuvěřitelně si ceníme takové podpory a chceme tě poznat. Proto se sejdeme na letišti při testování motorky. Osobně ti předáme dárkový balíček s tričkem a speciálním přívěškem na klíče Amperia moto, uděláme ti prezentaci motorky a vyfotíme tě s Lukynem na plakát, který dostaneš jen ty, samozřejmě s podpisem. A v neposlední řadě ti patří čestné místo na kapotáži nejvetším písmem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
25 000 Kč

Sponzor

Děkujeme mockrát, dostaneš od nás místo 10x5cm pro tvé logo nebo jméno na každé straně motorky. Samozřejmostí je dárkový balíček Caf-e obsahující tričko, náramek a přívěšek na klíče, loga v propagačních materiálech bereme jako hotovou věc. A hlavně se domluvíme na soukromé prezentaci motorky na letišti, a motorku ti i půjčíme :-)

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
50 000 Kč

Super Sponzor

Jsme tví , řekni nám kdy a my se za tebou vydáme v rámci ČR na prezentaci. Kompletně předvedeme motorku a ukážeme jak to jezdí. Dále od nás dostaneš místo 20x10cm pro své logo na obou stranách motorky. Jako poděkování od nás obdržíš Gravírovanou pamětní kartu pro Super sponzora s podpisy nás všech a logem projektu, poděkování v článcích, na webu i propagačních materiálech a osobně bychom ti rádi předali pamětní bílou polokošili s podpisy celého týmu.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
100 000 Kč

Hyper Sponzor

Jsi pro nás modlou a neuvěřitelně moc děkujeme za podporu. Reklamní prostor velikosti 30x15cm je jen tvůj a nikoho jiného. Zároveň bychom tě rádi pozvali na natáčení propagačního videa pro motorku, kde bychom s tebou chtěli udělat rozhovor a poděkovat ti. Tvé logo se objeví na všech propagačních materiálech a na fotkách. Od nás na památku dostaneš gravirovanou pamětní desku pro Hypesrponzora s podpisy, která bude vyhotovena pouze ve dvou kusech. Jedna pro tebe a jedna pro nás. A jako náš hlavní sponzor si nás můžeš vzít s sebou na své propagační akce dle domluvy a požadavků.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit