Bruno Ferrari - ELECTROFANTASEX (2021) - crowfunding kampaň

Bruno Ferrari - ELECTROFANTASEX (2021)

To, co se teď kolem nás děje, je ideální kulisa pro moji produkci. Nic stylovějšího už nikdy jindy nedostanete.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

UPDATE 12.4. Bruno Ferrari - Ape-Rape (LYRICS VIDEO)

UPDATE 11.4. - Další remixy od Vence Romance a Mino Esion

UPDATE 6.4. - Industriální remix od Richarda K

UPDATE 29.3. - NOVÉ ODMĚNY: Živé žehlící prkno a Hody hody doprovody

UPDATE 21.3. - Další skladba z mého nového alba: Viona, nezbedná děvka

UPDATE 17.3. - První dávka z nového alba: Skladba Beautiful lonely people

---------------

Rozhodl jsme se vydat další album jako Bruno Ferrari!

Vyhodnotil jsem to, jako nejlepší věc, kterou můžu udělat v týhle zvláštní době. To, co se teď kolem nás děje, je ideální kulisa pro moji produkci. Nic stylovějšího už nikdy jindy nedostanete.

Na týhle desce najdete tu nejlepší hudbu k romantický projíždce s mlčenlivým převozníkem. Až se budete rozhodovat, co si pustit k umírání, neváhejte ani na chvilku a sáhněte po mým novým albu  "ELECTROFANTASEX".

Proč ELECTROFANTASEX?

Televizní bavič a spisovatel Allan Sherman v jedné ze svých knih píše o metodě s názvem "ELECTROFANTASEX", která by údajně mohla sloužit jako prostředek k dosažení legendárního "Magic fucku".

"Magic fuck" je mýtická sexuální zkušenost, která prý dokáže vyřešit problémy lidstva jednou provždy a zmiňoval se o ní například Rasputin. Jedná se o "probuzení" během sexuálního aktu, a když budete dostatečně otevření, tak se vám přesně tohle může přihodit při poslechu mého nového alba.

Zajímavé je, že o metodě "ELECTROFANTASEX" je na internetu jen jediná krátká zmínka - a to mi bylo sympatický.

Jak to začalo...

Moimir se přistěhoval na Žižkov a bydlí asi 50 metrů ode mě. Začali jsme se u něj scházet a poslouchat desky - má docela velkou sbírku  a najdete tam slušný poklady. 

Tak jsme tam tak posedávali a jako dva stárnoucí neandrtálci vzpomínali na lechtivý historky, který jsme v životě zažili. K tomu hrála hudba, která nás provázela dospíváním: Yello, Suicide, Gary Glitter, The Cars, Styx, Lou Reed, Adam Ant, The Tubes, Japan, New Order, Serge Gainsbourg, Amanda Lear, dekadentní disco ala Divine, Army of Lovers, Tom Waits, Roxy music…

V jednu chvíli se mě Moimir zeptal proč neudělám novou desku Bruna Ferarriho, kde by se všechny tyhle vlivy objevily. Měl jsem pár věcí ještě z dřívějška, který složil Sirgull, tak jsme začali vybírat co z toho by mohlo bejt na albu a kdo by ho mohl produkovat. 

Začali jsme se o těch písničkách bavit a ve chvíli, kdy k tomu začal Moimir hrát na synťák, jsem mu řekl, že už to vlastně produkuje, takže bude producentem on. Udělal pro mě dvě nový věci (I wanna go back, Ape-Rape) a zařval na svýho 15letýho syna Mikyho, kterej zrovna masturboval vedle ve svým pokojíčku, ať kouká taky něco složit. Jeho kluk je totiž hodně talentovanej skladatel, asi taky díky tátově výchově. Ten k tomu okamžitě sednul a vyšvih dva skvělý songy (Morning romance a Shoot the moon). 

Texty na desce jsou skoro všechny o ženskejch, který jsme v životě potkal a o postelovejch historkách, který jsem ve svym nemravným životě prožil. Třeba se něco přiučíte. A pak se začaly dít věci, který se dějou jenom ve chvíli, když se začnou roztáčet kola osudu. Náhodou jsem se potkal s člověkem, kterýho znám ze začátku 90. let a kterej pro mě složil výbornou skladbu "Bugaboo".

Podařilo se mi najmout na desku basáka Fernanda Saunderse, kterej točil desky s Lou Reedem a Marianne Faithfull a kterej se ukázal bejt velkým přínosem pro celý album. Na desce se mnou zpívá Ema Brabcová, velká dáma alternativního popu, nazpíval jsem duet s Necrocockem, kytary nahrál Adam Krofián, doprovodný vokály nazpívali David Jahn, Řezník, Petra Čechurová a Zuzana Tvarůžková, skvělej obal udělal Pablo de Sax a zvuk desky má na starosti Amak, kterej dělal i předchozí album Vanessy. 

Když jsme u Vanessy, na týhle desce se v některejch písních začaly obě moje osobnosti skoro až propojovat. Bruno už má taky něco za sebou, takže zní v některejch písních poněkud obhroubleji, než je u něj zvykem, ale nebojte, pořád je to ten starej dobrej Homo Erektus, kterýho tak milujete a jeho sametovýho tembru si užijete až až. 

I ty se můžeš podílet na vzniku novýho alba Bruna Ferrarino

Takže...pojďme přivést společně do tohohle rozbitýho světa trochu neotřelý krásy a starýho dobrýho stylu. Kdo když ne my, kdy, když ne teď? Vyber si svoji odměnu a přispěj tím ke vzniku vinylu, CD, klipu, triček atd.

Bůh rozkoše ti to oplatí!

Tvůj Bruno Ferrari

Foto: Roman Dietrich  

Foto: Roman Dietrich  

PODPOŘ VZNIK ALBA A VYBER SI UNIKÁTNÍ ODMĚNU

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?