Electric Lady točí klip k novému singlu - crowfunding kampaň

Electric Lady točí klip k novému singlu

Electric Lady, Ivan Kral, Boris Carloff a tvůrci pořadu Kombo na ČT art. Spojení tolika osobností na novém singlu a chystaném videoklipu!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj všem! Kapela Electric Lady v popředí s Terezou Rays (Hrubanovou) natočila nejnovější singl, který pro ni napsal věhlasný Ivan Kral a ve spolupráci se skvělým producentem Borisem Carloffem píseň dokončila. Nyní potřebuje Vaši podporu k tomu, aby natočila klip - a to ne ledajaký! Máte se na co těšit, protože bude realizován s tvůrci, jejichž videoklipy znáte od Tata Bojs, Support Lesbiens, Sunshine a mnoha dalších interpretů.

Roku 2013 Electric Lady natočila svůj první a také doposud jediný videoklip ke skladbě „STORM“, který jste mohli vidět i v české MTV nebo Óčko TV. Nyní po třech nabitých letech, během nichž také vydala své debutové česko-americké album "ELECTRICAL"(v roce 2015), točí klip číslo dvě k nové písni, kterou napsal jedinečný Ivan Kral, americký rockový hudebník českého původu, producent a skladatel filmové hudby, který je držitelem českého ocenění Grammy.

Ivan - Show Jana Krause (New York).jpg

Pozn.: Vždy usměvavý Ivan během show Jana Krause.

Hudební básník, jehož rukopis, ať již jako autora hudby nebo textů mohou hudební příznivci nalézt na přelomových albech skupiny Patti Smith Group či rockových ikon jako Iggy Pop, David Bowie a John Cale. Singl se natáčel v pražském studiu Soundevice v produkci jednoho z nejlepších producentů a hudebníků u nás, kterým je Boris Carloff, nositel dvou ocenění Anděl 2012 a Ceny české kritiky Apollo 2012, současně také producent mnoha oceňovaných alb kapel A Banquet, Kryštof nebo Sunshine.

Boris_EL_cut.jpg

Pozn.: Vždy soustředěný Milan (Boris) během natáčení:)

Komentáře obou osobností pro nás byly studnicí informací a zdrojem inspirace, především nám bylo velkou ctí spolupracovat po boku takto uznávaných jmen, což je zkušenost, kterou by měla zažít každá kapela, která má sen a drží se ho jako my! Ještě jednou DÍKY IVANE a BORISI!

Aby toho nebylo málo, v průběhu natáčení jsme se seznámili s dalšími umělci, kterými jsou úspěšné tvůrčí duo Zbyněk Kunc a Šimon Šafránek, kdy oba jmenovaní vedou kameru a režii pořadu Kombo, vysílaném na ČT art, což byla jen další indicie v našem snažení a tajném přání k této písni udělat i první profesionálně zpracovaný klip.

Screen_Kombo.jpg


S kluky se pojí řada českých videoklipů, které jsou vždy nápadité a skvěle řemeslně zpracované a možnost být na jejich seznamu realizací nás nadchla. Tata Bojs, Support Lesbiens, Sunshine, The Prostitutes…… a možná již brzy také Electric Lady.

Příprava a produkce klipu, na kterém se podílí řada dalších spolupracovníků, jsou časově a především finančně náročné záležitosti, a nemohli bychom video realizovat bez základní podpory mecenášů a sponzorů, kteří Electric Lady pomohli již v začátku při samotném natáčení skladby. Chceme takto poděkovat:

panu Lumíru Aschenbrennerovi (senátor a starosta MO Plzeň 2 - Slovany),
Peťovi Říhovi (Lord Rock rules!:-)
panu Ing. Soukupovi za firmu LaserTherm za doposud poskytnuté prostředky.

Vám, dalším možným přispěvovatelům chceme vzkázat, že výsledek bude stát za to a rozhodně do toho pojďte s námi!

DĚKUJEME VŠEM za sdílení a šíření projektu a závěrem se ještě lépe nalaďte jednou z našich pecek "Peace Song" z debutového alba Electrical!

S láskou Electric Lady


Co si o tomto projektu myslíte?