Eda na cestách-Zakarpatí - crowfunding kampaň

Novinky - Eda na cestách-Zakarpatí

Pomozte nám vytvořit cestopis pro děti s naší loutkou Edou Milotou, který se stane cestovatelem a seznámí vás a vaše děti se Zakarpatím.

Umění
Tak a je to jasný! Můj kamarád Kamil, s kterým se známe zatím jen z dopisů pojede na Zakarpatí s námi! Kamarád Kamil jede na Zakarpatí s námi! Obrázek

Nazdárek kamarádi! To jsem já, váš Eda! jak jsem již včera nakousl ve videu z Ještědu, Můj kamarád Kamil, s kterým se znám zatím jen po dopisech pojede s námi na Zakarpatí! No není to skvělé? No, podívejte se sami, jaký mi od něj přišel dopis!

dopis od kamila.png

A navíc i povedená podobizna, abychom se na nádraží v den odjezdu poznali!

kamil.png

Všem vám, kteří jste na startovači přispěli bych chtěl moc poděkovat a poprosit vás, všechny kamarády, sdílejte a přispívejte zatím máme ještě hoodně co dohánět! Všem vám moc děkuji (i za Kamila, on to s počítači moc neumí) A držte nám palce! Váš Eďák!?

Edův pozdrav z Ještědu a překvápko pro fanoušky.

Přátelé a kamarádi!

Jak již víte z fotek z facebooku, včera jsem byl na Ještědu ale co nevíte je to, že jsem tam pro vás natočil další video! A co je úplně největší a pro cestu do Zakarpatí nejdůležitější překvapení? To se dozvíte právě ve videu ! Mějte se krásně a dejte mi do komentáře vědět, jak se vám video či ona novinka líbí :-) ..Jo a samozřejmě nás nezapomeňte podpořit na startovači!
váš Eďák

Poděkování všem podporovatelům.

Nazdar kamarádi! Tak tady máme 3 den od spuštění a už máme vybráno 28% ! To není špatný ne? No já z toho mám ohromnou radost! Zrovna dneska mi klucí sdělili, že ještě než odjedu na ukrajinu, budu muset na povinnou otcovskou prohlídku k panu Janošovi, což je, abyste věděli můj tatínek a stvořitel v jedné osobě, prý možná dostanu i nový lak! Už teď se těším! Mockráte vám děkuji za podporu a sdílení. S pozdravem váš Eda