Budujeme Ecce Homo Park - crowfunding kampaň

Budujeme Ecce Homo Park

Vybudujte s námi živou expozici Ecce Homo Park, staňte se tak součástí závodů, které mají 110 letou tradici a zažijte jejich atmosféru na vlastní kůži

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Staňte se součástí zážitkové expozice ECCE HOMO PARK

Vše začalo v loňském roce 2014, kdy město Šternberk poskytlo automotoklubu, část prostor Augustiniánského kláštera, který se nyní pod taktovkou AMK a s pomocí několika přátel stavebně upravuje. Napadlo nás, že se s Vámi podělíme o atmosféru závodů vybudováním živé expozice, jelikož motorsport není žádná klidná záležitost - bude to od začátku do konce pořádný rachot. V červnu tuto moderní, zábavně naučnou expozici Ecce Homo Park otevíráme při příležitosti oslavy 110 let samotného závodu a 35 let, kdy závod působí jako součást mistrovství Evropy. Vstupné dobrovolné.

20150217_080102.jpg

Rozdělení expozice

V historické části bude představený vývoj tratě Ecce Homo, vývoj závodních vozidel, historie mistrovství Evropy a samotného AMK. Multimediální část bude „srdcem“ expozice a nese název síň slávy. Je to rušné centrum celé výstavy a návštěvníci zde nasají atmosféru závodů jak zvukem, tak obrazem. Bude mít divadelní formu a věříme, že dostane každého. Součástí expozice je profesionální závodní simulátor s vymodelovanou tratí Ecce Homo, na kterém můžete poměřit své výkony s profesionálními závodníky. Pro školy a děti je připravený junior simulátor a automobil, na kterém si budou moci vyzkoušet jednoduchou opravu vozu nebo výměnu kola. A v neposlední řadě bude připravena část, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet, jak se zachovat v těžkých situacích při záchraně života raněnému při autonehodě.

ecce_homo_planek_obsah.jpg

 Na co nám chybí peníze?

Jelikož projekt neustále vylepšujeme a doplňujeme, abychom vytvořili smysluplnou a jedinečnou expozici, potřebujeme Vaši pomocnou ruku. Nyní dokončujeme náročné a zdlouhavé stavební úpravy, bez kterých to ovšem nešlo a snažíme se získat peníze na dokončení části pro školy, záchrannou část, vymodelování trati Ecce Homo pro závodní trenažer a část síně slávy, konkrétně jejího ozvučení. To co bude z těchto extra věcí k vidění a slyšení, ovlivníte z velké části právě Vy. Děkujeme za případnou podporu a těšíme se na Vaši návštěvu.

 Co za to můžeme nabídnout?

Pro všechny pomocníky Ecce Homo Parku máme vytvořené speciální odměny. Abychom se s Vámi o atmosféru závodů podělili co nejlépe, rozhodli jsme se Vám poodhalit závodní zákulisí. Pomocníci se mohou těšit na jízdu v závodním voze těsně před samotným závodem, večeři se závodníky a organizátory, vstup do uzavřeného depa nebo zájezd na Vyhlášení Mistrů Evropy do Portugalska. Pomocníci budou mít své místo v síni slávy Ecce Homo Parku – jako vyjádření našeho díky. Staňte se, prosím, naším pomocníkem – hrdinou a buďte nedílnou součástí tohoto neziskového projektu.

Jelikož bude Ecce Homo Park zážitkovou expozicí, i samotné odměny pro Vás pomocníky jsou většinou zážitky. Abychom Vám ukázali alespoň jednu z odměn, navrhli jsme výroční Ecce Homo triko "110 let jsem na trati".

 

ecce_homo_3tricka.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?