EBONY - PRVNÍ DESKA "DO RUKOU" - crowfunding kampaň

EBONY - PRVNÍ DESKA "DO RUKOU"

Právě jsme dotočili naší první desku, ale každá sranda něco stojí, pokud má za něco stát. :) Prosíme Vás o Vaši pomoc. Děkujeme!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme EBONY - mladá strakonická kapela. Říká se o nás, že hrajeme skaterock, nicméně jelikož ani jeden neumíme na skejtu, používáme radši označení pop-punk.

Máme za sebou přes dva roky tvoření a hraní, objeli jsme přes 30 koncertů (fanynku pořád žádnou) a právě jsme nahráli svojí první desku. Dali jsme jí název Do rukou, protože přesně do těch vašich jí chceme dostat. Ovšem každá sranda něco stojí a abychom měli na samotný nahrávání, náš bubeník prodal už i mopeda a do civilizace teď musí chodit 35 km pěšky. 

Kvůli tomu že by nám ho bylo líto to ale nepíšeme - líto nám ho není. Potřebovali bychom tu desku ještě fyzicky vyrobit, stejně jako další pěknej merch, kterej můžete vidět u odměn vpravo. Proto Vás moc prosíme o jakoukoliv finanční podporu. Žádný dar nezůstane bez povděku a většina z nich ani bez odměny! 

Že nás neznáte? Nevadí, dole se můžete podívat na naší tvorbu. 

 Z Desky Do rukou pro vás máme ještě ochutnávku. Tou je titulní song s názvem jak jinak než Do rukou.

Za každou pomoc Vám hrozně děkujeme, každá koruna se nám hodí. Chceme tvořit dál, dál se zlepšovat a být lepší pro Vás, naše fanoušky. Jo, je to sice stokrát opakovaná fráze, ale je myšlená upřímně. Díky.

Vaši EBONY.

EBONY promo photo.jpg

A jak že vypadá merch? 

 

trikoebony do rukou.jpg

29994369_1170732243068655_663456287_o.png

placky2.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?