E.R.A - ERA "První Cd" - crowfunding kampaň

E.R.A - ERA "První Cd"

První album kapely E.R.A složené z umělců kapely Area Core a rapera eLKy.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ano dámy a pánové, tímhle to všechno v roce 2015 začlo teda, předtím než .....

Se eLKa rozhodl ukončit své působení na hip hopové scéně a hledal kapelu, která by splnila jeho dětský sen hrát na velkých prknech. Inspirován kapelami jako Linkin Park,Limp Bizkit nebo P.O.D. jednoho dne potkal, na rodinné oslavě Jakuba Raifa, od kterého zjistil po dvou hodinách holdování alkoholu a za pochodu řádných narozeninových oslav, že hraje s kapelou Area Core z České Lípy tvrdší hudbu, ale také by rád změnil směr společně se svojí partou. A tak se ti to dva umělci dohodli, že spolu zkusí natočit jeden song a uvidí se....

Výsledek byl na světě a zaujal natolik, že filmový režisér Petr Špetla, který zrovna natáčel film Gravitation (Úspěšný projekt na startovači) hledá soundtrack ke svému počinu. Skladba (viz.nahoře) ho natolik zaujala, že byla použitá do českého sportovního dokumentu.

Po shlednutí filmu v kině a následných pocitů se partička 7. hochů sešla, jak se tak říká na ostro...Za doprovodu mentora Dušana Tomáše a nastavila si jasné cíle a vlastní managment, který s pomocí eLKovo předešlých úspěchů (Ke kterým patří i dvakrát úspěšně vybraný startovač) napojil spoustu zajímavých lidí na toto nové uskupení.

Od roku 2016 po přípravách Jakub Raif dává dohromady hudbu a eLKa dopisuje všechny texty. Přípravy jsou v plném proudu a celá skupina se nemůže dočkat, až vypálí svůj první klip.

A je to tu 14.1.2018  přichází na scénu nová 7. člená kapela, která natočila s Radimem Věžníkem svůj první klip jakožto nové uskupení E.R.A. S pomocí sponzora vydává svůj první profesionální klip s názvem Ty víš, do kterého se podařilo obsadit našeho vynikajícího zápasníka z MMA Pavla "Simiho" Simandla. 

Managment jel v plném proudu a přisli první nabídky na koncert a to rovnou na velkých festivalech jako Vysmáte léto,Promenády,Zahrádky fest a další, kde si kluci zahráli vedle hvězd českého showbyznysu. Za odměnu kterou dostali se rozhodli využít šance a poslat lidem další profesionální klip, na kterém se podílel Onřej Soukup a natočili tak druhý klip s hostem Ladou Fejfer.

20.5.2018 vychází skladba V dálce feat Lada F. 

Dvě skladby vydány v obrazové formě. Přípravné koncerty aktivní a kapela se zaměřila na dokončení CD.

A ZDE PŘICHÁZÍ TVOJE CHVÍLE

Jelikož jsme se rozhodli CD opravdu vydat ve velkém stylu tak jsme se rozhodli pro ty nejlepší ... Klipy od O. Soukupa a R. Věžníka ... Promo fotky od Jana Nožičky ... Zmáknuté PR od těch nejlepších v showbyznyse a také samotné nahrání desky a následný mix a master a v poslední řadě samotné vydání CD ... Od vás stertérů potřebujem helfnout a podpořit v nahrání a vydání samotného alba a to je ta nejnákladnější položka kde nás 11 pecek výjde na pěknej balík, kterej nám chybí + samotný vydání kde bychom chtěli 300 až 500 kousků mít připravený pro vás startéry společně s řadou krutejch odměn, který na vás netrpělivě čekaj jako samotný CD, který potřebujem podpořit na úplnym začátku.

Máma nám vždycky říkala, "když na to nemáš, zkrátka to nemůžeš mít..." Jenže eLKa ukázal, že jste mu s tim 2x pomohli a díky vám vyšlo například album Zápisník Cestovatele nebo 2. album Led"N"icE ... Pojďte si nadělit pořádnou hudbu do uší a nám do třetice ukázat, že naše hudba stojí za to, aby se jí pomohlo na svět! 

E.R.A

Co si o tomto projektu myslíte?