E-pixcool - crowfunding kampaň

E-pixcool

Nastartujme školu. Večerní lyžařská a snowboardová škola v Harrachově, která si zaslouží vzniknout i přes nepřízeň doby.

Umění
E-pixcool

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Osvětlený vlek

Menší fronty, ideální sklon pro zdokonalení, žádní šílenci jedoucí 50 km/h nebo více z červené sjezdovky a krásný pohled na večerní Harrachov. To je místo, kde bude probíhat výuka ve večerní škole E-pixcool. Její název má mnoho významů, například :

E-evening a později také online elektronické prostředí jako například E-mail.

Epic, tato škola epická rozhodně bude. Bude se aspoň ze začátku zaměřovat na večerní výuku pokročilých lyžařů  a snowboardistů a začátečníků na snowboardu, a to v prostředí osvětlené sjezdovky ve velmi pozitivním prostředí nadšeného instruktora.

Pix-obrázky, videa. Pokud budete chtít, budeme si dělat záběry vašich jízd, konzultovat je. Budete mít videa, obrázky na památku a také pro porovnání vašich zlepšení, úrovně s vašimi dalšími jízdami třeba za rok.

Xcool-lyřařská, snowboardová škola X možností. Neučíme standardní metodou ale nadstandardní, to  znamená rychlejší, efektivnější, se zkušenostmi rodáků z hor, kteří s prvními krůčky vzápětí nazouvali první lyže.

Cool-tohle všechno rozhodně je :D, chladno by mělo být taky, aby to všechno fungovalo.

Možná jste si všimli, že význam je z povětšinou zahraničních slov, a to proto že učíme ve 4 jazycích a to češtině, angličtině, němčině a polštině

Kulichy odměna- Zde se podívejte, jak kulichy vypadají :) 

Závěrem. V Harrachově je asi,,50,, škol, půjčoven a servisů, takže jsem zhodnotil, že bude lepší si to všechno udělat bez dalších. Prokonzultujeme, která je lepší, které je lepší se vyhnout, kterou máte nejblíž a která má nejlepší cenu. Poradím Vám, jaký lístek je nejlepší si koupit vzhledem k tomu, jak budete chtít případně trávit další dny v Harrachově.

Co si o tomto projektu myslíte?