E-book Levně na Bali chce do světa - crowfunding kampaň

E-book Levně na Bali chce do světa

The e-book Cheaply on Bali had success in the Czech Republic, and therefore we want to send it to the world.

Knihy
E-book Levně na Bali chce do světa

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

E-book Cheaply on Bali is not a common travel guide. We will show you many tips that can save your day from „faux pas" with local people, such as to join the funeral accidentally, to caress the baby on his head and many more.

IMG_4276.jpg

 The main idea, why the authors created this e-book for you is, because lot of printed guides, which travelers are buying, cannot be updated and the information are no longer valid or is changed. Simply out of date.

E-book offers the ability to update and that’s the reason it was created. We want to tell you the information as is, in real time.

Will we share this e-book with the rest of the world? Definitely! However, there are also costs that are associated with that idea.

1. E-book translation: 12 043 CZK incl. tax VAT

2. Book Cover: 1 968 CZK incl. tax VAT

IMG_4253.jpg

The spell is finished and the book is in the world. Nevertheless, we cannot make it without your help! Help us to send e-book Cheaply on Bali to the world and nobody will ever lost here.

Look at www.levnenabali.cz

_____________________________________________________________________________

E-book Levně na Bali není běžný průvodce na cestách. Dozvíte se v něm spoustu rad, které vám mohou ušetřit "faux pas" s místními obyvateli, jako je například připojení se omylem k pohřbu, pohlazení dítěte po hlavě a spoustu dalšího.

 IMG_4323.jpg

Knihu pro vás autoři vytvořili, protože mnoho cestovatelů si kupuje tištěné průvodce, které nelze aktualizovat a informace v nich jsou již dávno zkrachovalé, přesunuté.. Jednoduše neaktuální.

E-book nabízí možnost aktualizovat a přesně proto, byl vytvořen. Chceme vám informace říct tak jak jsou, v reálném čase. 

Podělíme se o tuto knihu se zbytkem světa? Rozhodně! Proto bych vám ráda představila i náklady, které jsou s touto myšlenkou spojené.

1. Překlad e-booku: 12 043 Kč vč. DPH

2. Přebal knihy: 1 968 Kč vč. DPH

Kouzlo je hotové a kniha je na světě. Ale bez vaší pomoci to nezvládneme! Pošlete s námi e-book Levně na Bali do světa, ať už se tu nikdo neztratí.

 

Podívejte se na www.levnenabali.cz

 

Fotografie nám poskytli naši přátelé Vojta a Denisa.

Co si o tomto projektu myslíte?