E-book Levně na Bali chce do světa | crowdfunding kampaň

E-book Levně na Bali chce do světa

The e-book Cheaply on Bali had success in the Czech Republic, and therefore we want to send it to the world.

Knihy

E-book Levně na Bali chce do světa

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

E-book Cheaply on Bali is not a common travel guide. We will show you many tips that can save your day from „faux pas" with local people, such as to join the funeral accidentally, to caress the baby on his head and many more.

IMG_4276.jpg

 The main idea, why the authors created this e-book for you is, because lot of printed guides, which travelers are buying, cannot be updated and the information are no longer valid or is changed. Simply out of date.

E-book offers the ability to update and that’s the reason it was created. We want to tell you the information as is, in real time.

Will we share this e-book with the rest of the world? Definitely! However, there are also costs that are associated with that idea.

1. E-book translation: 12 043 CZK incl. tax VAT

2. Book Cover: 1 968 CZK incl. tax VAT

IMG_4253.jpg

The spell is finished and the book is in the world. Nevertheless, we cannot make it without your help! Help us to send e-book Cheaply on Bali to the world and nobody will ever lost here.

Look at www.levnenabali.cz

_____________________________________________________________________________

E-book Levně na Bali není běžný průvodce na cestách. Dozvíte se v něm spoustu rad, které vám mohou ušetřit "faux pas" s místními obyvateli, jako je například připojení se omylem k pohřbu, pohlazení dítěte po hlavě a spoustu dalšího.

 IMG_4323.jpg

Knihu pro vás autoři vytvořili, protože mnoho cestovatelů si kupuje tištěné průvodce, které nelze aktualizovat a informace v nich jsou již dávno zkrachovalé, přesunuté.. Jednoduše neaktuální.

E-book nabízí možnost aktualizovat a přesně proto, byl vytvořen. Chceme vám informace říct tak jak jsou, v reálném čase. 

Podělíme se o tuto knihu se zbytkem světa? Rozhodně! Proto bych vám ráda představila i náklady, které jsou s touto myšlenkou spojené.

1. Překlad e-booku: 12 043 Kč vč. DPH

2. Přebal knihy: 1 968 Kč vč. DPH

Kouzlo je hotové a kniha je na světě. Ale bez vaší pomoci to nezvládneme! Pošlete s námi e-book Levně na Bali do světa, ať už se tu nikdo neztratí.

 

Podívejte se na www.levnenabali.cz

 

Fotografie nám poskytli naši přátelé Vojta a Denisa.

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 300 Kč (9 %)
  • 9 %
  • 14 011 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Lenka Bucharová - obrázek
  • projekt od Lenka Bucharová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Postcard from Bali/Pohled z Bali

Do you have an empty space on the refrigerator you want to fill? In your mailbox, you will find a beautiful postcard from Bali with a thanks for supporting the e-book.
______________________________________________________
Máte prázdné místo na ledničce a chcete ho zaplnit? Ve schránce vám přistane krásný pohled z Bali s věnováním a poděkováním za podporu e-booku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Postcard+Thanks on the website /Pohled+poděkování

You will get postcard from Bali and we will post you as a sponsor of the book on our website. Forever and ever, you'll be one of those who helped get the book into the world.
______________________________________________________
Přiletí za vámi pohled z Bali a navíc vás uvedeme jako sponzora knihy na našem webu. Na věky věků budete jedním z těch, kdo pomohli knihu dostat do světa.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Ebook Cheap to Bali/E-book Levně na Bali

For this post we will send you our ebook Cheap to Bali.
_________________________________________________

Za tento příspěvěk vám pošleme náš e-book Levně na Bali.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Postcard+thanks+e-book/Pohled+poděkování+e-book

This contribution allows you to get postcard from Bali, we'll list you as a sponsor of the book on our site plus we will send our e-book Cheap on Bali halfway around the world to your hands.
______________________________________________________
Za tento příspěvek za vámi přiletí pohled z Bali, uvedeme vás jako sponzora knihy na našich stránkách a navíc vám přes půl světa pošleme náš e-book Levně na Bali.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

King of Sponsors/Král sponzorů

King of Sponsors is a great honor for us so let us give you something special. You will get all previous rewards and your name would be noted in every book.
____________________________________________________
Král sponzorů je pro nás velká pocta a tak mu dáme něco speciálního. Přiletí za ním pohled z Bali, jeho jméno bude uvedeno na stránkách a samozřejmě dostané také náš e-book Levně na Bali. Navíc bude uveden jako hlavní sponzor celého projektu v každé knize. Tedy každý, kdo si knihu zakoupí ať v CZ verzi, nebo v té ENG bude vědět, kdo se na realizaci podílel.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit