DVTV EXTRA | crowdfunding kampaň

Novinky - DVTV EXTRA

Podpořte DVTV. Společně dokažme, že nezávislost médií není přežitek. Chceme se dál zlepšovat a k tomu potřebujeme vás.

Film & Video

DVTV ROADSHOW POPRVÉ ZAMÍŘÍ DO PRAHY! CHCETE BÝT U TOHO? CHCETE S NÁMI OSLAVIT NAŠE DRUHÉ NAROZENINY? PŘIJĎTE 15. ČERVNA DO KINA LUCERNA!
DVTV ROADSHOW - POPRVÉ V PRAZE! Obrázek
Máte rádi rozhovory Martina Veselovského? Hlasujte pro DVTV v Novinářské ceně! Bojujeme jen do neděle!
Podpořte Martina Veselovského v anketě Novinářská cena 2015! Obrázek

Jsme v závěrečné nominaci na Novinářskou cenu 2015. 

Máte rádi rozhovory Martina Veselovského? Baví vás, když se ptá za vás? Chcete, aby se za vás ptal dál?

Stejně jako se ptal Martina Konvičky v rozhovoru, za který je nominovaný na Novinářskou cenu 2015?

Tak nás v hlasování podpořte i vy, potřebujeme každý hlas!

 

HLASOVAT MŮŽETE NA ADRESE http://hlasovani.novinarskacena.cz/

Děkujeme, velmi si vážíme vaší podpory a toho, že stále a rádi sledujete DVTV.

Hlasovat můžete jen do neděle :)

 

Přejeme Vám klidný zbytek týdne a doufáme, že se ráno zase uvidíme na www.DVTV.cz

Daniela, Martin a tým DVTV

kol.jpg

10974440_1544474289134905_4593192201148033512_o.jpg

kol.jpg

Podpořili jste nás? Máte u nás hrneček, tričko, pero, zápisník , nebo tašku? Chcete se potkat a vyfotit s Martinem a Danielou? Přijďte za námi v pondělí od 9:00 do 19:00
Vydáváme odměny! Podruhé a naposledy v pondělí 9:00 - 19:00 Obrázek

Vážení diváci, fanoušci, startéři a podporovatelé, 

Máme pro Vás druhou a poslední možnost přijít si pro hrnečky, tašky, nebo trička přímo k nám do redakce! Chcete si potřást rukou s moderátory? Chcete se vyfotit s Martinem, Danielou, Filipem Horkým a týmem DVTV? Chcete nám pogratulovat k úspěchu v Křišťálové lupě?  

Přijďte si pro odměny k nám do redakce! Daniela i Martin vám poděkují osobně, do zápisníků napíší osobní věnování.  Budeme rádi, když vás budeme moci přivítat u nás v DVTV. Všichni, kdo si odměny osobně nevyzvednou je samozřejmě dostanou poštou. 

 

Odměny za podporu DVTV si přijďte vyzvednout k nám do redakce!

V PONDĚLÍ 30. LISTOPADU od 9:00 do 19:00

Osobně vám poděkujeme, budete se moci vyfotit s Martinem, Danielou i naší posilou Filipem Horkým.

Budeme moc rádi, když se s vámi potkáme u nás v DVTV.  

koláž hlav.jpg

ADRESA: Budova vydavatelství Economia, Pernerova 49, Praha 8 Karlín. 

Spojení: Metro B - stanice Křižíkova, Tramvaj číslo 8, 3, zastávka Křižíkova

pro více informací nám napište na Facebooku nebo na e-mail dvtv.startovac@gmail.com

Aby to bylo jednodušší, přineste si prosím vytištěný e-mail ze Startovače o podpoře DVTV a vybrané odměně. 

Těšíme se na vás, děkujeme za podporu i za to, že sledujete DVTV!

Vaši,

Daniela Drtinová, Martin Veselovský a tým DVTV 

10492265_1516576045258063_5986468084998375353_n.png

kol.jpg

IMG_4560.jpgIMG_4578.jpgIMG_4564.jpg

  • Splněno 2 174 374 Kč (289 %)
  • 289 %
  • 750 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 2413 Startérů

Autor projektu

DVTV - obrázek
  • projekt od DVTV
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Nech si poděkovat ve vysílání DVTV

Martin Veselovský a Daniela Drtinová vám poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV a zkusíte si, jaké to je být naším koncesionářem. Týden si budete moci stahovat naše podcasty. A když se to povede, tak i magazín DVTVinterview! A protože jenom na Facebooku máme víc než 45 000 fanoušků a kdyby si nechal poděkovat každý, tak by ze speciálního děkovného pořadu mohl být pěkný nonstop děkovný skoro čtyřicetihodinový maraton. Tak Martina a Danielu nešetřete!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Nalož si do DVTV!

Taky pořád něco někam nosíte? Naložte to do DVTV! Za Vaši podporu Vám nabízíme limitovanou edici plátěných tašek s originálním designem #podporujuDVTV. Podpořte nás a budete si nás moct brát všude s sebou! Navíc Vám ještě poděkujeme ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Počet dostupných odměn: 65/250

Nelze podpořit
690 Kč

Napij se z DVTV!

Larry King měl při rozhovorech na stole svůj hrnek s kafem a speciální moderátorský hrnek #sledujudvtv z limitované edice s věnováním a podpisem Daniely Drtinové a Martina Veselovského můžete získat i od nás. Také vám Daniela a Martin poděkují ve speciálním pořadu DVTV a na týden si zkusíte, jaké to je být naším koncesionářem. Týden si budete moci stahovat naše podcasty. Když se to povede, tak i magazín DVTVinterview!

Odměna vyprodána: 0/500

Nelze podpořit
890 Kč

Přijď, sedni si, zažij DVTVroadshow v Praze a Brně

Chceš být u toho, jak se dělá DVTV? Přijď, sedni si a zažij DVTV LIVE. Pozveme Tě na LIVE natáčení DVTV rozhovorů v Praze nebo Brně. Vyslechneš si i osobní poděkování moderátorů přímo Tobě ve speciálním děkovném pořadu DVTV a zkusíš si, jaké to je být naším koncesionářem na týden. Týden budeš mít možnost stahovat podcasty DVTV a když se to povede, tak i magazín DVTVinterview!

Počet dostupných odměn: 427/500

Nelze podpořit
890 Kč

Vezmi si nás na triko!

Obleč se do DVTV! Chceš triko s originálním designem z limitované edice #sledujuDVTV? Oblékni se do DVTV! Majitelé trička si navíc budou moci vybrat velikost i dámskou či pánskou variantu! A také vám Daniela a Martin poděkují ve speciálním pořadu a na týden si zkusíte, jaké to je být naším koncesionářem. Týden si budete moci stahovat naše podcasty. Když se to povede, tak i magazín DVTVinterview!

Počet dostupných odměn: 306/500

Nelze podpořit
990 Kč

Předplať si nás na půl roku!

Chcete DVTV do mobilu? DVTV do auta? DVTV na cestu do práce? Předplaťte si nás na půl roku. Staňte se koncesionáři DVTV a šest měsíců si stahujte naše podcasty a případně i přepisy. Vyslechnete si i osobní poděkování moderátorů přímo vám ve speciálním děkovném pořadu DVTV + budete uvedeni na virtuální síni koncesionářské slávy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 620 Kč

Předplať si nás na rok!

Chcete DVTV do mobilu? DVTV do auta? DVTV na cestu do práce? Předplaťte si nás na rok. Staňte se koncesionáři DVTV a rok si užívejte naše podcasty a případně i přepisy. Vyslechnete si i osobní poděkování moderátorů přímo vám ve speciálním děkovném pořadu DVTV + budete uvedeni na virtuální síni koncesionářské slávy. A jak jsme dospěli k částce 1620 Kč? Jednoduše - poctivý koncesionářský poplatek je 135 Kč, za rok rovných 1620 Kč. Podpořte tedy svoji televizi proto, že chcete, ne proto, že musíte.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Zapiš si s DVTV!

Co potřebuje správný novinář? Ani v éře mobilů se neobejde bez pořádného pera! A teď ho budete moct mít i Vy! Za Vaší podporu Vám nabízíme kuličkové pero s logem DVTV z limitované edice padesáti kusů #podporujuDVTV! Navíc se na půl roku stanete naším koncesionářem a moderátoři Vám i poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Počet dostupných odměn: 36/50

Nelze podpořit
2 705 Kč

S námi vám nic neunikne

Chcete si dělat poznámky jako Martin s Danielou? Za vaši podporu vám dáme reportérský zápisník z limitované edice s osobním věnováním Daniely Drtinové a Martina Veselovského. Na rok se navíc stanete našimi koncesionáři, rok si budete moci stahovat audio podcasty a Martin s Danielou vám poděkují za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Počet dostupných odměn: 48/100

Nelze podpořit
3 900 Kč

Zažij den v DVTV

Pojďte se podívat do DVTV - chcete vidět, jak pracujeme? Kdo stojí za DVTV? Za podporu vám nabízíme exkurzi a setkání s moderátory. Na rok si navíc předplatíte i naše podcasty a případně i přepisy našich rozhovorů. Na rok se tak stanete kocesionáři první internetové televize veřejné služby. A přidáme vám i osobní poděkování moderátorů koncesionářům za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Počet dostupných odměn: 16/40

Nelze podpořit
4 900 Kč

Doběhni Martina!

Podpoř DVTV a doběhni Martina! Za podporu vám dáme dvouhodinový běžecký trénink s Martinem Veselovským. A je jedno, jestli běhat začínáte, nebo bude dobíhat Martin vás. Přidáme vám i předplatné podcastů na půl roku a Martin s Danielou vám i poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Počet dostupných odměn: 5/15

Nelze podpořit
7 500 Kč

Natoč DVTV!

Staňte se na den kameramanem v DVTV. Zkuste si, jaké to je zaostřovat při rozhovoru na Martina a Danielu, když pálí otázky na své hosty. Osahejte si při tom naši techniku. Třeba s Vámi najdeme nové možnosti pro naše kameramany. K tomu přidáme roční předplatné podcastů (případně i přepisů rozhovorů) a Martin s Danielou Vám poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Počet dostupných odměn: 7/10

Nelze podpořit
15 000 Kč

Večeře s Danielou

Chcete nás podpořit a zároveň se dobře najíst, navíc ve výjimečné společnosti? Pozvěte Danielu na večeři. Čeká vás dvouhodinová hostina s konverzací o politice, médiích nebo třeba duchovním světě. Přidáme vám i předplatné podcastů na půl roku a Martin s Danielou vám i poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Odměna vyprodána: 0/4

Nelze podpořit
20 000 Kč

Vyzpovídej DANIELU!

Staňte se moderátorem DVTV! Dáme vám editora, rešeršistu a asistenta a budete moci připravit a natočit rozhovor s Danielou Drtinovou, kde moderátorem budete Vy! Ptejte se na co chcete, na stage DVTV. Váš rozhovor si také odnesete na DVD podepsaném Vaším hostem - tedy Danielou Drtinovou. Navíc se na rok stanete naším koncesionářem a moderátoři přidají i osobní poděkování ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
20 000 Kč

Vyzpovídej MARTINA!

Staňte se moderátorem DVTV! Dáme vám editora, rešeršistu a asistenta a budete moct připravit a natočit rozhovor s Martinem Veselovským, kde moderátorem budete Vy! Ptejte se na co chcete, na stage DVTV. Váš rozhovor si také odnesete na DVD podepsaném Vaším hostem - tedy Martinem Veselovským. Navíc se na rok stanete naším koncesionářem a moderátoři Vám i poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
20 000 Kč

Drcení s Danielou!

Daniela s Tebou udělá drsný rozhovor bez slitování - 20 minut. Na rok se staneš naším koncesionářem a moderátoři přidají i osobní poděkování za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
20 000 Kč

20 minut s Martinem!

Martin s Tebou udělá drsný rozhovor bez slitování - 20 minut. Na rok se staneš naším koncesionářem a moderátoři přidají i osobní poděkování za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
20 000 Kč

Poslední Drcení s Danielou!

Daniela s Tebou udělá drsný rozhovor bez slitování - 20 minut. Na vaše četné žádosti přidáváme dvě tyto exkluzivní odměny. Tak neváhejte! Navíc se na rok stanete naším koncesionářem a moderátoři přidají i osobní poděkování za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
20 000 Kč

Posledních 20 minut s Martinem!

Martin s Tebou udělá drsný rozhovor bez slitování - 20 minut. Na vaše četné žádosti přidáváme dvě tyto exkluzivní odměny. Tak neváhejte! Navíc se na rok stanete našimi koncesionáři a moderátoři přidají i osobní poděkování ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
24 000 Kč

DVTV LIVE!

EXTRA ODMĚNA - SPECIÁLNÍ PODMÍNKY: Dívejte se živě - přímý LIVE stream rozhovorů DVTV na jeden rok + roční koncesionářské předplatné DVTV a osobní poděkování moderátorů koncesionářům za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
100 000 Kč

Buď naším sponzorem!

Staneš se sponzorem DVTV na jeden rok. Uvedeme Tě v závěrečných titulcích.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit