Snímek obrazovky 2015-05-29 v 12.59.10.png

DVTV EXTRA Film & Video

Podpořte DVTV. Společně dokažme, že nezávislost médií není přežitek. Chceme se dál zlepšovat a k tomu potřebujeme vás.

DVTV EXTRA

Vybráno2 174 374 Kč(290 %)

290 %
750 000 Kčpožadováno
2 352startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

PROČ DVTV EXTRA?

Protože vy, naši diváci a fanoušci, si něco extra za svoji podporu od DVTV zasloužíte. První rok DVTV totiž stál za to. Točili jsme takové rozhovory jako s ministrem financí Andrejem Babišem, kontroverzním podnikatelem Ivo Rittigem, bývalá šéfka Sněmovny Miroslava Němcová v našem vysílání obvinila prezidenta Zemana, že byl u korunovačních klenotů opilý, zatímco prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček tvrdil, že Miloš Zeman dodržuje dietní režim. Adriana Krnáčová pak u nás obhajovala křížovku jako program ANO pro pražské volby. Ale nechodí k nám jen politici - mezi nejsledovanějšími rozhovory uplynulého roku byla interview se známým lékařem Janem Hnízdilem nebo nabroušeným kuchařem Zdeňkem Pohlreichem. A do studia DVTV přišli i zahraniční hosté jako třeba šachový velmistr a politik Garri Kasparov, americký astronaut a jeden z dvanácti mužů na Měsíci Charles Duke nebo polský spisovatel a břitký kritik českých poměrů Mariusz Szczygieł. Rozhovory byly přitom úspěšné právě díky vám. Dívali jste se na ně, sdíleli je a mluvili o nich.

koláž hlav.jpg

Spolupracujeme s Economií, která je pro nás garantem kvalitní žurnalistiky. Zároveň jsme nezávislým subjektem s redakční nezávislostí a vlastním rozpočtem. Ale nechceme stát na místě. Za rok, kdy DVTV děláme, jsme si vyzkoušeli, že je možné dělat kvalitní žurnalistiku bez kompromisů. 

Ale abychom mohli růst, rozvíjet DVTV, točit víc rozhovorů, nabízet vám speciální debaty s politiky i experty na nejrůznější témata, víc jezdit za vámi na místa, kde se něco děje, na to všechno potřebujeme peníze. A zásadní je podpora vás, našich diváků. Bez vás by DVTV nikdy nevznikla. Vy jste nás přesvědčili o tom, že i v dnešní době má smysl dělat nezávislou žurnalistiku, a že dobrá novinařina si své diváky najde i na internetu.  

ovč.jpg

pohlreich.jpg

kasparov.jpg

szigiel.jpg

Ale my chceme víc. Chceme točit víc rozhovorů, chceme dělat speciální projekty v regionech, chceme točit předvolební debaty. Díky vám budeme moct investovat do rozvoje DVTV - náročnější projekty, víc obsahu, to vše si vyžaduje i kvalitnější přípravu a rešerše. A jeden moderátor tohle všechno sám zvládnout nemůže. Abychom mohli vytvářet nekompromisní a věcně podložený obsah, rozšíříme tým spolupracovníků, ideálně tak dáme šanci mladým novinářům, aby mohli získat praxi v zavedené redakci.

Za vaše peníze dostanete i archiv podcastů našich rozhovorů a debat i jejich přepisy. Budete tak mít možnost poslouchat nás v autě, cestou do práce, v MHD i při sportu, nebo odpočinku. To vše offline a s minimálními nároky na přenos dat. 

11349986_10153391855014036_1593325357_n.jpg

PODCASTY

Nemáte rádi video? Nechcete se koukat na televizi? Chtěli byste jen poslouchat rozhovory Martina a Daniely? Mnozí z vás si o to píšou a chceme vám vyjít v maximální míře vstříc. Za vaši podporu vytvoříme jednoduchý systém podcastů, tedy zvukových záznamů rozhovorů, který vám umožní stát se našimi posluchači. Dáme vám DVTV do autobusu, tramvaje nebo auta. Můžete s námi být všude. Zvukové verze našich rozhovorů si budete moci stahovat s minimálními nároky na přenos dat do mobilních telefonů, tabletů i MP3 přehrávačů. Budete tak moci mít DVTV i bez připojení na internet. Za vaši podporu vám nabídneme novou dimenzi DVTV - DVTV do ucha. 

rittig.jpgkrnda.jpg

koller.jpg

novotny.jpg

 

EXTRA PROJEKTY

Když se něco děje, chceme být u toho. Chceme dělat velké předvolební debaty, chceme dělat rozhovory v regionech, chceme být na místě událostí. To nám v současné době neumožňuje kapacita technická i lidská. Za vaši podporu rozšíříme techické zázemí, budeme tak operativnější, budeme moci točit s více hosty, bude pro nás snazší natáčet v terénu. Když nás podpoříte, budete se moci zúčastnit live natáčení DVTV v Praze a Brně. Budete součástí našeho rozvoje. I součastí našich rozhovorů.  

vlada.jpg

angelikae.jpg

 

janecek.jpg

micha.jpg

 

KVALITNĚJŠÍ PŘÍPRAVA

Abychom mohli točit víc rozhovorů, jezdit za vámi do regionů, natáčet speciální debaty a série rozhovorů, na to všechno potřebujeme kvalitní přípravu. Nechceme dělat kompromisy. Víme, že podcenit přípravu se nevyplácí. A v současné době nezvládneme víc, než co nabízíme. Ale chtěli bychom. Na to nás musí být víc. Za každým z víc než tisícovky rozhovorů, které jsme pro vás v prvním roce vysílání připravili, stojí hodiny přípravy. Rešerše, analýzy témat, podklady pro moderátora, na to všechno potřebujeme rozšířit tým DVTV. Ideálně o studenty a mladé lidi, kteří budou moci získat zkušenosti v týmu profesionálních novinářů. Martin i Daniela vědí, že dobrá příprava je základ každého dobrého rozhovoru i diskuze. A proto potřebujeme vaši podporu. Za vaše peníze vytvoříme malý a efektivní tým z mladých talentovaných novinářů, kteří moderátorům s přípravou pomohou. 

FullSizeRender (5).jpg

PŘEPISY

Neradi posloucháte nebo se díváte? Čtěte si! Některé naše rozhovory vám poskytneme přepsané ve speciálním internetovém magazínu DVTVinterview. Přiblížíme tak naši produkci i neslyšícím. Přepsaná interview budou doplněna odkazy na videoverzi.

10492265_1516576045258063_5986468084998375353_n.png

 

CHCETE VĚDĚT VÍC O DVTV A DVTV EXTRA?

Ptejte se! Diváckých reakcí si ceníme a jsou pro nás důležitým impulsem a zpětnou vazbou pro naši práci. Nejlépe nás můžete kontaktovat na našem facebookovém profilu facebook.com/DVTV.cz, přes Twitter @dvtv.cz nebo nám napište email na dvtv@dvtv.cz. A hlavně se dál dívejte na DVTV. Díky! 

koláž hlav.jpg

 

NAŠE MILNÍKY NA STARTOVAČI

11419789_10153463843944036_1715652713_n.jpg

 I když si nás zaplatíte, tak si nás nekoupíte. Vaší podpory si budeme v každém případě vážit, ale ve specifických případech si vyhrazujeme právo příspěvek nepřijmout. Děkujeme za pochopení, Ivo.

 

 

kol.jpg

Vybráno2 174 374 Kč(290 %)

290 %
750 000 Kčpožadováno
2 352startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDVTV

Odměny

200 KčNech si poděkovat ve vysílání DVTV

Martin Veselovský a Daniela Drtinová vám poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV a zkusíte si, jaké to je být naším koncesionářem. Týden si budete moci stahovat naše podcasty. A když se to povede, tak i magazín DVTVinterview! A protože jenom na Facebooku máme víc než 45 000 fanoušků a kdyby si nechal poděkovat každý, tak by ze speciálního děkovného pořadu mohl být pěkný nonstop děkovný skoro čtyřicetihodinový maraton. Tak Martina a Danielu nešetřete!

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčNalož si do DVTV!

Taky pořád něco někam nosíte? Naložte to do DVTV! Za Vaši podporu Vám nabízíme limitovanou edici plátěných tašek s originálním designem #podporujuDVTV. Podpořte nás a budete si nás moct brát všude s sebou! Navíc Vám ještě poděkujeme ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 59/250

Odměna nedostupná

690 KčNapij se z DVTV!

Larry King měl při rozhovorech na stole svůj hrnek s kafem a speciální moderátorský hrnek #sledujudvtv z limitované edice s věnováním a podpisem Daniely Drtinové a Martina Veselovského můžete získat i od nás. Také vám Daniela a Martin poděkují ve speciálním pořadu DVTV a na týden si zkusíte, jaké to je být naším koncesionářem. Týden si budete moci stahovat naše podcasty. Když se to povede, tak i magazín DVTVinterview!

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 0/500

Odměna nedostupná

890 KčPřijď, sedni si, zažij DVTVroadshow v Praze a Brně

Chceš být u toho, jak se dělá DVTV? Přijď, sedni si a zažij DVTV LIVE. Pozveme Tě na LIVE natáčení DVTV rozhovorů v Praze nebo Brně. Vyslechneš si i osobní poděkování moderátorů přímo Tobě ve speciálním děkovném pořadu DVTV a zkusíš si, jaké to je být naším koncesionářem na týden. Týden budeš mít možnost stahovat podcasty DVTV a když se to povede, tak i magazín DVTVinterview!

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 427/500

Odměna nedostupná

890 KčVezmi si nás na triko!

Obleč se do DVTV! Chceš triko s originálním designem z limitované edice #sledujuDVTV? Oblékni se do DVTV! Majitelé trička si navíc budou moci vybrat velikost i dámskou či pánskou variantu! A také vám Daniela a Martin poděkují ve speciálním pořadu a na týden si zkusíte, jaké to je být naším koncesionářem. Týden si budete moci stahovat naše podcasty. Když se to povede, tak i magazín DVTVinterview!

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 303/500

Odměna nedostupná

990 KčPředplať si nás na půl roku!

Chcete DVTV do mobilu? DVTV do auta? DVTV na cestu do práce? Předplaťte si nás na půl roku. Staňte se koncesionáři DVTV a šest měsíců si stahujte naše podcasty a případně i přepisy. Vyslechnete si i osobní poděkování moderátorů přímo vám ve speciálním děkovném pořadu DVTV + budete uvedeni na virtuální síni koncesionářské slávy.

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 620 KčPředplať si nás na rok!

Chcete DVTV do mobilu? DVTV do auta? DVTV na cestu do práce? Předplaťte si nás na rok. Staňte se koncesionáři DVTV a rok si užívejte naše podcasty a případně i přepisy. Vyslechnete si i osobní poděkování moderátorů přímo vám ve speciálním děkovném pořadu DVTV + budete uvedeni na virtuální síni koncesionářské slávy. A jak jsme dospěli k částce 1620 Kč? Jednoduše - poctivý koncesionářský poplatek je 135 Kč, za rok rovných 1620 Kč. Podpořte tedy svoji televizi proto, že chcete, ne proto, že musíte.

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčZapiš si s DVTV!

Co potřebuje správný novinář? Ani v éře mobilů se neobejde bez pořádného pera! A teď ho budete moct mít i Vy! Za Vaší podporu Vám nabízíme kuličkové pero s logem DVTV z limitované edice padesáti kusů #podporujuDVTV! Navíc se na půl roku stanete naším koncesionářem a moderátoři Vám i poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 36/50

Odměna nedostupná

2 705 KčS námi vám nic neunikne

Chcete si dělat poznámky jako Martin s Danielou? Za vaši podporu vám dáme reportérský zápisník z limitované edice s osobním věnováním Daniely Drtinové a Martina Veselovského. Na rok se navíc stanete našimi koncesionáři, rok si budete moci stahovat audio podcasty a Martin s Danielou vám poděkují za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 47/100

Odměna nedostupná

3 900 KčZažij den v DVTV

Pojďte se podívat do DVTV - chcete vidět, jak pracujeme? Kdo stojí za DVTV? Za podporu vám nabízíme exkurzi a setkání s moderátory. Na rok si navíc předplatíte i naše podcasty a případně i přepisy našich rozhovorů. Na rok se tak stanete kocesionáři první internetové televize veřejné služby. A přidáme vám i osobní poděkování moderátorů koncesionářům za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 16/40

Odměna nedostupná

4 900 KčDoběhni Martina!

Podpoř DVTV a doběhni Martina! Za podporu vám dáme dvouhodinový běžecký trénink s Martinem Veselovským. A je jedno, jestli běhat začínáte, nebo bude dobíhat Martin vás. Přidáme vám i předplatné podcastů na půl roku a Martin s Danielou vám i poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 4/15

Odměna nedostupná

7 500 KčNatoč DVTV!

Staňte se na den kameramanem v DVTV. Zkuste si, jaké to je zaostřovat při rozhovoru na Martina a Danielu, když pálí otázky na své hosty. Osahejte si při tom naši techniku. Třeba s Vámi najdeme nové možnosti pro naše kameramany. K tomu přidáme roční předplatné podcastů (případně i přepisů rozhovorů) a Martin s Danielou Vám poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 7/10

Odměna nedostupná

15 000 KčVečeře s Danielou

Chcete nás podpořit a zároveň se dobře najíst, navíc ve výjimečné společnosti? Pozvěte Danielu na večeři. Čeká vás dvouhodinová hostina s konverzací o politice, médiích nebo třeba duchovním světě. Přidáme vám i předplatné podcastů na půl roku a Martin s Danielou vám i poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV.

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 0/4

Odměna nedostupná

20 000 KčDrcení s Danielou!

Daniela s Tebou udělá drsný rozhovor bez slitování - 20 minut. Na rok se staneš naším koncesionářem a moderátoři přidají i osobní poděkování za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

20 000 Kč20 minut s Martinem!

Martin s Tebou udělá drsný rozhovor bez slitování - 20 minut. Na rok se staneš naším koncesionářem a moderátoři přidají i osobní poděkování za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

20 000 KčPoslední Drcení s Danielou!

Daniela s Tebou udělá drsný rozhovor bez slitování - 20 minut. Na vaše četné žádosti přidáváme dvě tyto exkluzivní odměny. Tak neváhejte! Navíc se na rok stanete naším koncesionářem a moderátoři přidají i osobní poděkování za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

20 000 KčPosledních 20 minut s Martinem!

Martin s Tebou udělá drsný rozhovor bez slitování - 20 minut. Na vaše četné žádosti přidáváme dvě tyto exkluzivní odměny. Tak neváhejte! Navíc se na rok stanete našimi koncesionáři a moderátoři přidají i osobní poděkování ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

20 000 KčVyzpovídej DANIELU!

Staňte se moderátorem DVTV! Dáme vám editora, rešeršistu a asistenta a budete moci připravit a natočit rozhovor s Danielou Drtinovou, kde moderátorem budete Vy! Ptejte se na co chcete, na stage DVTV. Váš rozhovor si také odnesete na DVD podepsaném Vaším hostem - tedy Danielou Drtinovou. Navíc se na rok stanete naším koncesionářem a moderátoři přidají i osobní poděkování ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

20 000 KčVyzpovídej MARTINA!

Staňte se moderátorem DVTV! Dáme vám editora, rešeršistu a asistenta a budete moct připravit a natočit rozhovor s Martinem Veselovským, kde moderátorem budete Vy! Ptejte se na co chcete, na stage DVTV. Váš rozhovor si také odnesete na DVD podepsaném Vaším hostem - tedy Martinem Veselovským. Navíc se na rok stanete naším koncesionářem a moderátoři Vám i poděkují ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

24 000 KčDVTV LIVE!

EXTRA ODMĚNA - SPECIÁLNÍ PODMÍNKY: Dívejte se živě - přímý LIVE stream rozhovorů DVTV na jeden rok + roční koncesionářské předplatné DVTV a osobní poděkování moderátorů koncesionářům za podporu internetové televize veřejné služby ve speciálním děkovném pořadu DVTV!

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 18/20

Odměna nedostupná

100 000 KčBuď naším sponzorem!

Staneš se sponzorem DVTV na jeden rok. Uvedeme Tě v závěrečných titulcích.

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 1/3

Odměna nedostupná