Dvě slova – romantický film | crowdfunding kampaň

Novinky - Dvě slova – romantický film

Co se může stát, když někomu neumíte říct Miluju tě? Melodrama od týmu nadšených nezávislých filmařů – premiéra na plátně kina jen pro vás!

Film & Video

  • Splněno 27 000 Kč (27 %)
  • 27 %
  • 99 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Aquarius Pictures - obrázek
  • projekt od Aquarius Pictures
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

POHLEDNICE

Obdržíte plakát filmu Dvě slova ve formátu pohlednice. A navrch elektronicky do e-mailu speciální poděkování v podobě cover grafiky na váš facebookový profil.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

FILM ONLINE

Film Dvě slova budete moct zhlédnout online v HD rozlišení - neomezený přístup k němu získáte po světové premiéře na plátně kina. K tomu dostanete i plakát filmu ve formátu pohlednice a cover grafiku na Facebook.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

JMÉNO V ZÁVĚREČNÝCH TITULCÍCH

Vaše jméno se objeví v závěrečných titulcích filmu Dvě slova. K tomu dostanete samozřejmě vše, co obsahuje odměna "FILM ONLINE".

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

VSTUPENKA NA PREMIÉRU

Dostanete jednu vstupenku na světovou premiéru filmu Dvě slova, která se uskuteční ve špičkově vybaveném pražském kině. Navrch i velký plakát k filmu - osobně se bude předávat na premiéře. A samozřejmě vše, co obsahuje odměna "JMÉNO V ZÁVĚREČNÝCH TITULCÍCH".

Počet dostupných odměn: 298/300

Nelze podpořit
1 500 Kč

DVD S FILMEM

Čeká na vás DVD s filmem Dvě slova, doplněné bonusovými materiály – například pohledem do zákulisí, jak se snímek natáčel. DVD edici si odnesete rovnou z premiéry, protože na vás současně s touto odměnou čeká vše, co obsahuje odměna "VSTUPENKA NA PREMIÉRU".

Počet dostupných odměn: 199/200

Nelze podpořit
3 000 Kč

LIMITOVANÁ PUBLIKACE

Dostanete podepsanou publikaci s fotografiemi z filmu Dvě slova a jeho natáčení – výtisk bude obsahovat i scénář a příběh vzniku filmu. Publikace bude limitovaná a číslovaná. K tomu samozřejmě vše, co obsahuje odměna "DVD S FILMEM".

Počet dostupných odměn: 47/50

Nelze podpořit
10 000 Kč

MINIROLE

Čeká na vás malá, nemluvená role v některé scéně filmu Dvě slova (podrobnosti najdete v části Časté dotazy – FAQ). S ní získáte i kredit herce v největší světové filmové databázi IMDb.com. A navrch všechno, co obsahuje odměna "LIMITOVANÁ PUBLIKACE" - s tím, že místo jedné dostanete dvě vstupenky na premiéru.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
25 000 Kč

KOPRODUCENT

Získáte titul koproducent v titulcích filmu Dvě slova. Vaše jméno či logo firmy se objeví na propagačních materiálech filmu, na našem webu. Dostanete prostor k propagaci na DVD edici filmu Dvě slova. Získáte kredit producenta v největší světové filmové databázi IMDb.com. Čeká vás jednodenní návštěva natáčení filmu. Plus vše, co obsahuje odměna "LIMITOVANÁ PUBLIKACE" – s tím, že dostanete 3x limitovanou publikaci, 10x DVD s filmem a 4 vstupenky na premiéru.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
50 000 Kč

PRODUCENT + HLAVNÍ PARTNER

Natočíme vám profi promovideo v délce do 60 sekund. Logo vaší firmy / jméno bude uvedeno jako hlavní partner na začátku filmu Dvě slova. V úvodních titulcích budete uveden/a jako producent. Vaše jméno či logo se objeví na propagačních materiálech i na našem webu. Dostanete prostor k propagaci na DVD. Získáte kredit producenta v největší světové filmové databázi IMDb.com a možnost propagace vaší společnosti přímo na premiéře filmu. Čeká vás jednodenní návštěva natáčení. K tomu vše, co obsahuje odměna "LIMITOVANÁ PUBLIKACE": s tím, že DVD bude 20 ks, publikací 10 ks a vstupenek 8 ks.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit