DVD - Jamuj (hrej) s námi! - crowfunding kampaň

DVD - Jamuj (hrej) s námi!

DVD, se kterým můžete hrát doma 15 populárních "českých" F+C skladeb. Rozumná tempa, jednoduché tóniny, špičkoví hudebníci.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jde o DVD, na kterém najdete populární skladby, které jsou v Česku většinou označovány jako "country", ale většinou jde o bluegrassové standardy.

Ty vám zahrají a zazpívají špičkoví hudebníci české scény: kytara - Honza Máca (Poutníci), basa - Jiří "Karas" Pola (Poutníci), mandolína - Honza Bíba (Sunny Side), dobro - Pepa Kučera (Fámy Petra Kůse), housle - Martin Burza (G Runs and Roses), banjo - Petr Brandejs (BG Cwrkot). V rozumných tempech a snadných tóninách; na obrazovce uvidíte ve výřezu ruku kytaristy, podle které můžete snadno přehazovat akordy. Součástí DVD bude i jednoduchý zpěvník. 

Předběžně naplánovaný repertoár je tento:

Tulák (Rangers), Odjíždím v dál, V Montgomery, Will The Circle Be Unbroken, Blues Folsomské věznice, Toulám se, Za chvíli už budu v dáli (Hučka), Jesse James, Hardy (Vo poslední pranici), Chajda drnová, Zatracenej život, Severní vítr, Panenka, Šest dní na silnici, Rovnou, tady rovnou, Zvony / Roll In My Sweet Baby´s Arms.

Co si o tomto projektu myslíte?