Dva světy: Artefakty moci | crowdfunding kampaň

Dva světy: Artefakty moci

Masivní fantasy příběh, ve kterém se vyskytuje detailní erotika, impulsivní zápasy s dobrodružstvím, které si rozhodně nemůžete nechat ujít!

Knihy

Dva světy: Artefakty moci

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím všechny příznivce kvalitního čtení. Podpořte vydání masivní fantasy s nutnou dávkou erotiky, bitev a napínavých situací...

Za vznikem této knihy je obrovské množství hodin, dřiny, konzultací, probdělích nocí, propsaných hodin v zaměstnání a rádoby chápajících pohledů mého zaměstnavatele.

Rovněž jsem se neváhal vybrat své poslední peníze a investovat je do kvalitních korektur a vkládaného valstního úsilí do grafiky obálky.

Nyní tedy společně s kolegou stojím těsně před cílem (tiskem) a obracím se s velkou probou právě na Vás. Věřte, že pokud podpoříte sebemenší částkou tento projekt, pomůžete na svět kníze, Kterou chceme scela pozměnit českou knižní fantasy sféru. 

Knížky budou v lepené vazbě V2 a vyjdou v nákladu 500 - 1000 ks. Což je na jestnu stranu nádherná představa, především, když je to Váš veliký sen

Ale kdo neriskuje, nic nezíská, já spoelčně se spolu autorem věříme, že tato kniha bude mít úspěch, jak se říká - ve dvou se to lépe táhne.

Dva světy: Artefakty moci

Masivní fantasy, nasáklá detailní erotikou, bitvami i dobrodružstvím, ...

Jan Eis, tvůrce nesčetně povídek, a Jiří Kadlec, filmový režisér a scénárista, Vás zavedou do unikátních světů, Origonu a Drakánie.Hrstka nejlepších bojovníků a mágů se musí spojit, aby čelila nepřátelům z jiného světa. Zlo, které bylo kdysi dávno téměř poraženo, opět nabírá své síly, a jde si pro své cenné artefakty – tak cenné, že je odhodláno zničit celé světy, aby je dostalo. Hrdinové stojí před těžkými volbami, chybami i hranicí svých možností.

Dokáží ve své neznalosti dokončit to, co bylo před věky započato?

Tato kampaň slouží k vybrání určité částky, proto, aby vznikla unikátní fantasy kniha, s tématikou, která tu ještě nebyla. Vybraná částka se použije pro tisk, vázání a celkový vznik a následnou distribuci této knihy.

Pokud se podaří vybrat uvedená částka, kniha vznikne v takovém příjemné a tajuplném provedení, jak ji vidíte na náhledu.

Přispěvatelé budou příjemně odměněny a to tak, že nejštědrejší přispěvatelé budou uvedeni na konci knihy, jako velmi vřelé poděkování všem, kdo pomohl ke vzniku této knihy.

FAKT: Děj se odehrává na část v milosti, ve fiktivních světech Origon - svět ze světa Japonska a Drakánie - svět z drsného Jihu a Severu. Příběh je založen na hrdinech, kteří řeší problémy v esvých světech, ovšem setkávájí se s problémem, kde jsou nuceni k setkání a řešit problém obou světů společný... Podaří se jim vyřešit i tento poslední a velmi náročný problém?

LÍC - HŘBET - RUB.jpg

Kniha je prvním dílem popřípadné série DVA SVĚTY a je určena převážně otrlejším čtenářům, kteřím nevadí občasné nějaké to násilí, nebo erotika. Jinak je ovšem určena pro všechny, kteří si rádi poštou v žánru fantasy.

KRÁTKÁ UKÁZKA PRO VÁS!

V dobách, kdy Origon sužovaly nepokoje, násilí a války, kdy se jeden k druhému bál přiblížit, aby náhodou neskončil na dně tamní řeky Ussuri, byl císař Hiroshi nucen svého dospívajícího a jediného syna Akiru odvést do bezpečí, daleko od Origonu a hrůz, které v něm přebývaly. Věděl, že někde ve světě bude daleko bezpečněji než právě nyní v této říši. Bylo mu kladeno na srdce, že se smí vrátit teprve tehdy, až jekot bláznů utichne a voda v řece bude opět klidně proudit. Císař Hiroshi potřebuje vhodného a silného nástupce. Teprve devítiletý chlapec pokývl hlavou, obrátil se ke svému otci zády a vešel do tmy, která ho v okamžiku pohltila. Mohutná, šestnáct stop vysoká železná brána magického portálu, která od sebe oddělovala různé světy, se za Akirou uzavřela. Císař Hiroshi pronesl ještě pár posledních slov: „Opatruj se synu,“ a dal se na odchod.

Michio

strážce portálu

NÁVRAT

***

O devět let později – přítomnost

Říše zůstane vždy silná, dokud ti, co v ni věří, budou věrní. Travnaté hory a mnohdy velmi strmé kopce, jež se táhnou nepravidelně, dělají z této země vskutku unikát. Kamenné hory nás dokážou zavést do oblastí tak magicky silných, že by mnohým nad tím zůstával rozum stát. Bytosti a zvířectvo zde žijící mohou být mírumilovní, ale také životu nebezpeční, obzvlášť pak v Temném lese, který je vždy ponořen do husté mlhoviny a je zcela odříznut od běžného života. Přes celé údolí se táhne rozsáhlá řeka Ussuri, která proudí přes císařské město Iten. To je Origon, magická říše, ve které je vše možné. ­

 „STŮJ! POMOC! CHYŤTE TOHO ZLODĚJE!“

Mladý, teprve osmiletý chlapec, ve velmi ošuntělém, špinavém a potrhaném oděvu, s tmavými vlasy, u kterých nebylo jisté, zdali jsou takto tmavé od špíny nebo jsou přirozené, se prodírá davem zmatených lidí. Pár z nich se odhodlalo otočit a porozhlédnout se, co se kolem nich děje a proč tolik povyku. Zatímco většina obyvatel na sobě nedala znát sebemenší rozrušení, nedaleká stráž u vysokého kamenného schodiště vedoucí na hradby se rychlým pohybem vydala ke stánku s ovocem a byla připravena každou chvíli tasit svou nabroušenou šavli.

Když se pouliční zlodějíček konečně prodral davem nakupujících Origoňanů a obchodníků postávajících u svých stánků, zmateně se rozhlédl kolem sebe a poté se dal opět na útěk, jak mu nejrychleji jeho mladé nohy stačily. V roztrhaných sandálech proběhl hradní bránou města a ocitl se za jeho hranicí.

Po necelých padesáti metrech za hranicí města se prudce zastavil a zůstal na místě stát jako přikovaný. Ačkoli měl nutkání a snahu se pohnout, neudělal ani krok. Jako, kdyby mu nějaká neznámá moc bránila vůbec cokoli udělat. Necelé čtyři metry před ním stála postava s mohutným tělem, celá zahalená v černém a se stejně tmavou kápí na hlavě. Bez jediného slova si neznámá postava začala pomalu vykračovat k chlapci, který ještě nyní trnul hrůzou při pohledu na muže před sebou. Teď, když zahalený muž stál od chlapce pouhých pár stop, viděl, že je poměrně vysoký. Muž opět, aniž by cokoli řekl, odhalil svou pravou dlaň a natáhl ji k chlapci.

Ten zůstal nehybně stát a ve vší snaze zahledět se nenápadně muži do tváře, nedočkal se ničeho jiného, než-li jen hlubokého zklamání. Po krátké chvíli chlapec sklonil svou hlavu a podal muži do dlaně blyštivě červené jablko, přitom však měl příležitost zpozorovat odhalenou část předloktí. Měl na něm kovový plát s ozdobným reliéfem a na něm vyraženého draka. S pod kápí se ozval mírný úšklebek, když tiskl jablko ve své dlani. Bez jediného slova se obrátil na podpatku a stejným krokem, jakým přišel, tak i odešel. Avšak zrovna, když to bylo nejméně potřeba, hradní bránou proběhla dvojice strážných.

„Hej, ty tam!“ ozvalo se zahalenému muži vzdáleně za zády.

Stráž nezajímal nějaký neznámý chlapec, o mnoho více je nyní zaujal cizinec, který je na odchodu. Neznámá osoba zahalená v kápi se pozastavila, ve stejnou chvíli k němu s dusotem doběhla dvojice strážných.

„Půjdeš s náma!“ rázně rozkázal jeden ze strážných a byl připraven v případě nutnosti použít svou šavli.

Chvíli panovalo pozoruhodné ticho.

„Ustup, chlapče,“ ozvalo se konečně s pod kápi. Chlapec, který ještě před chvílí měl strach, teď doslova sršel napětím a vzrušením, co se bude dít, ale rozhodl se raději uposlechnout a šel z cesty.

Zahalený muž se zakousl do jablka.

„Tak to sotva,“ odhodil nakousnuté jablko a hbitě sáhl po svém meči, který ukrýval pod svým tmavým hábitem. Než se stačili stráže vůbec vzpamatovat, uzoučká čepel zasáhla lícní tvář jednoho ze strážných. Krátká sečná rána se ošklivě rozšklebila a z ní vytryskl pramínek rudé krve.

„Co si to…,“ než však stačil druhý strážný cokoli říci, neznámý muž ho udeřil rukojetí do žeber a obratem mu přiložil čepel svého meče k hrdlu. Následující chvíle byly, jako kdyby se ze světa vytratil všechen život. Nikdo se neodvážil cokoli říci, dokonce ze sebe vydat ani hlásku.

Muž se zatnutou paží, ve které držel meč, jehož čepel se zlehka dotýkala hrdla jednoho ze strážných, si pomalu svou levou rukou sundal z hlavy kápi.

Oba muži v tu ránu zrudli v obličeji, protože pocítili trapnou chvíli, která na ně dolehla.

 „To není možné,“ pronesl přiškrceným hlasem jeden ze strážných...

ODMĚNY ANEB VÁŽÍM SI KAŽDÉ POMOCI!

1. Pro nedočkavce - E-kniha

Kniha ve formátu PDF ihned po úspěšném dokončení projektu na Váš e-mail.

E-kniha.jpg

2. Úchvatná záložka

Překládáte si stránky knih, abyste nezapomněli, kde jste naposledy zkončili? Už nikdy více! Zašleme Vám s radostí záložku s motivem knihy Dva světy: Artefakty moci.

Záložka.jpg

3. Levnější, než vymalovat

Stěžujete si, že máte prázdné zdi a rádi byste si je nějak zkrášlili? Pořiďte si náš plakát ve formátu A3 s motivem příběhu.

Plakát A3.jpg

4. Něco na sebe?

Pro 3 nejštědřejší přispěvatele tu máme připravená trička s runou, kterou můžete vidět i na obálce knihy. Výběr ze dvou barev (černé a bílé), ve Vámi zvolených veliksotech.

5. A o mě se tam nic nepíše?

Ale ano píše! Pro pět nejštědrejších přispěvatelů tu máme výslovné a naše veliké dík na konci knihy a to dokonce i jmenovitě v případě zájmu.

8. Chci si ji přečíst.

S tím nemáme žádný problém, zasloužíte si to. Kniha je ve formátu 12,7 x 19,8 cm v lepené vazbě V2 o stránkách 336. Kniha bude i spodpisem zaslaná na Vaší adresu. Pro 5 nejštědřejších přispěvatelů.

9. Setkání s autorem

Je možné se také sejít s autorem a to kdekoli a téměř kdykoli na Vysočině. Na společném setkání se mne můžete zeptat na cokoli, co by Vás zajímalo, na vydání knihy, na budoucí projekty, co se chystá, vydání a psaní této knihy. Nakladatelství a třeba i běžný život. S sebou také přinesu knihu a to jen pro vás a to i s podpisem.. Můžete se také se mnou vyfotografovat nebo se Vám mohu na místě podepsat.

10. Setkání s oběma autory

Platí to samé, jako u předchozího bodu, s tím rozdílem, že zde se setkáte s oběma autory.

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 698 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 75 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Jiří Kadlec - obrázek
  • projekt od Jiří Kadlec
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Úchvatná záložka ve více variantách

Ohýbáte rohy stránek? Tak to už nikdy více! Objednejte tuhle záložku.

Co dostanete?
Záložku v příjemné grafice této knihy.

Kdy?
Do dvou měsíců po úspěšném ukončení projektu.

V ceně odměny je i zahrnuto poštovné po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
249 Kč

Pro nedočkavce - E-kniha

Byly jste štědří a rádi byste si přečetli knihu, kterou jste vlastně podpořily?

Není problém, ihned po vydání ji Vám zašleme na Vámi zvolený e-mail a to ještě k tomu s výslovným a vřelým poděkováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Levnější, než vymalovat

Rozhlédněte se kolem sebe..., vážně byste nechtěli něco krásného na Vaší zeď?

Co dostanete?
Plakát A3 s úchvatnou grafikou.

Kdy?
Do dvou měsíců od úspěšného ukončení projektu.

V ceně odměny je zahrnuto poštovné po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
349 Kč

Chci si ji přečíst

Podpořili jste tuto knihu a rádi byste si ji přečetli?

Co dostanete?
Dostanete knihu ve formátu 12,7 x 19,8 cm. Lepená vazba V2- 282 stránek i s podpisem obou autorů.

Kdy?
Do dvou měsíců od úspěšného ukončení projektu.

V ceně je zahrnuto poštovné po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Něco na sebe

Pro tři nejštědřejší přispěvatele tu mám trička s příjemným motivem Dvou světů.

Co dostanete?
Tričko ve Vaší velikosti s příjemným motivem této unikátní fantasy knihy Dva světy: Artefakty moci!

Kdy:
Do 2- 3 měsíců po úspěšném ukončení tohoto projektu.

V ceně je zahrnuto i poštovné po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

A o mě se tam nic nepíše?

Vaše jméno bude uvedeno v knize na seznamu největších podporovatelů, kde vám vyjádřím i svůj nehynoucí dík.

Prvních 5 největších podporovatelů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Setkání s autorem

Kdy a kde?
Dle domluvy kdekoli na Vysočině. Osobně na ni přinesu knihu i s vlastnoručním podpisem.

Během setkání se mne můžete zeptat a cokoli, na další projekty, jak probíhal vznik knihy, hledání nakladatele, AURICON sstudo, můžete se dokonce se mnou vyfotit osobně, popřípadě i s knihou, nebo se Vám na místě podepíši.
Doufám, že zde mlčenlivost zachovaná nebude. :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 500 Kč

Setkání s oběma autory

Kdy a kde?
Je možnost v případě zájmu setkání s oběma autory kdekoli na Vysočině. Místo necháváme na Vás.

Téže se nás na setkání můžete zeptat na cokoli, vydání knihy, následující projekty, hledání nakladatele, AURICON studio, život před knihou a mimo umění apod., vše, co Vás napadne.
na Vaše setkání téže přineseme pro Vás knihu o oběma podpisy, můžete se rovněž z námi vyfotit nebo se Vám na místě podepíšeme.
Doufám, že zde zachovaná mlčenlivost nebude. :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit