Duuree.cz - crowfunding kampaň

Duuree.cz

Rozjíždíme podnikání s produkty z přírodních materiálů. Podpořte s námi rodiny v Mongolsku živící se ruční výrobou oblečení.

Ostatní
Duuree.cz

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jmenuji se Petr Obermajer a jsem zakladatelem projektu duuree.cz, který vznikl před rokem. Momentálně máme pár jejích výrobků a chceme je s vaší pomocí rozšířit. Cílem je oslovit co nejvíce příznivců přírodních materiálů a ruční výroby abychom pomohli pracovitým mongolským lidem k rozšíření jejich ručních výrobků z kašmíru, ovčí vlny a kůže mezi zájemce v Čechách i v Evropě. Oslovit  nadšence, kteří pochopili, jaký je smysl života a že přírodě je potřeba alespoň trošku ulehčit a navrátit se k přírodním materiálůmS Vaší pomocí budeme moci rozšířit portfolio produktů na duuree.cz, tzn. nakoupit je u výrobců, což umožní poskytnout více prostředků těmto lidem.

Koncem července 2019 jsme se vydali podívat do Mongolska. Byl jsem doslova očarován a unesen celou zemí a lidmi kolem sebe. V poušti Gobi jsem potkal prvního pastevce, který choval velbloudy dvouhrbé, na dalších místech pastevce s kozami a dalším dobytkem. Se všemi jsme se dlouhé hodiny bavili o jejich náročném živobytí a práci, fascinovalo mě, že i přesto jsou šťastní a spokojení. Starají se o stáda, z velbloudí i kozí srsti vyrábějí ručně vlněné oblečení různých druhů.


Všichni místní lidé jsou nesmírně pohostinní, a když jsem viděl jejich pozitivní energii a produkty, zrodila se v mé hlavě rozšířit produkty z přírodních materiálů a ruční výroby. Step je nádherné místo, ale vypadá dost drsně, nehostinně. Myšlenkou celého projektu, který jsem postupně rozvinul a chtěl bych jej s Vaší pomocí posunout dál a zrealizovat, je rozšířit nabídku produktů z vlny, kůže a kašmíru, které nakoupím přímo u výrobců. Tak dostanou možnost rozšířit své drobné rukodělné "podniky" .Poznal jsem osobně rodiny, které zpracovávají a vyrábějí oblečení z těchto materiálů. Některé žijí na venkově, střechu nad hlavou nemají v úplně nejlepším stavu, ale přesto jsou spokojení. Výrobky, které vznikají pod jejich rukama, jsou jedinečné jako oni sami, každý z nich má svůj příběh.

Po návratu domů jsem se vedle své práce začal věnovat tomu, abych uskutečnil svou myšlenku. Založil jsem e-shop, fotil jsem jejich produkty a pomalu je začal nabízet zájemcům o tyto ručně dělané produkty. Hodně mi pomáhali přátelé, kteří se o mé práci dozvěděli. Proto chci všem touto cestou poděkovat. Věřím, že se vám můj příběh bude líbit a pomůžete mi splnit mé přání.

Jsem si jistý, že vy všichni nezůstanete jediným partnerem tohoto projektu a že kromě příjemného pocitu budete mít radost také z krásných výrobků, které k vám doputovaly přímo z drsné a přesto krásné země Mongolska.V naší nabídce produktů od těchto lidí najdete ponožky, opasky, rukavice, čepice, šály, svetry a kabáty - vše z přírodních materiálů. Rádi bychom díky pomoci této kampaně rozšířili sortiment. Za Vaši podporu pro Vás máme připravené skvělé odměny - produkty Vám nabízíme za zvýhodněné ceny a navíc ke každé odměně jsme Vám přidali ještě slevový kupon 10 % na náš e-shop www.duuree.cz.

Jsme duuree.cz, zakladatelé myšlenky navrácení ručně vyráběných produktů z přírodních materiálů, které pocházejí z Mongolska. Jsme nadšenci, kteří pochopili, jaký je smysl života a že přírodě je potřeba alespoň trošku ulehčit. Navázali jsme také spolupráci s českou firmou Hedva Český Brokát a jsme velice vděčni za jejich podporu.

Věříme, že to má smysl. Chceme jim pomoci svou skromnou činnost a "podniky" rozšiřovat a dát práci dalším činorodým lidem. Věříme, že s pomocí této kampaně oslovíme mnohem více spokojených zákazníků.

Rádi bychom podpořili rozšíření produktů na e-shopu duuree.cz, které vznikají z přírodních materiálů. 

Proto Vás oslovujeme s prosbou o pomoc a podporu. Za Vaši vstřícnost a empatii pro Vás máme připraveny právě výrobky, které dorazí od mongolských pastevců přímo k Vám domů.

Děkujeme

 

Náhled odměn:

Co si o tomto projektu myslíte?