Startovač - financování projektů

Dům sladkostí - crowfunding kampaň

Novinky - Dům sladkostí

Kriminální drama na podkladu skutečné události. Studentský film o dvou bratrech s neznámou minulostí, která je záhadnější, než si sami myslí.

Film & Video

JE TO TAM! 100%

Věděli jsme, že nás nezklamete!

Máme to! Díky vám jsme obdrželi to co jsme potřebovali! Moc si ceníme vaší snahy a to nejen finanční, ale také toho že nás někteří z vás propagovali:-)

Nemůžeme se dočkat až započne natáčení a všichni se tak budeme moct podívat, co jsme společnými silami dokázali stvořit - Ten nejlepší studentský film=)

Určitě nás dále sledujte na Facebooku, neboť budou přibývat nové a nové fotografie. Jakmile se bude film natáčet, zintenzivníme propagaci! Na nový rok se tedy můžete těšit na skutečnou filmovou pecku;)

Ještě jednou...
díky=)

Jan Demeter a spol.

Zbývá 1 den!

Pomůžete nám?

Jsme v samotném závěru kampaně. Potřebujeme získat ještě 1965Kč. Pojďme dokázat, že dokážeme společně vytvořit zcela nový studentský film, který nás všechny zaručeně ohromí!

Zbývají 3 dny.

Díky vám všem máme krásných 13150Kč, což znamená že máme splněno 77%!
Do konce kampaně zbývají tři dny a 13 hodin a nám zbývá získat 3850Kč. Pokud si skutečně přejete film vidět, neváhejte o tomto projektu říct také ostatním:-) Věříme, že společnými silami dosáhneme našeho cíle a všichni se tak budeme moct podívat,
co jsme společně (Štáb, ale také vy!) dokázali;-)

Děkujeme těm, kteří nás už nějakou dobu propagují. Vážíme si toho!