Druhé číslo archetypové revue Archea - crowfunding kampaň

Novinky - Druhé číslo archetypové revue Archea

Druhé číslo revue Archea pojednává o duchu současné doby z pohledu archetypové psychologie, astrologie a kosmologie.

Knihy
Vážení přátelé revue Archea, rádi bychom vás tímto informovali o možnosti přihlásit se do komplexního kursu archetypové astrologie Petra Lisého a vydání knižních novinek Rudolfa Starého "Starožitnosti II" a Milana Hanuše "Živý mýtus Roger Federer". Od Rudolfa Starého je k dispozici také několik nových textů volně ke studiu online.

 

Přijměte prosím srdečný pozdrav na prahu nového roku 2022. Dovolte, abychom Vás tímto informovali o několika aktuálitách, jež úzce souvisejí s nedávným vydáním druhého čísla naší revue pod názvem "Archea 2021 - Obrazy doby".

1) V prosinci vyšla nová, možná definitivně poslední kniha Rudolfa Starého „Starožitnosti II“, z níž jsme v Archee 2021 uvedli dvě vrcholné ukázky. Publikace je k dostání ve velmi omezeném nákladu a objednat ji v případě zájmu lze pouze mailem v nakladatelství Sagittarius dle instrukcí zde:

http://www.sagittarius-rs.cz/jungiana.html

 

Pod následujícím odkazem pak naleznete volně ke čtení tradiční „mikulášský“ dárek Rudolfa Starého světu v podobě několika nových textů astrologického ladění:

http://www.archetypova-astrologie.cz/rudolf-stary-astrologicke-crty-2021.html

 

2) Další knihou, z níž jsme v loňském čísle přinesli ukázku, je originální sportovní monografie "Živý mýtus Roger Federer" z pera Milana Hanuše. kterou vydalo nakladatelství PROSTOR a v případě zájmu ji lze zakoupit například zde:

https://www.kosmas.cz/knihy/284509/zivy-mytus-roger-federer/

3) A konečně byl v Archee 2021 inzerován Dvouletý kurs archetypové astrologie lektora Petra Lisého, jehož počátek byl stanoven na 9. 3. 2022. Popis, strukturu i možnosti přihlášení naleznete přehledně pod následujícím odkazem. (V případě zájmu neváhejte lektora včas kontaktovat, nejzazší termín pro podání přihlášky je 22. 2. 2022).

http://www.archetypova-astrologie.cz/

 

Spolek pro vydávání revue Archea vám tímto do nového roku 2022 i mnoha dalších přeje pevné zdraví, otevřené srdce a jasnou mysl!

Vážení přátelé a příznivci revue Archea, dovolte prosím, abych Vás tímto pozval na slavnostní prezentaci sborníku „ARCHEA 2021 - Obrazy doby“, která se koná v úterý 19. 10. od 19:00.

Akce proběhne v pražské literární kavárně Božská lahvice na adrese Bílkova 122/6 na Starém městě (vchod za rohem z ulice Elišky Krásnohorské). V úvodní části večera promluví šéfredaktor Petr Lisý s drobným astropsychologickým komentářem výsledků parlamentních voleb. O hudební doprovod se postará klavíristka Kristýna Šrámková. Následovat bude prostor pro volnou zábavu a diskusi nad prezentovanými tématy, plány do budoucna a podobně. Vstup volný.

V případě zájmu jste srdečně zváni!

 

S přátelským pozdravem za tým revue Archea 

Petr Lisý

https://www.revuearchea.cz/

Vážení příznivci a podporovatelé, přijměte prosím omluvu za zpoždění termínu dokončení výtisku revue Archea 2021, k němuž došlo především ze zdravotních důvodů.

 

Číslo je nyní v tiskárně a jeho výroba potrvá přibližně tři týdny. Jakmile bude dodáno, bez prodlení doporučeně zašlu výtisk každému z vás, kteří jste si jej na Startovači předplatili. Děkuji za pochopení a v mezičase si dovoluji doporučit vaší pozornosti několik textů publikovaných elektronicky na našich internetových stránkách, jež naleznete pod následujícím odkazem.

https://www.revuearchea.cz/texty.html

S přátelským pozdravem

Petr Lisý,

šéfredaktor