ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA NATÁČÍ DVOJALBUM - crowfunding kampaň

Novinky - ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA NATÁČÍ DVOJALBUM

Připravujeme hned dvě nová alba. Přizvali jsme anglického producenta, vybrali skvělé studio, a chystáme i vinyl a videoklip!

Hudba
DÍL DRUHÝ A VIP KONCERT PRO STARTOVAČE Obrázek

Milí přátelé a fanoušci Druhé trávy,
máme pro vás dobré zprávy!
Intenzivně pracujeme na dokončení nového alba Díl druhý, které vyjde oficiálně na podzim tohoto roku. Vám, kteří jste ve Startovači podpořili jeho vydání, ho ale jistě rozešleme přednostně (možná již v letních měsích!).

Více informací, fotek a video najdete v tiskové zprávě na tomto odkazu: https://www.lidovky.cz/orientace/kultura/druha-trava-toci-dil-druhy-pokracovatele-cenami-andel-ovenceneho-alba.A220401_150530_ln_kultura_bez

 

VIP KONCERT

Všichni, kteří jste jakkoliv přispěli ve Startovači, jste zváni na speciální VIP koncert Druhé trávy – vstup je pro vás zdarma!

Jako místo konání jsme vybrali atraktivní prostředí - nádvoří pivovaru v Dalešicích, kde se natáčel legendární film Postřižiny. https://www.pivovar-dalesice.cz/

Termín: neděle 28. srpen 2022
Čas: cca v 16:00 – bude ještě upřesněno

Prosíme vás všechny, kteří se budete chtít zúčastnit, abyste nám toto napsali jednoduchou zprávou do mailu: agentura@davidnemecek.cz – předmět zprávy dejte VIP KONCERT. Je to kvůli zajištění dostatečné kapacity prostor místa konání.

Věříme, že naše plány už nic nezhatí a vy se konečně dočkáte kompletního díla a svých odměn. 

Díky za vaši trpělivost a těšíme se na setkání!

Vaše Druhá tráva

Dobrý den, milí příznivci Druhé trávy, ozýváme se se shrnutím aktuálních informací… Aktuálně od Druhé trávy! Obrázek

Jak už jste asi zaznamenali, Druhá tráva získala za CD Díl první - které vyšlo i díky vám - ocenění Ceny Anděl v kategorii folk! A Robert Křesťan zároveň letos vstoupil do Síně slávy. Ještě jednou děkujeme!

Co se týká vydání Dílu druhého, stále se potýkáme s problémy vzhledem k situaci ohledně covidu. Částečně je album natočené, ale bez britského producenta Eddieho Stevense není možné desku dotočit. Obstrukce nemožnosti cestování bez karantén po příjezdu a i po návratu zpět do Británie zatím neumožňuje, aby přiletěl. Vše se tedy posouvá a vydání Dílu druhého vidíme reálně na příští rok!

Taktéž jsme řešili VIP koncert – určitě jste o něj nepřišli!
Do poslední chvíle jsme čekali, jak dopadne rozvolnění a povolené počty diváků. Je vás bezmála 900 a počítáme s tím, že lidé přijedou třeba ještě s někým, jedná se tedy o velkou akci. Schválení většího počtu diváků přišlo až teď v červnu a to už je dost pozdě na to, začít něco plánovat. Rozhodli jsme se tedy akci přesunout také až na příští rok, o všem vás budeme samozřejmě včas informovat.

Zachovejte nám přízeň a snad se uvidíme osobně na živých koncertech!

Váš Robert Křesťan a Druhá tráva 

Tak jste se konečně dočkali i vy, kteří jste Druhou trávu podpořili zakoupením vinylu! V tuto chvíli jsou všechny odeslány. Pokud by vám v nejbližších dnech nic nedorazilo, prosím, kontaktujte nás!

Než se rozběhnou živá vystoupení, rádi bychom vás pozvali na sledování online koncertu v TV Noe. Konat se bude 18. února 2021 od 20:00 hodin. Koncert bude také streamován přes Youtube kanál či Facebook Live. Tak se nezapomeňte dívat!

A možná jste zaznamenali, že přestože jsme neměli jediný koncert, v prodeji desek jsme (i díky vám) dosáhli na zlatou desku!

Děkujeme a zachovejte nám přízeň.

Vaše Druhá tráva