title2.jpg

ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA NATÁČÍ DVOJALBUM Hudba

Připravujeme hned dvě nová alba. Přizvali jsme anglického producenta, vybrali skvělé studio, a chystáme i vinyl a videoklip!

asdsa.jpg

Vybráno553 598 Kč(185 %)

185 %
300 000 Kčpožadováno
818startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

O co jde?

Po delší odmlce jste nás zastihli při přípravách nového dvojalba. Původní myšlenkou bylo složit jedno album výhradně z původních Robertových písní a druhé z převzatých skladeb od Robertových „hrdinů“, opatřených jeho pověstnými překlady. 

Foto: Dušan Tománek

Vybrali jsme jedinečné studio Sono Records v Nouzově u Prahy, natáčení začalo již minulý rok, ale než jsme stihli natočit celý materiál, zhatila bohužel tento plán jarní epidemie. Náš britský producent už se k nám přes hranice nedostal...

Naštěstí jsme tou dobou měli více než polovinu písní hotovou, a tak jsme se rozhodli vydat nejprve jedno album nazvané příznačně Díl první, to vychází 9. 10. 2020, a hned jak to bude možné, přidáme k němu i Díl druhý - nejspíš na jaře roku 2021. Obě desky pak spojí troj-vinyl a pracujeme také na videoklipu! 

Cože, britský producent?

Je to tak! Pozvání do role producenta desky přijal Eddie Stevens, svérázný Londýňan, osobitý hudebník a producent, který svým jedinečným způsobem producentsky přispěl kapelám jako jsou např. Freakpower, Moloko, Róisín Murphy, Zero, Sia Furler, nebo také slovenským Korben Dallas, či své životní partnerce Janě Kirschner.

Foto: Pepa Malina

Práce s Eddiem byla a je po všech stránkách velkým zážitkem. Pokaždé něčím překvapí, nutí nás k experimentům, učí naše nástroje objevovat nové světy, obohacuje náš projev o další spektra zvuků a barev, a nechává promlouvat Robertovy nádherné texty zcela novým způsobem. 

Výsledek je hravý, barevný a neotřelý. Nečekejte žádnou nudu!

Ukázku si můžete poslechnout zde:

RK & DT

Robert Křesťan — mandolína, zpěv

Luboš Malina — pětistrunné banjo, irské píšťaly, saxofon, klarinet, zpěv

Luboš Novotný — dobro, lap steel 

Radek Hlávka — akustická kytara, zpěv

Tomáš Liška — kontrabas, baskytara

Martin Novák — bicí nástroje, perkuse, zpěv

Na desce uslyšíte také několik hostů. Jsou jimi např. houslista Pepa Malina, Eddie Stevens na klávesové nástroje všeho druhu, toho času náš zvukař Chris Schut na mandolínu, nebo dokonce Spirituál Kvintet! 

www.druhatrava.cz
www.facebook.com/druhatrava

Foto: Pepa Malina

Foto: Dušan Tománek

Foto: Pepa Malina

Foto: Pepa Malina

Foto: Pepa Malina

„Připojte se k nám a my Vás odměníme, jak nejlépe dovedeme!“

 

Vybráno553 598 Kč(185 %)

185 %
300 000 Kčpožadováno
818startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDruhá tráva

Odměny

200 KčDruhá tráva digitálně - „Díl první“

Doručíme Vám email s odkazem ke stažení nového alba „Díl první“ přímo z pohodlí Vašeho domova v kvalitě FLAC nebo MP3.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčDruhá tráva digitálně - „Díl první“ a "Díl druhý"

Doručíme Vám email s odkazem ke stažení nového alba „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“ přímo z pohodlí Vašeho domova v kvalitě FLAC nebo MP3.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčDruhá tráva na triku

Doručíme Vám nové tričko Druhé trávy v designu vycházejícího alba - dle vašeho výběru (dámské, pánské, velikost).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčDruhá tráva v krabičce

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčDruhá tráva v krabičce + digitálně

Doručíme Vám nové album „Díl první“ na CD + pošleme email s odkazem ke stažení přímo z pohodlí Vašeho domova v kvalitě FLAC nebo MP3.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčDruhá tráva v krabičkách

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

700 KčDruhá tráva v krabičkách s podpisem

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“ a příští rok 2021 „Díl druhý“ s podpisy všech muzikantů.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

900 KčDruhá tráva v krabičkách - o kolečko navíc

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“ a k tomu jedno starší album Druhé trávy.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčDruhá tráva na Vinylu

(předpokládané datum vydání listopad/prosinec 2020) Doručíme Vám nové album „Díl první“ a „Díl druhý“ na vinylu. Součástí vinylu je i vložené CD.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 200 KčDruhá tráva na Vinylu s podpisem

(předpokládané datum vydání listopad/prosinec 2020) Doručíme Vám nové album „Díl první“ a „Díl druhý“ na vinylu s podpisy všech muzikantů. Součástí vinylu je i vložené CD.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčDruhá tráva v krabičce s osobním vzkazem

Doručíme Vám nové album na CD „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“ s podpisy všech muzikantů a k tomu osobní videovzkaz s poděkováním od Druhé trávy.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčNa obalu s Druhou trávou

Doručíme Vám naše nové album na CD „Díl první“ a příští rok „Díl druhý“ s podpisy všech muzikantů. Vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu „Dílu druhého“ v sekci poděkování!

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

3 000 KčNa křest i s krabičkou

Vaše jméno bude na guest listu - budete mít zdarma vstup na křest v Praze nebo v Brně, v rámci kterého se Vám dostane osobního poděkování přímo z pódia! Po koncertě obdržíte plakát s podpisem každého člena kapely a když budete mít zájem, vyfotíme se s Vámi! + dostanete zdarma balíček za 700,- Kč (Druhá tráva v krabičkách s podpisem)

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

4 000 KčVěrný fanoušek - celoroční vstup na DT v roce 2020

Celoroční volná vstupenka na naše vystoupení. Kdykoliv budete v roce 2020 chtít přijít na náš samostatný koncert, ozvete se týden předem přímo nám, my Vás napíšeme na guest list a místo je Vaše. Po koncertě obdržíte plakát s podpisem každého člena kapely a když budete mít zájem, vyfotíme se s Vámi! A navíc! K této odměně dostanete zdarma balíček za 700,- Kč (DT v krabičkách s podpisem), tričko Druhé trávy a vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu „Dílu druhého“ v sekci poděkování! Pokud by nastalo kvůli covidu k výraznému rušení koncertů, tuto odměnu můžete vybrat v 1. pololetí roku 2021.

Počet dostupných odměn: 6/10

Odměna nedostupná

10 000 KčVěrný fanoušek - celoroční vstup na DT v roce 2021

Celoroční volná vstupenka na naše vystoupení. Kdykoliv budete v roce 2021 chtít přijít na náš samostatný koncert, ozvete se týden předem přímo nám, my Vás napíšeme na guest list a místo je Vaše. Po koncertě obdržíte plakát s podpisem každého člena kapely a když budete mít zájem, vyfotíme se s Vámi! A navíc! K této odměně dostanete zdarma balíček za 700,- Kč (Druhá tráva v krabičkách s podpisem), tričko Druhé trávy a vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu „Dílu druhého“ v sekci poděkování!

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

70 000 KčMecenáš

Chcete se stát naším mecenášem? Můžete! Získáte tím dobrý pocit, že podporujete skvělou hudbu. Získáte tím volný vstup na jakýkoliv koncert, 5 podepsaných CD s osobním věnováním (Druhá tráva v krabičkách s podpisem), vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu „Dílu druhého“ v sekci poděkování, dále plakát s podpisem každého člena kapely, tričko… a soukromou večeři s Druhou trávou!

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná